

Днес пристигна и роклята - купена онлайн и по картинка (и дадените там мерки, разбира се
... полска е като производство) ... стои й като ушита от шивач и точно за нея. Щерката е много доволна
Обувките и колието пристигнаха в края на миналата седмица. Готова е за края на май! Обещала съм, че няма да споменавам думата "бал" поне до след ваканцията, когато трябва да си избере нещо за изпращането
Ааа ... и клъч за бала ... и ... много хареса идеята за кожено якенце, ако вали и е студено
}, изпращането е в средата на Май, обикновено 15-17. Събират се в училищата за последен час на класа, след което има церемония в двора и се предава знамето. По - късно правят серенада и отиват на ресторант/дискотека. Следващите дни са матурите и 24 Май, когато обикновено е първия бал и така до края на месеца. Препоръчани теми