WIZZ AIR - 25

  • 72 346
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 276
Иренка,

На отиване имаше сложени пликове в джобчето на седалките пред нас, но на връщане нямаше /сигурно са пропуснали/, така че предварително вземи мерки за всеки случай.

# 736
  • София
  • Мнения: 90
По този повод има ли пликове за повръщане в самолета или да си предвидя от вкъщи най- добре?

Не знам дали по принцип има, но февруари от Рим за София нямаше пликове за повръщане по местата - огледах наоколо, но никъде не видях.

Иренка, аз се запасявам с дъвки Travel Gum и от качването до слизането съм с тях и пак главата ми "витае", но поне не ми се повръща много. Солетите също са винаги с мен, не бонбони и сладки неща. Иначе от малка съм тежък случай при пътуване. Но това не ме отказва.

# 737
  • Мнения: 2 465
... аз се запасявам с дъвки Travel Gum

Бихте ли споделила откъде ги купувате и подходящи ли са за деца? Благодаря!

# 738
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
... аз се запасявам с дъвки Travel Gum

Бихте ли споделила откъде ги купувате и подходящи ли са за деца? Благодаря!

Всякакви дъвки вършат работа,просто на тези някой се сетил да напише ТРАВЪЛ  Mr. Green Едва ли въши чудеса в сравнение с другите дъвки,освен,ако няма някоя специална съставка(зелено листенце  Mr. Green) Това в кръга на шегата разбира се.Аз получавам нещо като паник атаки или имам клаустрофобия (не съм се тествала де) и първите години като летях все до прозореца си запазвах места,но последните 1-2 години само до пътеката(Мимии е дала такъв съвт  Hug ) и никога не съм изпадала вече в споменатите състояния,чувствам се ОК.Относно пликовете някога има някога НЕ  Thinking

Хубав ден  Peace

# 739
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
И аз препоръчвам за тези, които изпитват страх и притеснение да седят до пътеката.  Peace

# 740
  • София
  • Мнения: 90
... аз се запасявам с дъвки Travel Gum

Бихте ли споделила откъде ги купувате и подходящи ли са за деца? Благодаря!

Купувам ги от Гърция, в България никъде не съм намирала. Имат някаква съставка против гадене и повръщане, не се сещам каква беше. Стават при пътуване  не само със самолет, може и с ферибот, кола, автобус. Отначало от тях ти изтръпва езика и се подтиска гаденето. Стават и за деца, но не знам от колко години. На малката съм давала още на 3 години.
Разбира се, голяма роля играе и внушението - при повечето проблеми то е в основата на нещата. Затова на някои им помагат и обикновени дъвки, на други - бонбони и т.н. За дъвките по принцип знам, че се препоръчват за намаляване на шума в ушите, преодоляване на разликите в налягането и др.

# 741
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Аз се пошегувах с въпросните дъвки,но като се замисли човек,за децата е по-добрия и забавен вариант от хапчета,а и не само за тях...
Благодаря,че споделихте  bouquet

# 742
  • Мнения: 2 465
Благодаря за информацията за дъвките!  bouquet

# 743
  • София
  • Мнения: 6 559
... аз се запасявам с дъвки Travel Gum

Бихте ли споделила откъде ги купувате и подходящи ли са за деца? Благодаря!

От Гърция 2,5 - 3,5 евро опаковка от 10 броя. Една приятелка, владееща гръцки ми изчете листовката - нищо не се споменава за деца. Аз на големите си момичета (12 г.) давам, но на малката (7 г.) не смея.
Иначе действат - тествани са и на лодки, и в кола, и в самолет, и в автобус.

# 744
  • Мнения: 2 465
... аз се запасявам с дъвки Travel Gum

Бихте ли споделила откъде ги купувате и подходящи ли са за деца? Благодаря!

От Гърция 2,5 - 3,5 евро опаковка от 10 броя. Една приятелка, владееща гръцки ми изчете листовката - нищо не се споменава за деца. Аз на големите си момичета (12 г.) давам, но на малката (7 г.) не смея.
Иначе действат - тествани са и на лодки, и в кола, и в самолет, и в автобус.


Последен въпрос от мен за дъвките  Wink

В Гърция от аптека ли ги купувате?

# 745
  • Мнения: 5 873
Моля за помощ. Незнам как успях да го чекирам ,без да ми даде да си въведа номера на изтичане на документа. Изведнъж се оказах с чекиран билет ,без да имма дата на изтичане. Проблем ли е това и мога ли да го оправя!
Моля за съвет!

# 746
  • Мнения: 140
Моля за помощ. Незнам как успях да го чекирам ,без да ми даде да си въведа номера на изтичане на документа. Изведнъж се оказах с чекиран билет ,без да имма дата на изтичане. Проблем ли е това и мога ли да го оправя!
Моля за съвет!
Дали сте отметка, че е безсрочен. Без ново чекиране няма как да се оправи. Не вярвам да е проблем, но Вие решавате.

# 747
  • Мнения: 5 873
ако добавя услуга нали трябва да се чекирам пак,дали ще ми даде възможност да си оправя данните
,

# 748
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
ако добавя услуга нали трябва да се чекирам пак,дали ще ми даде възможност да си оправя данните
,

Нищо не прави,няма да имаш проблем.Аз бях объркала датата на изтичане и нямах проблем.
А пък ,ако използваш мобилното им приложение съвсем,защото там почни нищо не пише  Peace

# 749
  • Мнения: 5 873
Благодаря за отговорите. Не чекирам билет за първи път, нямам идея защо се получи така сега. Просто недоумявам.  Confused
Факт е обаче ,че съм силно притеснена.  Sad  Ще изтегля мобилното приложение .
Благодаря отново! Hug

Общи условия

Активация на акаунт