Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 192
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 998
Ще имам абитуриентка чак след две години, но бих искала да се подготвя отсега.

# 181
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 13 311
Племнницата ми е абитуриентка тази година.
Ето я роклята-цвят мастило.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207702574381682&se … ype=3&theater

# 182
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 13 364
Много е крсива роклята  Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 4 337
Племнницата ми е абитуриентка тази година.
Ето я роклята-цвят мастило.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207702574381682&se … ype=3&theater


Много хубава рокля. Simple Smile
Ако разреши може да ни покажеш снимки.

# 184
  • Мнения: 20 422
И на мен ми хареса  Simple Smile

# 185
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
а аз kато майkа на абитуриент cи търcя роkля - дълга, но без дантели, kамъни, голи гърбове и таkива младежkи разни. Няkой може ли да ме наcочи kъде да търcя нещо подобно. newsm78

# 186
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
Племнницата ми е абитуриентка тази година.
Ето я роклята-цвят мастило.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207702574381682&se … ype=3&theater


Много е красива. А би ли споделила цени, около разбира се....

# 187
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 13 311
Племнницата ми е абитуриентка тази година.
Ето я роклята-цвят мастило.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207702574381682&se … ype=3&theater


Много е красива. А би ли споделила цени, около разбира се....

Роклята струва 800лв.Не е от най-скъпите.
Девойката мисли да е с пусната коса и с жива орхидея,но още не е направена пробната прическа.
Орхидеята ще е бяла.
Предложих и вместо да е в косата,орхидеята  да е на ръката.
Чанта и обувки още не е избрала.Тутка се...

# 188
  • Мнения: 2 673
Щом показвате да споделя и моята рокля, има корекции по нея и не е 1:1, но:
Скрит текст:

# 189
  • Някъде там
  • Мнения: 20 537
Страхотна рокля в любим цвят. bouquet

# 190
  • Мнения: 19 248
Започнаха красотите  Heart Eyes

# 191
  • Някъде там
  • Мнения: 20 537
С, заслужаваше си да покажеш.Интересна рокля. Харесва ми.Ще се радвам да те видим в нея. Heart Eyes

# 192
  • Мнения: 2 673
С, заслужаваше си да покажеш.Интересна рокля. Харесва ми.Ще се радвам да те видим в нея. Heart Eyes
Благодаря, но съм скарана със снимките.  Laughing Hug Толкова да не обичам да се снимам, мога само да ви покажа не много добра снимка след промените как изглежда:
Скрит текст:

Избрах я, защото след бала ще мога да я дам на шивач да ми я скъси и да си я ползвам отново.  Peace

# 193
  • Мнения: 19 248
Или да разделиш на 2 части и пак да си ги носиш  Peace  Дългите поли са много актуални.
Много добре ти стои, различна е, на мен ми харесва  Heart Eyes

# 194
  • Мнения: 2 673
Или да разделиш на 2 части и пак да си ги носиш  Peace  Дългите поли са много актуални.
Много добре ти стои, различна е, на мен ми харесва  Heart Eyes
И това е вариант, да мине бала и ще го мисля.  Laughing
По принцип първоначалната ни идея беше с класа да сме с тениски, но понеже повечето се отказаха сега търсим рокли.  Laughing Бях се настроила за друго първоначално.
Благодаря!  bouquet В движение е по - красива, но..  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт