Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 086
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Не ми допада идеята за обличане на носия на абитуриентски бал. Намирам я за твърде неуместна. После, за мен това е нескопосан опит за оригиналничене. Но, ако толкова пък допада на някое момиче, нека си сложи тежките пафти на кръста. И в българското знаме може някоя да се увие. Лично аз винаги ще заложа на малката черна рокля или нещо подобно-стилно и ефектно.

# 271
  • Мнения: 15 107
Понятието за малка черна рокля, вече не е това, което е създала като еталон за елегантност Коко, а и ми е клише, това масово обличане в черно при по-официалните събития и ми идва малко като липса на въображение и неувереност.

А за бал пък въобще не ми харесва някаква къса черна рокля

# 272
  • Мнения: 19 248
Ох, стига с тия носии вече, заради 3-4 такива, прекалено много време им отделихме май

# 273
  • Мнения: 3 480
Тъй като така или иначе темата доста залитна защо учениците не изберат определена дата (като 3-и март) и тогава да се облекат в народни носии дарявайки кой колкото може за определена организация?

# 274
  • Мнения: 3 480
Понятието за малка черна рокля, вече не е това, което е създала като еталон за елегантност Коко, а и ми е клише, това масово обличане в черно при по-официалните събития и ми идва малко като липса на въображение и неувереност.

А за бал пък въобще не ми харесва някаква къса черна рокля

Зависи от роклята. Има доста ефектни мчр.

http://www.tedbaker.com/uk/Womens/Edited/SS17-New-Ways-Of-Wearin … -BLACK?plpSlots=1

# 275
  • Мнения: 17 542
Ето ви мъжки сака с етно мотиви, български дизайнер
http://beauty.fashion.bg/article/11257/36/Tsvetomir-Petkov-inter … lor-e-mnogo-bogat

# 276
  • Мнения: 3 480
Някои са доста сполучливи.

# 277
  • Мнения: 14 019

 Ужасни са. За бал пък- въобще.

Всъщност, тъй като не съм имала скоро близки познати абитуриенти, доколко балът е бал? Как преминава един бал? По наше време май му казваха "Абитуриентска вечер", официални бяхме, в изискани заведения, но чак бал...После, доста години след мен чувах от по-млади хора, че едва чакали някакво протоколно време и хуквали по дискотеките.

# 278
  • Down south
  • Мнения: 9 813
Може и да са сполучливи в очите на дизайнерите, създали ги. За мен са ужасни. Изглеждат някак нелепо.

# 279
  • Мнения: 20 415
И на мен не ми допадат  Stop

# 280
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 13 363

Никак не ми харесват  Tired

# 281
  • Мнения: 17 542
Само си представете някой посланик по време на акредитация с такъв костюм (евентуално панталон с кант в шевица, ако ще е смокинг), за да популяризира етноса ни... Ще е по-нелепо и от посланичката ни в Люксембург! Crazy

# 282
  • Мнения: X
Понятието за малка черна рокля, вече не е това, което е създала като еталон за елегантност Коко, а и ми е клише, това масово обличане в черно при по-официалните събития и ми идва малко като липса на въображение и неувереност.

А за бал пък въобще не ми харесва някаква къса черна рокля
То пази Боже младите момичета да обличат
 малката черна рокля на баба ти Коко. 😉
Но има толкова разчупени, къси, ефектни рокли сега. Естествено, който не харесва черно, може да се спре на каквото си пожелае. Много харесвам абитуриентки с къси рокли. Въпрос на вкус.

# 283
  • Мнения: 17 542
За къса рокля, бална, което за мен е малко оксиморон, защото бал и късо в едно не ми се връзва, ама то и баловете тук са толкова балове, трябва момичето да има безупречна фигура и най-вече крака. Харесвам къси фру-фру роклички, но на малко момичета им стоят наистина добре.
Дългата рокля, освен че е по-официална, прикрива доста проблемните места, стига да се избере и за целта подходящ модел.

# 284
  • out of space
  • Мнения: 8 652
Много зависи от фигурата. И на 18, и до ден днешен дълги рокли или поли изобщо не ми отиват.
Дъщеря ми е като мен- има хубави крака и толерирам умерено късото, в дълга пола изглежда 4-5 години отгоре.

Мъжките етно сака- има няколко модела, които ми харесаха, определено бих се впечатлила от колега облечен така, но за бал не знам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт