Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 2

  • 40 139
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 644
Ох Жулиетке мъжо ме пита що се смея  hahaha,е как да му обясня сега  Mr. Green
 Joy Joy Joy
Ми кажи му истината...че 3-4 см са си бая дължинка....да видим как ще го възприеме hahaha
Елиам, не можеш ли в една кутийка да си свариш кртофи и царевичка от консерва да добавиш...и като ти остане минутка си ги изяж!
Днес Стреличка я няма да не се е отказала? newsm78
Пете, строяваш ли ги у старата тема hahaha, стягай, че нещо се разхайтиха, взеха за тесни гащи и нови лакове да говорят hahaha hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 2 313
Ко праите да видим идем.  Mr. Green Grinning
Адорейшън честит ти нов дом!  newsm51 Hug Hug
Мамексче кат стигнеш до вас да не се улееш!  Mr. Green Joy Hug Hug
Инджи а ти кога у Виената?  Grinning Heart Eyes Hug
Жгмъцка чак масло изби, а?  Joy Grinning Hug
Гени  smile3501 спортистка си ти.  Laughing Hug
Иринитке мани го тва жилаво агнешко, папкай вкусен банан.  hahaha Grinning Hug Hug
Пете и аз с зелето съм на вие. Пробвай с друго не се мъчи.  Hug Hug
Ели  smile3501 за минуса!  Hug Hug
Занатке измисли и хапване де, немой гладува.  Grinning Heart Eyes Hug
Ади щом аз го подкарах ти ще се справиш отлично!  Hug Hug
Сиска така, така - няколко четворки за 90 дена.  Joy Laughing Hug
Жулиетке казвам без бой- аз съм 175 см.  Joy Mr. Green Hug Hug
Миме те тия 3-4 см. на са като ония.  Naughty Joy hahaha Hug Hug
Те и по едно чайче да пийнете докато вечерям.  Grinning Grinning

# 47
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда  bouquet

Гледам за сантиметри си говорите. Най накрая ще си признаете че размерът има значение  Mr. Green

Аз да си кажа че ядох това което казах. Само че за вечеря вместо салата си нарязах на едро една глава стар лук и си я изръбах. Това ми се ядеше. Селско, просто ама вкусно ми беше.
Изварата уж леко ядене, но ми е тежко. След обяда не огладнях и вечерях без да съм чак пък толкова гладен. Утре си чакам плюса.

МАМЕКС  Hug Hug Този път имената не успях да оплета, ама партиите - почти. Те толкова нови "сини" се нароиха, че вече им изгубих края.

Толкова съм уморен, едвам гледам. Но принцесата е във вихъра си - пуска си индийско на таблета и танцува, танцува. А аз клепам, клепам... Нахраних я със зеле, лютичко, добре си хапна. Кисело мляко с шоколадови топчета от Кауфланд е любимия й десерт. Колко кисело мляко има вътре е под голям въпрос.

Аз ще се опитам да се излегна до мастършеф, но дали ще ме оставят  newsm78 Най много да ме гримират, ама съм съгласен.

# 48
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Иглики и минзухар /Иринитка Mr. Green/, толкова мило ми стана от вашите трогващи пожелания.  Hug Благодаря ви от сърце  Hug
Празникът продължава 2 дни - един в готвене и посрещане и един в миене и триене...
Няма да пиша какво ядох и пих, че човек все пак трябва малко и свян да има, нали   Blush

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 19:26 от demmy.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 193
Деми  Hug
Мамекс в момента съм си в къщи и играя с децата.....тревожността ми изчезна покрай тях  Grinning

дайте предизвикателството, да го правя и аз или поне координати на коя страница в др. тема да търся  Praynig

# 50
  • Мнения: 28 644
Отчетче
З кафе с кокосово мляко
ВЗ банан
О салата от домати, краставици и лук
СЗ един шоколадов бонбон Embarassed
В ананас и шепа микс ядки с плодове

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 19:55 от mimi.7299

# 51
  • София
  • Мнения: 11 119
Миленски, на първа!  Mr. Green

Мими, опаааааа.  hahaha

# 52
  • София
  • Мнения: 1 193
Жгмъци,  виновна  Peace......ама така е като търся Предизвикателство, а не Стегнато дупе  Joy

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Докато народа дреме преди вечеря аз си направих предизвикателството, че и планк правих.

Аз няма да ям гадно,жилаво и отвратително сготвено/печено.агнешко Naughty Пека пълнени тиквички със зеленчуци. Единственото прегрешение е  че са овкусени Mr. Green
От телефона-толкова.
Утре повече
 bouquet

# 54
  • Мнения: 28 644
Миленски, на първа!  Mr. Green

Мими, опаааааа.  hahaha
Опа, я, толкова работа имах та на обяд си останах гладна...ако се бях подготвила с храна нямаше да стне изднката #Cussing out

# 55
  • Мнения: 2 313
Отчитам всичко хапната по режим и течности горе-долу добре.  Grinning
За утре:
З - 2 мандаринки
О - маймунски хлебец /подсетихте ме  Joy/ и зелена салата
В - бисквитена торта и РЧШ
Миленски на 1 стр. в тази тема.  Grinning Hug
Отивам да чета малко, после пак ще ви нагледам.  Hug Hug

# 56
  • Мнения: 4 711
Аз пък помня,че повечкото бяхте от 1,60 до 1,65  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil заяд,заяд  hahaha.
Ша имаш да земаш.....една бутилка Ф,  Joy , аз съм 169, Демиту също, Вангобиту е 168...  smile3534
Ако има и други казвайте....  Whistling
ГлеАм жгмъци ти дала медала,  Joy аз същият бях избрала...  Joy hahaha
 Hug
Записвам се с 1.68  Mr. Green

Мамексита, накара ме да се замисля. Карах и аз Вм-НВХ с по 1-2 чаши Ф и нищо не ставаше, НИЩО. Казваш Ф ме е фаботирало?  Confused

Миме, ти и бонбон? Да беше някакво синьо сирене или някое калмарче, щях да разбера, ама бонбон?  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 28 644
Стасита, каквото ми попадна пред очите това лапнах..... hahaha, естествено гаден беше, нямаше как да го изплюя Sick

# 58
  • Мнения: 533
ОлелеМимчо... новичките си оправдават прегрешенията. А като знам аз колко стриктна бях първата врътка  Crossing Arms
Плодовият днес... успешен! Сигурно не съм открила топлата вода, но за вечеря си направих тиквичка на грил тигана и я залях с мнооого лим. сок...малееее вкусно!
 Hug

# 59
  • Мнения: 27 632
Здравейте "китчици" bouquet Laughing Вчера май не се добрах до лаптопа newsm78 , много бях уморена, не че и днес не се чувствам уморена Mr. Green ММ излезе с детето (което цял ден ни подлуди всички вкъщи Crazy ) да свърши една работа, а аз смятам да си подремна поне за около час...ако не се върнат дотогава hahaha Blush
Днешното меню:
з- ябълка, о- рикота и бъркоч Mr. Green от марули заляти с кисело мляко, чесън и подправки, в- кис. мляко и салата
По-късно повече Hug
П.с. Жгмъц, тенк ю за новата "седянка"! Hug Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт