Тестова версия на BG-Mamma

  • 18 603
  • 204
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 8 670
Бялото можеше да не е толкова ужасно, ако не бяха блуждаещите картинки на избрани теми в него и слабоватите буквички, в които специално трябва да се взра, за да разбера за какво иде реч.
Не нося очила, нямам диоптър ...уж виждам добре, но това ми поставя предизвикателство.
И аз от две седмици ползвам новата версия, заставих се да я търпя, но има неща, които ме побъркват.
Освен цвета, камбанката ми е неприятна и лентата, която се появява отгоре на темата. Редовно натискам пък камбанката на синьото поле с цел да видя друг нов отговор и да изляза от темата...но не, включвам известяване  Laughing

Аз все още се интересувам от изследванията и допитванията за цвета.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Пълен кошмар. Защо новата версия както винаги няма нищо общо със старата и се налага търсене, изследване, чудене и естествено изнервяне? Откъде примерно да прочета само непрочетените мнения в дадена тема, примерно Звездни компромати? Може да е обсъждано, ама колкото и да се кьорах бутон Ново не видях и успявам единствено да отворя темата от началото!

# 92
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
А тези червени "бутончета" не ви ли подсказват, че това са новите мнения?

Или така?

# 93
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ами не виждам никакви червени бутончета.
п.п. сега ги намерих, то докато открия как да вляза в конкретен подфорум... Намерих темата от меню Популярни, редно е и там да има червени бутончета, както е в момента в Нови отговори, но няма.

# 94
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Много е вероятно АдБлокът да има нещо общо с това, че не ги виждате...
Или някакви други ограничителни настройки.

Но това е мое лаишко мнение.
Може би от екипа ще ви отговорят компетентно.

# 95
  • Мнения: X
Освен цвета, камбанката ми е неприятна и лентата, която се появява отгоре на темата. Редовно натискам пък камбанката на синьото поле с цел да видя друг нов отговор и да изляза от темата...но не, включвам известяване  Laughing

И на мен ми се случва същото. 2 камбанки в две ленти, трябва да се скролне нагоре, за да се скрие цветната лента.

След като видиш последното непрочетено мнение камбанката не се рефрешва, стои на (1) и това ме заблуждава.

На началната страница http://beta.bg-mamma.com честно казано бих предпочела класически Индекс, а не избор на редактора, акценти и т.н. Малко нееднородно ми стои това, че всеки подфорум си има цвят, та изборът на редактора е купчина розови, кафяви и други каренца. Тези надписи са много бледи:

# 96
  • Мнения: 48 023


След като видиш последното непрочетено мнение камбанката не се рефрешва, стои на (1) и това ме заблуждава.


Това е много много неприятно и мислех, че ще го оправят, но уви...

# 97
  • Мнения: 10 075

След като видиш последното непрочетено мнение камбанката не се рефрешва, стои на (1) и това ме заблуждава.

Същото се случва и при мен и е много объркващо.
Отварям наново камбанката, отбелязвам ги като прочетени и в крайна сметка след малко се появяват пак същите, които малко преди това са прочетени и отметнати.
Отделно, вдясно открих, че пак мога да ги отметна, но не помага.
Изнервящо е  и моля да се оправи тази бъркотия. Praynig

# 98
  • Мнения: 25
Благодаря!  bouquet
А за мобилно приложение има ли вариант или само мобилна версия остава. Rolling Eyes Така и така правите нови неща. Ако има мобилно приложение би било впъти по-удобно. Wink

В момента приоритети за екипа ни са новия сайт с безкомпромисно работещи нови функционалности, както и мобилната версия.
Но, разбира се, ние следваме потребителските настроения и при ясна индикация, че подобно приложение е необходимо, бихме насочили усилията си и в тази посока. Blush

# 99
  • Мнения: 2 695


След като видиш последното непрочетено мнение камбанката не се рефрешва, стои на (1) и това ме заблуждава.


Това е много много неприятно и мислех, че ще го оправят, но уви...
Да, изключително неприятно е. Надявам се да бъде коригирано от екипа, който се занимава с новата версия.

# 100
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Ако има възможност "полезно" да може да изразява още няколко емоции(развеселен,натъжен,учуден,раздразнен и обичащ ),аналогично на бутона "харесвам"  във фейсбук ще бъде интересно.  Grinning

# 101
  • Мнения: 4 943
Тези емотиконки са като на Фейсбук доколкото виждам, + / - някое допълнене или пропуск.Rolling EyesWink

# 102
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Не за емотите при коментарите, а за реакция спрямо друго мнение. В момента има "полезно" като еквивалент на "харесвам" . Ако "полезно" може да се разгърне и в други емоции,както във фейса ще е интересно.

# 103
  • Мнения: 4 943
Да, права си! Simple Smile
Аз искам да похваля нещо, и това е, че поне вече могат да се качват директно снимки от компютъра,а не като преди, да влизаш в сайтве, там да ги качваш, после да копираш и т.н. Simple Smile

# 104
  • Мнения: 6 361
Иконите в карето за известия (от камбанката) са 4
Не и при мен. До сега първата икона не съм я виждала. Всички отговори ми излизат в "следени".
Скрит текст:
Това се е случило, защото за всички теми, които сте посочили, сте включили и следенето, тоест те са и теми с Ваше участие, и следени теми. Приоритетът обаче трябва да е обратен и когато дадена тема е и следена, и с Ваше участие, иконата да е първата от показаните от мен. Отбелязано е вече и подадено за корекция към програмистите. Благодаря Ви!


След като видиш последното непрочетено мнение камбанката не се рефрешва, стои на (1) и това ме заблуждава.
Това също ще бъде развито като функционалност и е планирана задача - известията ще се обновяват след отваряне на дадена тема. Също така се предвижда и добавяне на възможност за отбелязване на дадена тема като прочетена от карето с известия.


... докато открия как да вляза в конкретен подфорум...
Всички категории и групи са достъпни от основното меню от всяка една страница на сайта. В допълнение в секцията Абонаменти имате изведен бърз достъп до Вашите групи.
В най-горната част на менюто са четирите страници - началната (Акценти), Избор на редактора, Популярни и Нови (от всички групи), след тях са Вашите Абонаменти - Нови отговори, Следени теми, Нови теми (от Вашите групи), Последно активни (от Вашите групи) и Моите групи (групите, към които сте се включили).

Последна редакция: вт, 06 юни 2017, 20:35 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт