Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 101
  • 3 522
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 19 248
Нямах предвид, че Зара е марка за бал  Stop а, че екип от стилисти , професионалисти, е сътворил тия недоразумения  Peace

Само към един техен парфюм съм пристрастена  Blush

# 361
  • София
  • Мнения: 21 080
Ихаа, челната манекенка на Зара е....Веждьо войвода. Снимана в близък план, та всяка луничка да изпъкне.
А има и по-нормални манекенки, но кой ще ги гледа, след като тази го стресне

# 362
  • Мнения: 19 248
Ихаа, челната манекенка на Зара е....Веждьо войвода. Снимана в близък план, та всяка луничка да изпъкне.
А има и по-нормални манекенки, но кой ще ги гледа, след като тази го стресне


Е таз де, точно същата  Mr. Green, сигурно и аватара ти я е видял  Joy

# 363
  • Мнения: 7 849
УааааааУ! Предизвикахте любопитството ми, макар, че от тази марка нищо не съм харесала до сега.



# 364
  • Варна
  • Мнения: 39 087
Извинете ама това мъжко ли е или женско... Трудно ми е да реша.

# 365
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
Момичета, за такъв цвят рокля, какви на цвят обувки и чанта предлагате?

# 366
  • Мнения: 2 673
Ей това е пълна липса на вкус, на красота, отвратена съм, без това не съм фен на марката. Само си представям какъв екип е работил за тези сесии   newsm78
Та на фона на тия грозотии нашите момичетата ще са си кукли, сигурна съм  Heart Eyes

Мисля че е масово навсякъде. Сайтът на Дизел отдавна показва изроди и доста грозновати моделки.
Но аз съм друго поколение.

Зара не е стандарт за бал. Прекалено са масови и абитуриентите рискуват още 5 човека да изскочат със същата дрешка. Преди пазарувах от там за офиса, но от доста време не мога да намеря нещо читаво - само аксесоарите и детските дрешки ми харесват.
Дано не са толкова масови. Гащеризонът, който ви показах по - напред за изпращането ми е от там, но не намерих снимка на сайта и затова качих моя.  Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 13:03 от С.

# 367
  • Някъде там
  • Мнения: 20 518
 Shocked само брада липсва.. Laughing Цветът на очите и е страхотен..обаче тия вежди,същите като миналогодишните странни отсечени.Това ли ще е модата  ooooh!

# 368
  • Мнения: 3 480
Момичета, за такъв цвят рокля, какви на цвят обувки и чанта предлагате?



Изчистени сандали в златно или сребристо - какъв цвят е бродерията?

В никакъв случай още камъни ...

http://www.asos.com/public-desire/public-desire-annabelle-twist- … &gridcolumn=3

http://www.asos.com/public-desire/public-desire-aisha-strappy-si … &gridcolumn=1

# 369
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
Stardust@ в дантелата ще има леки златни нишки. Иначе камъни няма. Само за цвета се чудех....

# 370
  • Мнения: 3 480
Според мен сандалите ти няма да се виждат много (освен ако седиш или вдигаш роклята - по време на танци или нещо такова) и по-горните показани са подходящи.

Ако няма камъни и блестящи елементи по роклята можеш да си позволиш блясък на обувките, нещо (както тук някои биха нарекли) кичозно:

http://www.yoox.com/uk/11088001TT/item#dept=women&sts=sr_wom … =7&sizeName=4

http://www.yoox.com/uk/11126418JP/item#dept=women&sts=sr_wom … =9&sizeName=5

Въпреки че щом ще са покрити няма смисъл да даваш толкова много пари за сандали.

# 371
  • Варна
  • Мнения: 12 270
Докато четях за манекенката на Зара
Се приготвих да видя страшилище,
А то, нищо особено.
Кара Делевайн от години ги лансира тези вежди
Така че, тази манекенка с нищо не ме изненада.
Не ги харесвам, естествено, но си личи, че
Умишлено е акцентувано на веждите,
Защото са тренд, аз естествено съм демоде,
Както и в колекциите на Зара в сайта
Има абсурдни съчетания, но като отворя
The Sartorialist, не се учудвам защо манекенките на Зара са облечени точно така. И по тази линия също съм демоде.
Това ми е съвсем лаишкото мнение.

# 372
  • Мнения: 19 248
Момичета, за такъв цвят рокля, какви на цвят обувки и чанта предлагате?



Много нежна рокля  Heart Eyes В сайта на Тенденц имаше много нежни сандали, златисти и сребристи, изчистени, с каишки. За на живо идея нямам как са, но на снимка много ми харесаха. И аз смятам, че това, което е в дантелата стига като цвят, и че обувките почти няма да се виждат с тия дълги рокли.

Сега обаче се сещам друго- почти винаги времето е ужасно по баловете, подходящи ли са такива сандали? Те предполагат и да са на голо  newsm78 Красиво ли стои според вас?

# 373
  • Варна
  • Мнения: 2 309
Да, красиво стои. А и роклята е лека и ефирна, точно за сандали си е. И аз съм за леко златисти или телесен цвят. В никакъв случай контрастни.

# 374
  • sofia
  • Мнения: 9 547
То сандалите красиво стоят, ама като запраска някой пролетен дъжд е неприятно.
От друга страна, мероприятията са все в закрити помещения.

Общи условия

Активация на акаунт