Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 453 174
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 17 542
Е, нали балът по нашите ширини не бил баш бал, не бил виенски бал, не трябвало да се превъзнасяме, не сме пред английската кралица... Какво толкова ви стъписаха наметки, болера, якета...? Ми в това е закачката на младостта! Едната рокля, показана с якенце, даже е същия цвят като тази, която ще е на дъщерята на съфорумката, която питаше какво да облече. Толкова бунтарско, младежко и закачливо изглежда - млада дама с прическа, изискан(или не толкова Wink) грим, красива рокля, малка чантичка, прекрасни обувки и... късо кожено якенце? Страхотно!

# 466
  • Мнения: X
Няколко предложения от мен вместо булана, евтини от Манго (така или иначе не е сигурно, че ще влязат в употреба, та не е нужно да се изхвърляте и за връхна наметка). Снимките са само примерни, вече забравих за коя рокля ставаше въпрос Peace

Скрит текст:
















Аз бих предпочела кожено яке ако се наложи Peace

# 467
  • Мнения: 17 542
Тези болерца са много симпатични, но са ми лелешки. И аз, ако сега съм на 19, бих облякла кожено яке, ако има опасност да умра от студ на бала си.

# 468
  • Мнения: 3 480
Балът е бал, за да се обличат официални дрехи. Нещо, което се облича не често и това е целта. Защото някои хора за цял живот може и да не облекат подобна хора повече.

Кожените якета могат да си ги носят всеки ден, на партита, по заведемия и т.н.

# 469
  • Мнения: 17 542
Ето го коженото яке за кремавата рокля
https://shop.luter-bg.com/produkt/%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA … A%D0%B5-milano-z/ Party

# 470
  • София
  • Мнения: 21 091
Е, нали балът по нашите ширини не бил баш бал, не бил виенски бал, не трябвало да се превъзнасяме, не сме пред английската кралица... Какво толкова ви стъписаха наметки, болера, якета...? Ми в това е закачката на младостта! Едната рокля, показана с якенце, даже е същия цвят като тази, която ще е на дъщерята на съфорумката, която питаше какво да облече. Толкова бунтарско, младежко и закачливо изглежда - млада дама с прическа, изискан(или не толкова Wink) грим, красива рокля, малка чантичка, прекрасни обувки и... късо кожено якенце? Страхотно!
Да, не е нито едното, но щом е избрана традиционната рокля за бал - коженото яке е прекалено тежко за нея.
Но ръкавите от дантела ми харесаха, ако се случи много студено.
Миналата година буланите доста се носеха по качулки, елеци и помпони. Аз лично не се потрисам чак толкова. За мен повече пасват на бална рокля от кожено яке, щом говорим за него.
Аз самата преди години отбих мераците на майка ми да дава шалове и сакенца на внучка си за бала.

# 471
  • Мнения: X
Тези болерца са много симпатични, но са ми лелешки. И аз, ако сега съм на 19, бих облякла кожено яке, ако има опасност да умра от студ на бала си.

Но все пак по-добре показаните като модел от мен болера, отколкото онези космати булани, носени през през месец май Sick. А ако вали последния кусур ще ти бъде коженото яке, дето си наметнал - миналата година се нагледахме на подгизнали до колената бални рокли, развален грим и прически, не си спомням от кой град бяха абитуриентите newsm78.

# 472
  • Мнения: 3 480
Много е широко и обемно коженото.

# 473
  • Мнения: 15 113
От наметка от естествена кожа до булана има разлика от земята до небето.
Болеро не харесвам.

Пак ще кажа ако е за студа - дантелените болерца и ръкави от дантела с тях или без тях все тая, няма да стоплят абитуриентката.Щом не е подхожда на роклята и не е желание на девойката е излишна притурка, пък после цяла вечер да се чуди по кои столове да го окача като го махне.

В голямата си част тези тоалети са за снимките и първата час на бала докъм 11часа после масово се преобличат за клуб, дискотека или там където продължават

# 474
  • Мнения: 3 118
Къде е това, където масово се преобличат? Аз не забелязвам подобна тенденция newsm78

# 475
  • Мнения: X
От наметка от естествена кожа до булана има разлика от земята до небето.
Болеро не харесвам.


И струва ли си да се изхвърлиш за наметка от естествен косъм, само заради единия бал?! И да я облечеш към края на май, началото на юни (евентуално, може и да не се наложи) - извинете ме, но е по-абсурден вариант и от коженото яке, лично мнение...

# 476
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159


Пак ще кажа ако е за студа - дантелените болерца и ръкави от дантела с тях или без тях все тая, няма да стоплят абитуриентката.

А аз пак ще кажа, че определено има разлика да имаш дантелени ръкави и гръб, отколкото да ги нямаш в по-хладно време.

Харесаха ми показаните варианти на официална рокля и кожено яке. Бих избрала такъв вариант сега. Но на моята рокля нямаше да отива кожено яке.

# 477
  • Мнения: 15 113
 Simple SmileПо тази логика става абсурдно и купуването на скъпа рокля, прекалено се вживявяте в желанието си да наложите личния си вкус - но не сме ние абитуриентите, нито някой се интересува на нас какво точно ни харесва.
Хем се казва че, това едва ли не бил единствения им шанс да облекат такива рокли, хем било скъпо  ине си заслужавало, уточнете се какво точно.

Даже хотелите, където има бал им предоставят специални стаи за целта да се преоблекат

# 478
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Наистина благодаря за идеите.
Дискусията ми е супер интересна-все едно четете мислите и колебанията ми и ги записвате като мнения! Simple Smile
Моето виждане е, че ако е студено връхната дреха е необходимост.
Честно казано комбинацията с кожено яке въобще не ми се вижда неприемлива или ужасна!
Кожените наметки също не ги отричам, но много зависи какви са.
Като се замисля, май сте прави, че края на месец май не е точното време да се носят.
И ако предложа такава на дъщеря ми съм убедена, че реакцията й ще бъде като на С. (Не! Никога! По-добре болна! Wink )
Шал не иска.
Явно ще реагираме според прогнозата за времето...

# 479
  • Мнения: X
Simple SmileПо тази логика става абсурдно и купуването на скъпа рокля, прекалено се вживявяте в желанието си да наложите личния си вкус - но не сме ние абитуриентите, нито някой се интересува на нас какво точно ни харесва.
Хем се казва че, това едва ли не бил единствения им шанс да облекат такива рокли, хем било скъпо  ине си заслужавало, уточнете се какво точно.


Ей, ама как ми изкривяваш думите - посочи ми къде съм написала, че роклята трябва да е скъпа или не или да се пести от прическа, грим и т.н?! Всеки според възможностите си, говорим за връхна дреха, която евентуално би влезнала в употреба в зависимост от метереологичните условия.

Общи условия

Активация на акаунт