В ОКТОМВРИйското човече, сърчицето тупка вече! - Тема 2

  • 28 426
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 52
Честит празник на всички. Бъдете много здрави, търпеливи и се наслаждавайте на бременността.

Аз съм в 7г.с., бях на преглед на 06.03 и лекарката ми каза, да си взема час чак след Великден, края на април.
Нормално ли е толкова много време без преглед? Не съм правила никакви изследвания още, каза ми че е рано.

# 61
  • Мнения: 60
Честит празник на всички. Бъдете много здрави, търпеливи и се наслаждавайте на бременността.

Аз съм в 7г.с., бях на преглед на 06.03 и лекарката ми каза, да си взема час чак след Великден, края на април.
Нормално ли е толкова много време без преглед? Не съм правила никакви изследвания още, каза ми че е рано.
Ее чак края на април,мисля че е доста време.Потърси друго мнение.В 7ма седмица вече трябва да се чуе пулс,може и изследвания да си направиш.

# 62
  • Мнения: 39
Здравейте момичета, успокоих се че не съм единствената с подут корем, при мен е от обяд чак до вечерта, мислех че си внушавам вече  Grinning още не ми се гади и дано мина и без това Simple Smile


Ellyndor  Аз съм в 6г.с и бях вчера на преглед и ми каза тази седмица и изследвания да си пускам и другата да й ги откарам, и според е много късно Април месец.

# 63
  • Мнения: 35 199
На мен лекарката на 27ми февруари ми каза да се видим чак на 15. 3. Но на мен това ми се стори много време, за това отидох на преглед и тази седмица. Не ми е спокойно толкова време да не знам какво става. Да го усещах поне да знаех,че е там и се движи. А така разчитам от преглед на преглед да се успокоявам.

# 64
  • Мнения: 4 009
Моят док ме вика през три седмици на ехограф.

# 65
  • Мнения: 18 725
"Емил" си взех и аз, както и "Анти-метил". Не виждам кой знае какво подобрение. Не повръщам, но по цял ден ми се гади. Вместо чувство на глад, ми се засилва гаденето. След хранене - отново се засилва и само половин лимон го облекчава за известно време. Всичко ми е безвкусно.

# 66
  • Мнения: leet
Честит празник мили момичета.  Бъдете здрави,  щастливи,  усмихнати и много обичани .
 Пристъпвам тихичко във вашата тема с термин 2.11, но живот и здраве бебчето ще се появи октомври. От декемврийски мами 2015 съм със спешно секцио. Днес за първи път бях на лекар,  видя се плодното сакче,  но за повече ще трябва да изчакам 10 дена още.  Имам син на 1 г. и три месеца  . Искахме второ бебче,  но исках да изчакам още малко време . Та това закъснение малко ме изненада.  Притеснено ми е как ще се справя с две малки деца,  още не съм се възстановила от преди,  започвам с доста килограми.
 Надявам се всичко да е наред.  С предната бременност имах ужасно гадене и повръщане.  Помагаше ми спрайт и хапчета Емил.  За момента съм ок.
 

Хах Мими, аз съм на същия хал с декемврийче 2015  сега с термин 29.10 Simple Smile непланувано, но пък желано. Направо се плаша каква лудница ще настане Simple Smile)) живи ш здрави да сме само Simple Smile

# 67
  • Мнения: 88
Честит празник мили момичета.  Бъдете здрави,  щастливи,  усмихнати и много обичани .
 Пристъпвам тихичко във вашата тема с термин 2.11, но живот и здраве бебчето ще се появи октомври. От декемврийски мами 2015 съм със спешно секцио. Днес за първи път бях на лекар,  видя се плодното сакче,  но за повече ще трябва да изчакам 10 дена още.  Имам син на 1 г. и три месеца  . Искахме второ бебче,  но исках да изчакам още малко време . Та това закъснение малко ме изненада.  Притеснено ми е как ще се справя с две малки деца,  още не съм се възстановила от преди,  започвам с доста килограми.
 Надявам се всичко да е наред.  С предната бременност имах ужасно гадене и повръщане.  Помагаше ми спрайт и хапчета Емил.  За момента съм ок.
 

Хах Мими, аз съм на същия хал с декемврийче 2015  сега с термин 29.10 Simple Smile непланувано, но пък желано. Направо се плаша каква лудница ще настане Simple Smile)) живи ш здрави да сме само Simple Smile

И при нас е желано,  но исках още малко време да изчакам,  няма значение, ще се справим.  После може и в психото да полежим  😅😅😅

# 68
  • Мнения: leet
Мими, аз отсега съм се подготвила за чиста и натурална лудница. Обаче пък само година след раждането ще е супер лесно щото ще се самозанимават 2-та броя. Иначе сега като е сам моят младеж непрекъснато иска внимание, та скоро ще си има компания Simple Smile ПП: Ако имаш фейс пиши ми на лично да те добавя в групата?

# 69
  • Мнения: 1 102
Аз ходих на 28.02. Сега в понеделник на 13.02. за да видим какво става с отлепването. Иначе и аз не бих могла да съм спокойна какво се случва. Другата седмица почвам 11 г.с.

# 70
  • Мнения: 60
Аз ходих на 28.02. Сега в понеделник на 13.02. за да видим какво става с отлепването. Иначе и аз не бих могла да съм спокойна какво се случва. Другата седмица почвам 11 г.с.

Кога ти беше последната менструация и кога ти е термина

# 71
  • Мнения: 88
Мими, аз отсега съм се подготвила за чиста и натурална лудница. Обаче пък само година след раждането ще е супер лесно щото ще се самозанимават 2-та броя. Иначе сега като е сам моят младеж непрекъснато иска внимание, та скоро ще си има компания Simple Smile ПП: Ако имаш фейс пиши ми на лично да те добавя в групата?

В групата съм вече,  Наичка ме добави Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 102
Аз ходих на 28.02. Сега в понеделник на 13.02. за да видим какво става с отлепването. Иначе и аз не бих могла да съм спокойна какво се случва. Другата седмица почвам 11 г.с.

Кога ти беше последната менструация и кога ти е термина

На 2.01. А за 9.10. е термина. Защо?

# 73
  • Мнения: 627
Момичета, вие някакъв спорт или упражнения правите ли? Аз препоръчвам йога, има упражнения и в интернет и за първото тримесечие специално. Много е приятно и леко Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 102
Забравих да ви се отчита, че вчера стигнах до тържеството на сина ми и стоически издържах на 1-часовото тържество Simple Smile Беше много вълнуващо, още повече че е последното такова. На есен вече е 1 клас, толкова бързо пролетяха тези 7 години! Забелязах, че права се чувствам по-добре, но в името на бебо трябва да лежа още Sad

Общи условия

Активация на акаунт