Жената Дева/8/

  • 52 364
  • 403
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 482
катеричке, и моят Нептун е в Стрелец Simple Smile (но в 8 дом, който също ми е в Стрелец), но доколкото знам, тези планети имат повече отношение към цели поколения, не толкова към отделната личност. според астро.ком Нептун в Стрелец дава в това поколение краен идеализъм и възраждане на отношеннието към религията, точно с превес към източните традиции и философии, но и християнството. Ти какво знаеш за тази позиция?

А относно изкривяването, то е защото забравяме и се потапяме в ниската вибрация и се оставяме тя да ни води. Най-често причината са травми в детството, т.е. когато чистото съзнание, с което идваме като бебета, се срещне с психическа или физическа болка. Много ми тежи като гледам нервни кайки как крещят на децата си. Познайте дали това не им се отразява на начина на възприемане на света?!

Самата аз съм с травми от детството и опитите ми за преодоляването им са провокирали духовните ми търсения.

# 346
  • Мнения: 9 152
julia robberts,  съгласна съм с теб. Blush
Май сме минали през сходно детство, което е дало своя отпечатък към духовни търсения.
Да, Нептун в Стрелец е добра почва за метафизически размисли, търсения. Има идеализъм, явно. Бях чела преди доста време ( докато повече се зачитах в западната астрология), че много от притежателите на силен Нептун в Стрелец предпочитат растителната или вегетарианската храна.

# 347
  • Мнения: 2 198
Аз имам проблем с мъжете. Защо, по д*****те, винаги трябва да се влюбват?! Като се замисля, най-удачният избор за мъж приятел за нас, Девите, е Телецът. Поради простата причина, че ако попаднеш на типичен представител, нещата се случват толкова лежерно, че неминуемо ще завържеш приятелство. 😀 Интелигентни и разговорливи са. "Любовта" между Дева и Телец е от пръв поглед ...въпреки че в дългосрочен план за партньори са ми (малко) скучни.

Моят 7 дом е в Риби, нямала съм партньор от тази зодия, но за сметка на това Марс и Венера са се падали в този знак.

# 348
  • Мнения: 9 152
Моите премеждия с телци са били неприятни.

# 349
  • Мнения: 482
Аз съм нямала взимане даване с Телци, но ми се струва, че наистина в дългосрочен план е възможно за една Дева, която е подвижен знак, да й стане скучно с необичащият промените, а рутината Телец.

green_lizard, а ти не се ли влюбваш?

# 350
  • Мнения: 2 198
julia robberts, нещо повече! 😀 Когато съм влюбена, изгубвам си ума! Проблемът е, че не живея в България. (Въпреки че след преместването ми в чужбина, светът ми се струва малък.) Просто в един момент се страхуваш, че думите ще свършат и най-малкото ще искаш да докоснеш човека, когото харесваш. Писах си с един Овен, с когото отношенията ни бяха станали много интензивни за няма и месец. Наистина се харесвахме (и все още е така). НО отдавна не съм тийнейджър и изобщо не ми се нрави да въртя "виртуална любов". В един момент тези отношения почнаха да отнемат много от енергията ми. И с него беше така. Любовта не прощава. 🙂 Аз верно, че съм мечтателка, но успоредно с това по отношение на любовта съм много рационална. Опитах се да сложа някакви граници, но той ми каза, че има чувства към мен и по-добре окончателно да приключим. И напълно го  разбирам. Понякога се изкушавам да му пиша, но се възпирам, защото реално нищо не можеш да му дадеш.. Липсва ми.
В този случай ми е негодуванието, че мъжете се влюбват.🙂

# 351
  • София
  • Мнения: 38 431
Ох, Телците, телците...

# 352
  • Мнения: 482
Тя любовта пред граници и ограничения не се спира. Ако наистина сте се харесали, ще намерите начин. Ако ли не, значи не е любовта, която чакате. Щом той е прекратил нещата, аз не бих писала.

# 353
  • Мнения: 2 198
Тя любовта пред граници и ограничения не се спира. Ако наистина сте се харесали, ще намерите начин. Ако ли не, значи не е любовта, която чакате. Щом той е прекратил нещата, аз не бих писала.
Далеч съм от мисълта да превръщам темата в СО, прекалено драматично ми идва😀, но той беше твърдо за идеята да поддържаме контакт, докато се видим. Аз поставих границите. Той не беше удовлетворен отношенията ни да останат приятелски, доколкото е възможно, каза ми, че се отдръпва и че му е било приятно😃 (съжалявам!). Думите тук не са толкова важни, колкото интонацията, с която знаеш, че някой ги е казал. Не съм такъв човек, който би зарязал всичко и би се гмурнал в едно неизвестно, макар любовта за мен да е много важна. Трябва да се чувствам сигурна. В себе си. Определено не бих го търсила и не толкова заради опасението как ще изглеждам в неговите очи, а заради себе си. Аз си знам защо съм прекратила тези отношения и би било глупост жертвата ми да остане напразна. И да, има вероятност друга да е в ума му след време (дали не съм си го помислила?!). Ако ни е писано, ще. Друго нищо няма какво да се направи🙂....

# 354
  • Мнения: 482
Баба ми беше Дева, дядо ми Овен. Тя го юркаше за разни неща, той си измисляше причини да не ги прави, тя му мрънкаше, и така. Май дългосрочно и с Овните е драма.

Разбира се, всички знаем, че слънчевият знак няма много решаващо значение за една съвместимост, а цялостната астро карта, но обикновено Девата е привлечена от дейния и активен Овен, който действа обаче докато е мотивиран, а пък Овена, си мисля, че е привлечен от интелекта на Девата и нейната чудатост. А може и да греша.

Двама Овена се влюбиха в мен, единият напусна гаджето си, за да ме преследва, после ме спечели, после ме загуби, след като вече не знаеше и той какво иска. Замина и той за чужбина, ожени се за бившето гадже и постоянно ме търсеше, докато аз не прекратих рязко тези странни епистоларни отношения (беше преди 17 години).

Не съм сигурна, че Овните са ни добри партньори, въпреки че има определено някаква магия.

# 355
  • София
  • Мнения: 5 198
Въобще има ли партньор от целият зодиак , който да задоволи нестихващото любопиство на Девата ?

Аз мисля - не 😀

# 356
  • София
  • Мнения: 38 431
Трябват ни няколко. Телец- за семейство и спокойствие. Лъв - да ни глези. Водолей и Близнак- да си говорим за интересни неща. Скорпион - за секс. Станах нахална, знам.

# 357
  • София
  • Мнения: 5 198
Не съм съгласна за скорпиона 😀
Едни везни например, усещат много повече

# 358
  • София
  • Мнения: 38 431
Ммм, да. И аз харесвам Везни, но отдавна не съм срещала. Венера си е Венера.

# 359
  • Мнения: 35 951
Въобще има ли партньор от целият зодиак , който да задоволи нестихващото любопиство на Девата ?

Аз мисля - не 😀

Grinning

не само любопитството, но и променливите настроения Grinning

Общи условия

Активация на акаунт