Майска седмичка 01.05 - 07.05

  • 12 001
  • 327
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте момичета
Спорна и плодоносна седмица
Успех на всички бебеправещи тази седмица
Стискам палци на всички очакващи две чертички.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
Голдънче,аз съм пила Клостилбегит,но цикълът ми си вървеше нормално.Този път обаче и на мен ми протече по същия начин,така че може би не е от лекарството.

# 17
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Започна новата работна седмица, а мен хич, ама хич не ми се работи  Naughty
Ама няма начин!
Приятен ден на всички!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 529
само здраве ,късмет и много положителни тестове.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 564
Привет и от мен момичета,

И на мен никак не ми се работи, а имам работа за целия китайски народ. Дано да ми дойде музата по някое време, че инак ще я закърша още в началото на месеца.
Стискам палци за много две чертички тази седмица.

# 20
  • Мнения: 9 990
Добро утро!  bouquet
Днес всички са се юрнали на работа като за последно-то не е задръстване, то не е чудо...а така хубаво и спокойно беше миналата седмица.
Бе то и мен ме мързи, та едвам гледам, ама няма начин.Тази седмица ще ми е много натоварена освен откъм работа- и от мероприятия-приятелчета на детето имат рождени дни, та ще я водя през ден кажи-речи.
Само да измрънкам,че в работата е кучи студ откакто спряха парното-направо с влизането замръзнах.Много го мразя този период-то навън е по-топло.
И молба да видите моя спад в температурата, че ми писнаааа! CloseТова на нищо не прилича вече!Меря вчера и се позарадвах-викам си-ей, най-после да се вдигне малко...и изведнъж днес-рязко падане.Да се смея ли вече или какво?

Махам графиката, че вярно нещо не се отваря.Много и здраве Wink


Последна редакция: вт, 02 май 2006, 10:01 от пенелопа

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро!Честитра нова седмичка.Много добре си починах тия дни.Бях си на село и познаите какво до нашата къща има щъркелово гнездо със семейство щъркели.Майка ми каз че те щяли да ни донесът бебе.Ах дано. Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Хелоу лейдис  Heart Eyes Как я карате?

Да почна с Цветунчо, гледах те в събота в Огледала. Честито преминаване във втори кръг  Flutter

Честит ви месец май и дано ни носи здраве и бебета  Party

При мен нищо ново, чакам да мине времето  Crossing Arms Сега се гмурвам в работата. Спорен ден!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Добро утро и успешна нова седмица на всички!

Пенелопче, графиката ти не се отваря или поне аз не знам как. Ако изизсква регистрация, то аз нямам.

Момичета, да ми стискате палци, че ще ходя да си вадя паспорта днес следобед! Много ми е притеснено, когато нещата трябва да стават така по спешност и все си мисля, че ще има проблем и няма да успея. До тук си извоювах отпуската и извънредното пускане, което също не е малко де, но да видим. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 329
Голдъне,пила съм Клостил само 1 месец.
Да, може да ти се промени цикъла от него...
Не се тревожи. И от дуфастона се променя, все пак те са на хормонална остова.

Аз обиколих хубаво из Трявна, Габрово, Соколския манастир и успях на измръзна. Вчера бях с 38 температура, днес съм на бачкане, та ще видим какво става....

# 25
  • Мнения: 456
Добро утро и от мен!   Sunglasses

Желая ви една много щастлива седмица, в която лелката да не стане гостенка на нито една от нас.   Praynig Praynig Praynig

На мен трябваше да ми дойде вчера, но още я няма... но ще изчакам поне още няколко дена преди тест.  Praynig

А ние вчера се варнахме от Венеция и Верона. Беше много красиво и романтично. Мама много се зарадва и прекара страхотен рожден ден. Ще гледам да ви покажа няколко снимки тези дни.  Joy Sunglasses Laughing

Лек и успешен ден!
   Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте и от мен момичета,аз се поизубих ама много празници много нещо при нас,на всички които видяха двете чертички много много ви се радвам и стискам здраво палци да няма проблеми,а на другите които лелката не ги подмина да няма отчаяние приемате с усмивка и продължавате,то е лесно да се говори така ама по добре не разтройвайте красивите си главици с мрачни мисли и се убеждавайте че другия път ще стане.
Аз май няма да се похваля този път,нали съм драка още вчера направих тест,предния месец ми дойде н 30 и аз като вчера нямаше лелка бързам да видя какво е положението,да ама 1 черта,та съм решила че сега е момента да сваля някое килце с разделно хранене.
Незнам какво да мисля ако до една седмица не дойде лелка, пак ще направя тест ама не ми се вярва да е различен,досега винаги когато е имало бебче са били положитени дори след 1 ден от закъснението,ама сега дано да е по различно и първия да е бил отрицателен защото съм го правила рано.
Иначе симптоми нямам нито за лелка нито за бременост,пък те нали си и приличат та незнам,само сега малко ми се гади ама то май е защото съм гладна а пия кафе Grinning.
Успех на всички тази седмица и на бебеправищите и на тези които (не)чакат лелка.

# 27
  • Мнения: 388
Момичата здравейте и от мен!

Черпя всички по един коктейл Сънраийз
 newsm53

искам да Ви питам тази седмица ще ходя на зъболекар и ще ми вадят зъба Cry
упойката пречи ли на евентуално зачеване?
Благодаря Ви предварително

# 28
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Здравейте и от мен! Отдавна не съм писала, миналата седмица имах много работа, а през почивните дни не бяхме в София. Ходихме си по родните места и ни се отрази мноооого добре. Лошото е че и тази седмица се очертава много натоварена  Sad .
Голям страх брах този месец ще имам ли овулация или не след предишния ановулаторен цикъл. Ами имах си, олекна ми донякъде, но сега пък започна голямото чакане.
Да се похваля че успях да се оправя и с тестовете за овулация, много се съмнявах дали ще успея, но се оказа че не е толкова трудно.
Успех на всички и дано има много положителни тестове тази седмица!
Мими4 май не пречи упойката, или поне аз така си мисля  newsm78

# 29
  • Мнения: 883
Момичата здравейте и от мен!

Черпя всички по един коктейл Сънраийз
 newsm53

искам да Ви питам тази седмица ще ходя на зъболекар и ще ми вадят зъба Cry
упойката пречи ли на евентуално зачеване?
Благодаря Ви предварително

Мисля, че упойката не пречи. Миналата сряда си вадих зъб и уведомих зъболекаря, той ме успокои. Дори и бременна в 7 месец са ми вадили зъб - има специални упойки за бременни. Но ако се съмняваш, че си в първите дни или седмици, то тогава го предупреди. Но сега има едни бързодействащи упойки и докато ме боцна и ми напише имато и вече ме хвана. А докато се осетя какво стана и ми извади зъба, а зъб нямаше, в смисъл беше останал само корена... Така, че СПОКО! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт