ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ-11

  • 83 949
  • 738
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 910
Деси, трябва поне на имейл да ти изпратят резултите,какви са тези телефони  #Cussing out
Иначе 22% са си доста завишени, горната граница е 13%,но трябва и другите показатели да се видят,не само процентите.

# 31
  • Мнения: 268
Ето ги и моите изследвания, мога ли да помоля за мнение, благодаря:
Антифосфолипидни антитела-ELISA-Антикардиолипин IgG - 4.9 IU/ml Горна граница: 10
Антифосфолипидни антитела-ELISA-Антикардиолипин IgM 2.5 IU/ml Горна граница: 7
Антифосфолипидни антитела-ELISA-Бета 2-гликопротеин-1 IgG 0.1 IU/ml Горна граница: 5
Антифосфолипидни антитела-ELISA-Бета 2-гликопротеин-1 IgM 1.1 IU/ml  Горна граница:5
NK-клетки Нормално разпределение на лимфоцитните популации.

Общи Т лимфоцити (CD3+) 65,1% референтни стойности: 61 – 85%
Активирани Т лимф. (CD3+HLA-DR+) 7,0% референтни стойности:4 – 16%
Хелперно-индусерни Т лимф. (CD3+ CD4+) 29,0% референтни стойности:34 – 59%
Супресорно-цитотоксични Т лимф. (CD3+ CD8+) 29,9% референтни стойности:19 – 36%
CD4/CD8 индекс 0,97 референтни стойности:0,90 – 2,70
В лимфоцити CD19+ 9,3% референтни стойности:6 – 15%
NK клетки (CD3– CD16/56+) 22,8% референтни стойности:7 – 26%
NKТ клетки (CD3+ CD16/56+) 4,6%
Активирани Т цитотоксични лимф. (CD8+HLA-DR+) 4,7% референтни стойности:3 –13%
Активирани Т цитотоксични лимф. (CD8+CD38+) 15,2% референтни стойности: 13 – 26%

Заключение: нормално разпределение на лимфоцитните субпопулации.

Според мен всичко е в норма. Какво е вашето мнение? Благодаря.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 645
всичко е идеално и в норма, признавам, че за първи път виждам на някой да са му добре НК клетките Simple Smile
Супер  bouquet

# 33
  • Мнения: 268

Brayda, много ти благодаря за бързия отговор! Камък ми падна от сърцето!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 4 884

Brayda, много ти благодаря за бързия отговор! Камък ми падна от сърцето!  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Т- хелперите са ти ниски и то доста Peace Иначе другите са ти добре.

# 35
  • Мнения: 268
Това какво означава? Нужна ли е терапия? Благодаря

# 36
  • Мнения: 16 872
Буена, какво стана с процедурата? Как е положението?

# 37
  • София
  • Мнения: 4 884
Буена, какво стана с процедурата? Как е положението?

Мерси, че питаш, Верче Hug Мина всичко успешно, слава Богу! Не беше от най-приятните ми преживявания, но важното е да се е отстранил пробелмът най-накрая Praynig Веднага след процедурата си бих Фракси и ще го слагам до края на седмицата, отделно и АП взимам вече по принцип. ЗА пореден път се уверих,ч  еАП по никакъв начин не увеличава следоперативното кървене, имах само в деня на хистерото, на следващия вече нищо Peace Чакам с нетърпение да си допия опковката Регулон и се надявам никога повече да не ми се налага да взимам ОК, защото те не са хич подходящи за нашите мутации Confused

# 38
  • Мнения: 420
момичета дайте идеи за добър клиничен генетик в София  newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 4 884
момичета дайте идеи за добър клиничен генетик в София  newsm78
Марианка, кариотип правили ли сте? Отидете в Малинов на консултация с др Въжарова, цената на човек на изследване е 110лв.

# 40
  • Мнения: 420
благодаря Буена, може към това да се ориентираме.

# 41
  • Мнения: 268
Може ли някой да ми каже мнение за Т- хелперите,ще съм много благодарна. За колко време излиза Хромозомния анализ по принцип? С ММ го пуснахме на 28.02. Знам,че е рано,но да попитам все пак.
Благодаря!

# 42
  • София
  • Мнения: 4 884
Може ли някой да ми каже мнение за Т- хелперите,ще съм много благодарна. За колко време излиза Хромозомния анализ по принцип? С ММ го пуснахме на 28.02. Знам,че е рано,но да попитам все пак.
Благодаря!

Моите са били даже 26 %, по-нсики от товите демек. Аз лично бих направила вливка с имуноголобилин за тях Peace При мен причина не се откри, но по принцип говори за летентна инфекция в организма, затова е добре да изледва освен стандартните СПИН, васерман , хепатити А,Б и Ц, също листериоза, Ебщайн Бар, бруцелоза, токсоплазмоза, хламидия, микоплзма, уреаплазма и цитомегаловирус Peace
Цитогенетичният анализ (кариотип) излиза за 1 месец навсякъде.

# 43
  • Мнения: 268
Буена,благодаря за бързия отговор. Точно се зарадвах,но явно все пак има нещо,което не е ок. Сега си чакам кариотипа и тромбофилията. След това ще пускам и другите изследвания. Стискам палци всичко при вас да е наред, момичета!

# 44
  • Мнения: 324
Здравейте.
Конова ми е предписала преди бременност да пия Вигантол ойл и Овабууст капсули.
Имате ли мнения, препоръки, забележки относно приема им?
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт