Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 2

  • 40 148
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 858
Жгмъцки, благодаря за темата  bouquet bouquet bouquet
Абе много хубаво овнешко и агнешко  Whistling , виждате ли как Иринитка веднага припна да го готви не го дава на друг  Joy
Страх ме е да започна предизвикателството  Embarassed но като стана го започвам
Днес ЛМ ми каза че много добре изглеждам, видимо съм била отслабнала, а аз помислих че се подиграва и го изпратих на очен лекар  Joy

# 31
  • Мнения: X
Мерси за темичката.

Мамексче, днес започнах и аз. Няколко 4ки, най - много месец. Ще бъдем в Англия в края на март и там ще ям каквото ми падне. После ще продължа може би с НВХ.
Скрит текст:
Аз обаче няма да закусвам и ще си пия Ф, започвам от 61,500 цел 58

Днес, по идея на Стаси: кюфтета с дом.сос за О и за В

# 32
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Елиам, ако те затруднява направата му и по-скоро транспортирането (макар че като си направиш домашен, може да замразиш във формички за лед и после си размразяваш, колкот за една чаша да речем), та, ако ти е трудно по някакъв начин, не го пий. Аз тук от нас не помня някой да е пил бульони, ако е пил, да ма Звини, щот не помня.  Blush

Скрит текст:
Аз сега пия домашен-квото месо имам, много е полезен костно-месния бульон! Днес варих пуйка, и си пийнах една огромна чаша с лимон за следобедна закуска.  Mr. Green

Оооо, Сис, ко праш? КИфтета, а?  Hug Как в Англия ша идеш кот ти падне. Фиш енд чипс! Туй е...Или най-много пиле тика масала...  Joy Шегувкам са...  Crazy
Ади  Grinning браво на ТМ!
Занатка  Hug

# 33
  • Мнения: 206
Хора, помощ. Confused Confused
Изскочи ми ангажимент утре и назнам за обяд какво мога да си взема пакетирано за ден варива.
Мисля за тези оризовки, кръглите, гадните, - стават ли или имат и други нережимни съставки.
Може и да има какво да хапана на обяд, но ако няма да съм подготвена.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Хора, помощ. Confused Confused
Изскочи ми ангажимент утре и назнам за обяд какво мога да си взема пакетирано за ден варива.
Мисля за тези оризовки, кръглите, гадните, - стават ли или имат и други нережимни съставки.
Може и да има какво да хапана на обяд, но ако няма да съм подготвена.
Оризовките са май по-за въглехидратен, но пък що да не станат и за варива.  newsm78
Иначе остава като вариант няква консерва-царевица, грах, боб.... Гледай да е без захар.  Flutter
И някой друг да помага, че аз не винаги съм най-добрия съветник. Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 11 124
Хора, помощ. Confused Confused
Изскочи ми ангажимент утре и назнам за обяд какво мога да си взема пакетирано за ден варива.
Мисля за тези оризовки, кръглите, гадните, - стават ли или имат и други нережимни съставки.
Може и да има какво да хапана на обяд, но ако няма да съм подготвена.

Фалафели от някоя дюнерджийница ?!

Следващото предизвикателство:
https://www.facebook.com/joannavarbanova/videos/1735535696737404/
С деца, кучета и пр.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 347
Грабвам ви,синковеца пак денси и имам време за мен и за вас  Flutter.
... гладна съм, нищо ново покрай мен...
Ох,много ме разсмя  hahaha,то покрай всички ни нищо ново тогаз  Joy.
Жгмъци чак висока  Rolling Eyes,средна работа-1,75см съм в цялата си прелест.Аз пък помня,че повечкото бяхте от 1,60 до 1,65  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil заяд,заяд  hahaha.Почнах днес,щото до утре я камилата,я камиларя...
Вангоби малко за сваляне,щото е на чужд г☆з,затова  Laughing.
Миленски мина ли ти тревожността?Ако не-вече стана ракиено време  Whistling...
Адорейшън честита ти къщурка,много много щастливи години да изкарате там   bouquet!
Стаситке в сряда съм на женско парти,ша кажа едно н☆здраве  Heart Eyes.Чувала съм,че много хубаво не е на хубаво,така че няма да изпадам в крайностти  Flutter.
Гени и аз кляках ,коляното ми като ръждясала зъбчатка чаткаше  Crazy.
Курдов жив ли си?Оплете ли ти се езика от имената в кампанията  Crazy?
Сис чудесно си решила да са врътнеш с мен  Party!Доколкото проброих сме петима на белтък днес-Курдов,Чарес,Елиам,ти и аз.Дано не се дъня като сме дружинка  Praynig.
Сис две врътки съм карала с Ф-никакъв ефект  Confused,последната беше края на лятото,за 2 месеца под два кг смъкнах  Confused,само дето се гърчих.
Сега искам медал  Crossing Arms-тоз роман го написах от телефона.

# 37
  • София
  • Мнения: 11 124
Мамексче, направо си си висока мацка, не кат мен и др. тапи по 1.60 с вдигнати ръце.
Медал!  bowuu

# 38
  • Мнения: 3 347
Йеееееее  Party Party Party!
Може да е тиквен,но си е мой  Mr. Green! Тенкю.

# 39
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Аз пък помня,че повечкото бяхте от 1,60 до 1,65  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil заяд,заяд  hahaha.
Ша имаш да земаш.....една бутилка Ф,  Joy , аз съм 169, Демиту също, Вангобиту е 168...  smile3534
Ако има и други казвайте....  Whistling
ГлеАм жгмъци ти дала медала,  Joy аз същият бях избрала...  Joy hahaha
 Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 11 124
Йеееееее  Party Party Party!
Може да е тиквен,но си е мой  Mr. Green! Тенкю.

Даже 3 бр.  hahaha

# 41
  • София
  • Мнения: 4 142
Мамексче,  Hug щОт не си видяла на моя г.з колко има за сваляне hahaha
Жгъмци,  bouquet тиквени ли са медалите Joy един искам и за мен, номинацията ми е за: все на диета и все дебела ooooh!
Занатка,  bouquet посмях се и аз с теб, май всички сме си гладни и дебели Hug

# 42
  • Мнения: 3 347
Ша имаш да земаш.....една бутилка Ф,  Joy , аз съм 169, Демиту също, Вангобиту е 168...  smile3534

Ееееи,то бива кривотия,ама чак пък толкУз  ooooh!, сЯ 3-4 см са проблем,тъй ли ?
 Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

# 43
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Ша имаш да земаш.....една бутилка Ф,  Joy , аз съм 169, Демиту също, Вангобиту е 168...  smile3534

Ееееи,то бива кривотия,ама чак пък толкУз  ooooh!, сЯ 3-4 см са проблем,тъй ли ?
 Mr. Green Heart Eyes Mr. Green
Joy Joy Joy
Аааааа 3-4 см са си бая дължинка, пардонн, височинка...  Mr. Green  Joy

# 44
  • Мнения: 3 347
Ох Жулиетке мъжо ме пита що се смея  hahaha,е как да му обясня сега  Mr. Green
 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт