Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 35 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 86 218
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 224
Момичета,някакво масло за тяло за доста суха кожа?

# 61
  • София
  • Мнения: 879
Купих си червило - Flormar Silk Matte 04 Daisy. Ето този е цветът:

Много приятно стои на устните. Малко се изтри като обядвах,  но за мен  в рамките на приемливото. Ще видим при продължителна употреба дали ще изсушава устните.  Засега съм доволна Simple Smile

# 62
  • на последния етаж
  • Мнения: 10 282
И аз се записвам с молба, да препоръчате хубав тоник за суха кожа?
Аз харесвам тези:
,

А на мен бихте ли препоръчали хубава хидратираща маска?

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 011
   Може ли да ми обясните как използвате това масло?

# 64
  • Мнения: 1 325
Чудя се, като ги върнете, дали ги продават отново на хората все едно са нови?  newsm78 Звучи ми точно като нещо, което ДМ биха направили. Веднъж върнах една color tattoo сянка, защото като я отворих, видях, че е била пипана. На следващия ден беше при намалените стоки.
Ми то на ДМ намалените стоки на касата винаги са обутани, не знам тестери ли са, но са в отвратително състояние. Кой би дал пари за подобен продукт?! А цените не са страшно ниски, примерно, за да се примириш и да купиш. newsm78

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 150
В Лили
CРЯДА, 08.03.2017.
ШОК ЦЕНА
-20%
СПИРАЛИ. ПУДРИ И ФОН ДЬО ТЕНИ

# 66
  • Мнения: 1 140
Ми то на ДМ намалените стоки на касата винаги са обутани, не знам тестери ли са, но са в отвратително състояние. Кой би дал пари за подобен продукт?! А цените не са страшно ниски, примерно, за да се примириш и да купиш. newsm78
Аз  Laughing срещат се хубави неща, особено в ДМ. Последно, преди няколко месеца, си взех червило на Римел от серията на Кейт, точно цвета, който исках от супер много време- 16. Имаше няколко, запечатани, ама сигурно са били отваряни. Та, взех едно и го отворих- беше чисто ново, не беше ползвано изобщо, нямаше му абсолютно нищо. Бяха на цена от 2,32 лв Mr. Green В Лили пък продават отворени продукти, неща от минали доста стари лимитки на първоначалните си цени ooooh!

# 67
  • Мнения: 2 631
И аз  Mr. Green аз лично съм намирала и в Лили попадения на смешни цени - последното ми беше един тъмнозелен каял на Мейбълин за колосалната цена от 2 лв. Беше запечатан и си личеше, че не е бил пробван.
Момичета, аз ли нещо си въобразявам или измивният крем на Балея, който е за суха и чувствителна кожа, след изплакване ми оставя някакъв мазен филм, все едно изобщо не съм се измила? Става дума за този:
https://www.dm.de/balea-sanfte-waschcreme-p4010355082190.html

# 68
  • София
  • Мнения: 724
Хвърлила съм око на тези коректори на Катрис.Като гледам снимки от нета добре покриват червенини и пигментни петна.

# 69
  • Мнения: 1 140
Виктория, не си въобразяваш, няма как да не оставя филм след употреба Peace

Още от минала година, когато ги пускаха в чужбина, съм хвърлила око на тези коректори, дано само не са като камуфлажа и са трайни Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 325
Е значи само аз не попадам на читави продукти от намалените. Винаги ги заглеждам, но са толкова омазани и опипани... ooooh! А цените не съм забелязала да са толкова ниски, следващия път като ходя ще се поровя повече.  Mr. Green

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 29 087
До момичетата от Бургас!
Кой от двата ДМ-а са най-добре заредени? На МОЛ Плаза или на Тройката?
Нямам много свободно време да обикалям,да знам къде да отида направо.
Надявам се скоро да отворят и в Галерията,че ми е най-близо,ама на дали,само така си мечтая  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 631
Виктория, не си въобразяваш, няма как да не оставя филм след употреба Peace

Благодаря. Това не означава, че не съм се измила като хората нали?  Mr. Green Страшен съм карък егати, единия ми пресушава здраво, другият пък седи и не иска да си ходи....какъв измивен да търся не знам. Не ми е мазна кожата, за да ползвам за мазна, ама и този измиващ крем за суха си е разочарование.

# 73
  • Мнения: 3 577
Аз сега мисля да си купя двуфозния на Микса, че на Гарние хич не ми хареса. На Биокарите околоочния беше добър нали? Не помня точно за отзивите. Grinning

# 74
  • София
  • Мнения: 5 286
Да, Биокарите-то много си го харесвам. Peace

Общи условия

Активация на акаунт