Тестова версия на BG-Mamma

  • 18 600
  • 204
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 841
Проба, проба...


Стана бързо и лесно - избрах от компютъра, коригирах леко границите през визуализацията, и като натиснах "предварителен преглед", в полето картинката излиза както преди - с тагове IMG отпред и отзад.

Само ако може, в полето за определяне на границите, да има и възможност за реално оразмеряване, не само за изрязване. Сега се наложи да намаля снимката с вмъкване на width=

# 121
  • Мнения: 3 498
Аз не виждам снимката.

# 122
  • Мнения: 2 695


BirdsFlu ти си качила снимка от компютъра, а аз се опитвах с адрес от прикачи-то. И там не знам как да кача в мнението, което пиша.

System Error снимките качени от компютър се виждат през новата версия. Мисля че на старата не са видими. Останах с такова впечатление.

# 123
  • Мнения: 3 498
Да, минах на новата версия и вече я виждам.

# 124
  • Мнения: 4 943
Не я виждаш, защото си през стара верия, влез през новата и пробвай пак. Simple Smile

# 125
  • Мнения: 32 018
Според мен не се вижда, защото сайта е imgur. Тук не се виждат качени снимки там.

# 126
  • Мнения: 4 841
Много странно. Аз виждам снимката и през новата версия, и през старата, и като не съм логната (от друг браузер).

# 127
  • Мнения: 4 943
Темата, която уж спрях да следя отново ми излиза. Иначе влезах в нови отговори, след това натиснах кошчето, което означава спиране на следенето и премахване на темата. Темата изчезна, но пак ми излиза, когато някой пише в нея. Какво да направя?

# 128
  • Мнения: 6 361
По отношение на качването на снимките, все още функционалността е в процес на разработка и докладваните по-горе затруднения се отстраняват.



тинити, след като премахнете темата от Нови отговори, ако отново влезнете в темата, тя отново ще се появи в списъка. Тази функционалност е същата, както и в старата версия. Известията за нови отговори в теми, в които имате участие се спират, но ако възродите интереса си към темата и я отворите за четене, то отново автоматично ще се включи известяването за нови отговори в нея.

# 129
  • Мнения: 4 943
По отношение на качването на снимките, все още функционалността е в процес на разработка и докладваните по-горе затруднения се отстраняват.



тинити, след като премахнете темата от Нови отговори, ако отново влезнете в темата, тя отново ще се появи в списъка. Тази функционалност е същата, както и в старата версия. Известията за нови отговори в теми, в които имате участие се спират, но ако възродите интереса си към темата и я отворите за четене, то отново автоматично ще се включи известяването за нови отговори в нея.
Аз я спрях и тя отново се появи без да влизам в нея. Явно нещо бъркам, не знам, пак ще пробвам. Благодаря.

# 130
  • София
  • Мнения: 4 718
Откога влиза в сила новата версия ?
Щом като може да се качват снимки по -лесно с новата версия супер ,емотиконите не са ми толкова важни за разлука от снимките Flutter

# 131
  • Мнения: 2 695
Скрит текст:
Mamma малко се затрудних с качването на снимки при новата версия. Със сигурност аз бъркам някъде, но не можах хубаво да се ориентирам как да го направя. Така. В полето за писане на текст, горе в дясно предпоследната иконка е "Вмъкни изображение". Когато я избера ми излиза нов прозорец, който ми дава възможност да кача снимка от компютъра, ПОЗДРАВЛЕНИЯ за което Yum , че сте го дали като опция, най-долу пише "Можете да добавите изображение и от URL адрес" с добавен прозорец за поставяне на линка от съответния адрес. И затруднението ми идва точно тук. Поставям линка в този прозорец и след това не знам какво да направя, за да бъде прикачен този линк (снимка) към мнението, което пиша. Например, както е при старата версия иконката с [ img] [ /img], тя нали директно прикачва снимката към текста с мнение. Надявам се, че го обясних разбираемо, въпреки че е много лаишки казано Yum


Отговарям си на въпроса от сутринта, защото открих как да го направя. Разбира се грешката беше у мен.
Ще опиша тук как стана, защото може да е в помощ на други, които като мен са изпитали затруднение.
Когато стигнем на етап "Можете да добавите изображение и от URL адрес" с добавен прозорец за поставяне на линка от съответния адрес, трябва да поставим адреса в прозорчето и след това да натиснем Enter на клавиатурата. Снимката се качва, като се показва опция за нейното форматиране. Натискаме потвърди и готово YumYum

Ето като пример

# 132
  • Мнения: 5 442
Изобщо не ми харесва новата версия,пуснах я за час,нищо не разбрах и се отказах. Laughing

# 133
  • Мнения: 4 943
Изобщо не ми харесва новата версия,пуснах я за час,нищо не разбрах и се отказах. Laughing
След време няма да имаш този избор, така че влизай в новата версия и свиквай с нея. Аз така направих.SmileSmileSmile

# 134
  • Мнения: 4 841
По повод емотиконите - току що открих, че много ми липсва лъжльото с дългия нос. Ако може да я добавите, други забележки нямам.

Общи условия

Активация на акаунт