Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 137
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 480
Много ясно на голо.
В БГ времето в края на май обикновено е хубаво. Ние сме ходили на морска ваканция в Несебър между 17/05 и 5/06. Със сигурност ще е над 20 градуса (освен в планините). Най-страшното, което може да се случи е да завали. И какво - ще се намокри малко девойката. По същата логика - какво правим с прическата и грима?

Затворени обувки не виждам с тази рокля. Ако на абитуриентката не и се налага да гази в треви или кал - малко дъждец не е проблем за един ден.

В ЮК ненормалните англичанки излизат на клуб посред зима по къси рокли, голи крака и сандали  newsm78 #Crazy

# 376
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 354
Дано да няма от обувките-копита с грамадна платформа, мина ли им модата?

# 377
  • Мнения: 6 582
Ама как, скоро едно момиче се тревожеше в "Красива мама", че не може да си намери такива копита за бала Joy

# 378
  • Мнения: 3 480
 Joy

Е как вие пък?! Сега нали са модерни и така наречените 'флатформс', които според мен са още по-ужасно грозни ...

# 379
  • София
  • Мнения: 21 091
Копита, копита, ама момиче, несвикнало на токчета, да обуе 12 см стилето, като показаните ... и това не е работа.

Не харесвам Кара ДелевИн (според Уикипедия), вкл. и заради веждите.

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 15:50 от Cuckoo

# 380
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 821
Момичета, роклята е само цвят за пример (иначе нашата ще е по - красива даже  Embarassed), ще кача снимки, когато е готова. Планираме да сме навън, преди бала (дано не вали). Дъщеря ми клони към телесни обувки, но ще видим.
Благодаря за съветите и коментарите.

# 381
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 354
Ами, да не обува 12, да обуе 10 или 8, то аз на 12 ще се препъвам  Joy
Ето, нещо, което считам за крайност, не са обувки, а сексапил в повечко
Скрит текст:

# 382
  • Варна
  • Мнения: 12 270
Ама как, скоро едно момиче се тревожеше в "Красива мама", че не може да си намери такива копита за бала Joy
Да, и тръгна с рогата напред, като й казаха, че са грозни и неподходящи.
Онзи ден, тук във Варна видях, целите златни или сребърни или диамантени, хаха, мечтата на танцьорката на пилон  Mr. Green

# 383
  • Мнения: 3 480
Ами, да не обува 12, да обуе 10 или 8, то аз на 12 ще се препъвам  Joy
Ето, нещо, което считам за крайност, не са обувки, а сексапил в повечко
Скрит текст:

На мен ми харесва, ако момичето има тялото и не се срамува да го покаже на всички  ooooh!
Но е крайност.

Ето и Бионсе (прекалено закръглена според мен за подобна одежда)

http://www.celebitchy.com/425536/beyonce_in_barely-there_givench … bitionist_or_hot/

И Риана:

https://www.google.co.uk/search?q=kim+kardashian&source=lnms … +naked+dress&*&imgrc=nNXvzsLgtqoGUM:

# 384
  • София
  • Мнения: 21 091
Снимките на Бионсе определено са пипнати доста. Не само откъм цвят.
Нали черното било красиво, защо ги влече да се правят на бели - изправена коса, жълтункява кожа.

# 385
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 354
Това си е мрежа с декорации (ако ще и дизайнерска), не ми покрива понятието за дреха, с която си облечен. Бионсе изглежда зле на тези снимки, косата, тялото, май клиновиден ток видях... Поне бг абитуриентката има в пъти по-хубаво тяло.
На другия линк ми се отвори Ким Кардашиан, не Риана. Дано няма много девойки, които да ги имитират.

# 386
  • Мнения: 3 480
Разбира се, че нашите абитуриентки са много по-красиви.
Не харесвам нито Бионсе, нито Ким.

Била съм близо до модели на Викториа сикрет - и тях много ги фотошопват, за да изглеждат както ние си мислим.

# 387
  • Мнения: 2 673
Дано да няма от обувките-копита с грамадна платформа, мина ли им модата?

Ще има май, ще има.  Laughing
В повечето магазини, в които вляза за обувки първо такива копита предлагат.  Laughing

# 388
  • Мнения: 6 582
Днес видях тези сандали и се сетих за теб и тоалета ти за изпращането.
https://www.obuvki.bg/sandali-guess-amee-flaee1-sue03-yello.html
https://www.obuvki.bg/sandali-kazar-bella-28186-l2-38-zolty.html

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 20:30 от Ая

# 389
  • Мнения: 17 542
Ох, разкошни са тези сандали! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт