Инсулинова резистентност или ....?

  • 11 075
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32
В понедвлник съм на лекар и понеже питахме 2ма познати лекари единият каза "ооо всичко е 6 нямаш проблем".А другият беше категоеичен че съм с преддиабетно състояние и трябва да отида на еднокринолог.И незнам на кой да вярвам и 2мата който видяха резултатите са джипита.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В понедвлник съм на лекар и понеже питахме 2ма познати лекари единият каза "ооо всичко е 6 нямаш проблем".А другият беше категоеичен че съм с преддиабетно състояние и трябва да отида на еднокринолог.И незнам на кой да вярвам и 2мата който видяха резултатите са джипита.

Абе ти си отиди на преглед, не вярвай на всеки. Иначе за мен също са ти добре изследванията. Първо глюкозата е единствена, която се приема от организма на 100 %, такава храна няма. Да не говорим, че ти едва ли ще изтъпчеш цяла торта, за да натовариш толкова организма си. На първия час е нормално да е завишена захарта и глюкозата, но като гледам на втория час всичко си идва в релси. Та за мен проблем няма, но не съм лекар и не е редно да вярваш на мнението ми Simple Smile. Споко, преди повече от 10 години ми казаха, че съм  в преддиабетно състояние, за сега съм добре и се надявам да е така.

# 17
  • Мнения: 32
Дано всичко да е наред защото много се притесних.Ендокринолог на всяка цена ще посетя.Много благодаря за бързите отговори😘😘

# 18
  • Мнения: 9
Момичета, пети ден съм на Глюкофаж и се чувствам доста зле от 2-3 дни.
Бихте ли споделили мнение за медикамента? Благодаря

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичета, пети ден съм на Глюкофаж и се чувствам доста зле от 2-3 дни.
Бихте ли споделили мнение за медикамента? Благодаря

Какво ви става? Повръща ви се, разтрепервате се, припотявате се ...

# 20
  • Мнения: 2 818
Евгения Мазганова 605558, нали започнахте с половин таблетка само вечер с храна?

# 21
  • Мнения: 9
не - започнах с цяла таблетка от 850

# 22
  • Мнения: 2 818
Докторът не Ви ли даде схема - 1 седмица по половин таблетка, след това въвеждате още половинка и така.  Според мен е много да започвате с цяла таблетка.

# 23
  • Мнения: 9
ами каза по една таблетка дневно за един месец и след това за още един 2 пъти по една дневно. Първите няколко дни нищо ми нямаше, но от вчера ми се повдига, сутринта дори повръщах ...мн неприятно.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Постепенно се започва. Хранете се хубаво. В момента ви пада много кръвната захар, а е опасно. Като усетите, че ви става зле хапнете нещо.

# 25
  • Мнения: 9
ще го пия от днес по половин таблетка, пък след няколко дни ще я увелича...знам ли вече, нали слушаме Докторите

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 493
ще го пия от днес по половин таблетка, пък след няколко дни ще я увелича...знам ли вече, нали слушаме Докторите

И аз така щях да вирна краката по улиците едно време, след подобен пропуск от страна на лекарите да ми обяснят.

# 27
  • Мнения: 9
А какво ще кажете за странния сутрешен вкус в устата след приема на метформин? Нещо опасно ли  е?

Общи условия

Активация на акаунт