Тестова версия на BG-Mamma

  • 18 642
  • 204
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 943
Защо няма различни икони за теми в които се пише и такива, които само се следят?

Иконите в карето за известия (от камбанката) са 4

- Нов отговор в тема с Ваше участие.

- Нов отговор в следена от Вас тема.

- Нова тема в група, за която сте включили известяването.

- Известие за получена оценка "Полезно" за Ваше мнение.
Ей сега вече и на мен ми стана ясно. Благодаря!

# 76
  • Мнения: 2 695
От две седмици умишлено ползвам само новата версия и не съм превключвала на старата. Да ви кажа бързо се свиква, функционална е, дори цветовете вече не са ми така натрапчиво бели. Явно е въпрос на навик.

Камбанката горе в дясно ви показва едновременно темите, които следите и темите с ваше участие. Ако искате да видите отделно тези теми трябва да минете в ляво на Меню-Абонаменти и там се разделят Нови отговори и Следени теми.

# 77
  • Мнения: 4 943
Разбира се, че ще се свикне. Няма друг вариант. Peace Wink Sunglasses

# 78
  • Мнения: 4 872
От две седмици умишлено ползвам само новата версия и не съм превключвала на старата. Да ви кажа бързо се свиква, функционална е, дори цветовете вече не са ми така натрапчиво бели. Явно е въпрос на навик.

Аз също Simple Smile

# 79
  • Мнения: 4 943
Кога новата версия ще бъде актуална и на телефона?
Ще бъде хубаво, ако направите направо мобилно приложение.

# 80
  • Мнения: 32 275
Разбира се, че ще се свикне. Няма друг вариант. Peace Wink Sunglasses
Е то като нямаш избор, щеш не щеш, ще свикнеш.
Емотиконите не ми харесват. Дано си останат старите. Аз още си ползвам старата версия и ще я ползвам до последно пък.

# 81
  • Мнения: 4 841
Според мен пък, новия дизайн е много добър и следва всички съвременни и модерни световни тендендии в изграждането на подобни сайтове. Не си заслужава, заради мнението на няколко недоволни потребители, сайта да изостава от съвременните тенденции в уебдизайна и да изглежда като любителски сайт от миналия век. Трябва да сме в крак с новото все пак.
То ако питаш някои, сегашната социална мрежа, каквато вече представлява БГМамма, да вземе да се върне 20 г. назад, когато си беше едни най-обикновен форум, най ще са доволни. Да ама не става - прогрес трябва да има, развитие....

Подкрепям написаното Hands Thumbsup И не помня дали споменах в предишен коментар по темата , или съм го писала по друг повод, но след известно време в новата версия, после като се върна на старата, определено мога да кажа, че по-натоварващата за зрението е старата.
Говоря като човек, който прекарва поне по 8-9 часа дневно в интернет,  и съвсем умишлено си щади възприятията.

# 82
  • Мнения: 2 998
Иконите в карето за известия (от камбанката) са 4
Не и при мен. До сега първата икона не съм я виждала. Всички отговори ми излизат в "следени".
Скрит текст:

# 83
  • Мнения: 25
Сред какви групи е проведено изследването/анализа?
То е ясно, че аз или някой друг отделен потребител не сме представителна група, форумът има потребители, сред които е логично да има допитване. Интересно ми е кой сте питали, освен някакви изследвания за възприемането на цветовете.

Здравейте Дези,
Разбираме Вашия интерес, но за съжаление това е информация, която не можем и не е редно да оповестим.

Кога новата версия ще бъде актуална и на телефона?
Ще бъде хубаво, ако направите направо мобилно приложение.

Здравейте Тинити,

разбира се, че екипът ни работи и по нова мобилна версия на сайта.
Тя ще бъде активна след средата на месец юни.
Ще създадем специална тема и за нея, в която да споделяте коментари и впечатления.

Последна редакция: вт, 06 юни 2017, 17:33 от Tatti

# 84
  • Варна
  • Мнения: 25 307
Светлият фон наистина е ужасно неприятен, сега трябва всички поотделно да го пишем ли Worried Струва ми се глупаво, при положение, че на всичкото отгоре е очевидно
Айде, емотиконите ги прежалвам, но фона...
Имам някакъв спомен, че и при предишните промени първоначално фонът беше бял, тогава отново много, много потребители се изказаха, че дразни и в крайна сметка го направиха син. Обаче явно някой много упорито се е вкопчил в този бял фон, защото отново се опитват да го наложат Twisted Evil
За статистиката - грозен ми е и на мен! Оставете отморяващото синьо, това бяло е адски изморяващо, просто не мога да разбера кой и къде прави проучванията си.

# 85
  • Мнения: 48 061
Ми сигурно е много разпространен, па дори и по неволя...ето на другия монитор работя с ексел, 1:1 са Simple Smile 
За заблуда на шефа  Simple Smile 

# 86
  • Мнения: X
За мен синият цвят е част от марката Бг-мамма и ще ми липсва. Не се сещам за кои модерни сайтове говорите, дайте някакви линкове.

Сори, това все пак е форум, а не "социална мрежа".

# 87
  • Мнения: 4 841
То и сладкото бебенце и големия биберон от по-по-по-предишната версия бяха символ на бг-мамма. И за тях що приказки се изприказваха... Но съм сигурна, че ако сега се сложат в шапка, много хора, които не са ги виждали преди и нямат сантимент, ще критикуват колко е разкривено, цветово несъответстващо си и със стилов разнобой Grinning

Истината е, че хората просто не обичат промените, защото ги изкарват извън зоната на комфорт и се изисква някакво макар и минимално усилие да се придобият нови навици. И така до следващата промяна.

# 88
  • Мнения: 48 061
Това е така, да
Но също и : Което работи, не го разваляй Wink

# 89
  • Мнения: 4 943
Кога новата версия ще бъде актуална и на телефона?
Ще бъде хубаво, ако направите направо мобилно приложение.

Здравейте Тинити,

разбира се, че екипът ни работи и по нова мобилна версия на сайта.
Тя ще бъде активна след средата на месец юни.
Ще създадем специална тема и за нея, в която да споделяте коментари и впечатления.
Благодаря!  bouquet
А за мобилно приложение има ли вариант или само мобилна версия остава. Rolling Eyes Така и така правите нови неща. Ако има мобилно приложение би било впъти по-удобно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт