По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 14

  • 60 976
  • 726
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 722
Да бе, и всичката гад ще отиде в матката ooooh!

# 601
  • Мнения: 1 676
Защо репродуктивните правят ЦС, инсе, ин витро и др с кандида албиканс и твърдят, че е безопасно? Дали наистина е така? Уж било нормален обитател на човешкото тяло, но доколкото знам мястото му не е в матката, а по-скоро в червата в малки количества.

# 602
  • София
  • Мнения: 23 410
защото уж почистват там преди процедурата.
едва ли успяват да разчистят всичко де.
ама тия работи дали могат да виреят в матката е по-важно  Rolling Eyes

# 603
  • Мнения: 1 410
В никакъв случай ЦС без МБ! Все едно операция без упойка... Има някои основни правила, които не може да се прескачат!  Crossing Arms

# 604
  • София
  • Мнения: 511
Clear Така е, ноо реалността е друга. В Надежда ми направиха ЦС без да са ми правили МБ. В последствие се усетих каква глупост съм направила. Добре че нямах проблеми.

# 605
  • Пловдив
  • Мнения: 46 970
Аз това от разговорите тук го разбрах...представете си колко жени се доверяват на "доктора" си и процедират по техните съвети Confused За мен това го правят за пари,комерсиални са отвсякъде! Crossing Arms

# 606
  • Мнения: 1 676
Да почистват уж нещо, но често и пропускат почистването. На мен често ми се е случвало да отида с чиста МБ, а след хистеро, цс и инсе се обзавеждам с ентерококи или стрептококи и като ги попитам как е възможно го отдават на слаб имунитет, но според мен са си вътреболнични инфекции. Не е съвсем стерилно всичко както трябва да бъде.

# 607
  • Мнения: 1 592
Да почистват уж нещо, но често и пропускат почистването. На мен често ми се е случвало да отида с чиста МБ, а след хистеро, цс и инсе се обзавеждам с ентерококи или стрептококи и като ги попитам как е възможно го отдават на слаб имунитет, но според мен са си вътреболнични инфекции. Не е съвсем стерилно всичко както трябва да бъде.

Не е стерилно понякога , ама по-скоро в болниците, където си е по-мизерно . В центровете едва ли е толкова бъкано с гъби и бактерии.
Аз хванах ужасни гъби във 2-ра Градска след абразиото и док ми написа рецептата директно без МБ- той си знаел гъбата.

# 608
  • Мнения: 1 849
То аз оставам с впечатление, че аг хич не се впечатляват от гадини, но аз цс, хистеро или трансфер не бих правила, ако влагалищния и цервикалния секрет не са чисти.
Ужасно е такива банални неща да водят до отлагане, но не си струва риска да се вкара инфекция в матката.

# 609
  • София
  • Мнения: 4 894
То аз оставам с впечатление, че аг хич не се впечатляват от гадини, но аз цс, хистеро или трансфер не бих правила, ако влагалищния и цервикалния секрет не са чисти.
Ужасно е такива банални неща да водят до отлагане, но не си струва риска да се вкара инфекция в матката.

 Peace

Аз даже преди ЦС януари си пуснаг МБ, както и цервикален секрет за хламидия, мико и уреаплазма.

# 610
  • Мнения: 1 676
Мая, хич не се водят мизерни болници, говоря за ин витро центрове...

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 16:10 от Ema_P

# 611
  • София
  • Мнения: 874
Уф, аз и ЦС и биопсия и трансфер съм правила без МБ. Дано вътре е чисто, и да е добре бебчо!  Praynig

# 612
  • Мнения: 1 142
На мен винаги ми пускат МБ, но честно казано за ЦС вече не помня как беше.

# 613
  • Мнения: X
Санират влагалището преди цс.
Но аз как избухнах с космическо crp след цс, та чак седмица на венозни антибиотици бях.

# 614
  • Мнения: 1 676
Това саниране до колко убива всички микроорганизми Thinking

Общи условия

Активация на акаунт