"Oткраднат Живот"- сезон 3 -ТЕМА 15

  • 76 726
  • 840
  •   1
Отговори
# 795
  • USA
  • Мнения: 7 369
A,не е само проблем на бг сценаристите.По принцип при проект,започват с гръм и трясък.Имат една мащабна идея,която разработват добре в първите 2-3 сезона и след като се изчерпи,са в задънена улица.

Голяма част от американските сериалчета са по същия начин.LOST например е толкова ярък пример за изчерпване и накрая завършиха с една гротеска.И досега никой не може да каже как точно приключиха нещата.

# 796
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Сюжетната линия в Спешно отделение беше също така, като там дори нямаше голямо развитие и обяснение около героите и личният им живот. Приемаха пациенти. Развиваха дадена тема с някаква социална тематика (без пари, без роднини..и т.н ), пациентите биваха излекувани или умираха и край на епизода.

По отношение на развитие и задълбаване....лично аз виждам тук голяяяяма разлика. Забелязвам, че ако се развива бързо действието, тогава ви е бързо. Ако е разтеглено е локум. Непрекъснато недоволни. Няма лошо в градивна критика, но много от написаното е далеч от това.

# 797
  • Мнения: 1 748
Добре си е филмът, ако ми се гледа реализъм, болници бол;)

# 798
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
 Добрева как заподозря, че човекът е изнасилвач, само заради някакви драскотини по бедрата? Че и клипчета в телефона му имаше  Crazy  Тя тръгна да го кастрира в операционната и още работи там  ooooh! Всичко това ми се струва пълно безумие.
Дотук ми беше интересно. Ама изпълненията на Добрева са повече от откачени   Shocked

# 799
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 119
A,не е само проблем на бг сценаристите.По принцип при проект,започват с гръм и трясък.Имат една мащабна идея,която разработват добре в първите 2-3 сезона и след като се изчерпи,са в задънена улица.

Голяма част от американските сериалчета са по същия начин.LOST например е толкова ярък пример за изчерпване и накрая завършиха с една гротеска.И досега никой не може да каже как точно приключиха нещата.


При LOST нещата почнаха и свършиха в лудницата, а тука в болницата, която уж не е за луди.  Някаква прилика?  Joy Joy Joy Joy
Няма нищо лошо, но могат сценаристите от време на време  да прочитат по фейс, по форуми и навсякъде където може простолюдието да пише.  Така може би  биха създали по-свестни развития на образите.
На Рачков бившата, сегашна  Милошева, ще пропилява половин  сезон да се чуди каква роля да измисли за бившия си и като не можа сега ще вкара сина си като изоставено дете и Марта покрай клюките ще се вайка за него.

# 800
  • Мнения: 4 864
Оф, и тук разделиха апартамента като в Столичаните..

# 801
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Оф, и тук разделиха апартамента като в Столичаните..

И като при стотици хиляди семейства.

# 802
  • Пловдив
  • Мнения: 40 961
Пецата е повече от смешен Crossing Arms

# 803
  • Мнения: 4 864
Да не кажем, че леко става жалък.

# 804
  • Мнения: 4 936
Уффффф, айде пращайте Жениту и нея в чужбина, че ми писнА!


Поповин серия - пълнеж!

# 805
  • USA
  • Мнения: 7 369
Alfea,каква лудница в Лост? Гледала съм сезоните по 2 пъти и за първи път чувам за такава опция.
Не сме по сюжет,ама Откраднат Живот ще почака.

# 806
  • София
  • Мнения: 27 358
Галя ако ми опротивя. То бива, бива гадно и жлъчно отношение, но това минава всякакви граници. Не защитавам Пецко, просто ако една жена ми говори така ще я пратя на майната и изобщо няма да се занимавам с нея. А тоя като пребито куче ходи и скимти след нея. Жалка картинка, чак ми става неудобно.

# 807
  • Мнения: 474
Галя много зла - направо неприятна. И е вярно, че Доцента й оправяше бакиите и специализациите.
В последната серия Професора беше рядко жалък - как "побесня" според неговите критерии и сръфа жестоко и ядно една нищо неподозираща ябълка. Чак пръски се разхвърчаха - може би някаква много дълбока метафора "кръв ще се лее тук без никаква пощада". Направо с глас се смях - иначе може би трябваше да ме стресне тази жестокост към ябълката, ама на - не стана.
Имаше и друг смешен момент - просяка го оперираха с пълна упойка, но на един кадър човекът си беше с отворено око - после се усети и го затвори. Смешна серия, пълна с недоразумения. Сестрите и Врабчев много хубаво играят, но с риск да ви досадя - тази Добрева е кошмарна. Започвам да оценяват Бибето - поне хубаво плачеше и говореше задавено. Луиза ......нямам направо какво да кажа - как пък едно нещо не е способна да изиграе. Дано и нея я метнат в чужбина и то без вест. Обзалагам се, че е забременяла от Тасев и на Стилянова ще й се наложи да я изражда. Помнете ми думата!

# 808
  • Мнения: 2 502
Доктор Добрева ми една фъфлеща такава, има излъчване сякаш е смъркала нещо. Много харесвам Романова, абсолютно е на място. Захариев дали ще го прибере Виолета?

# 809
  • Мнения: 6 161
Вече даже и не коментирате  като друг път  newsm78 - ще пропусна този  епизод . 10-те минути от финала и промото ще са ми достатъчни .
Галя я превръщат в много гадно копеле .Избиват и комплексите на селянче , успяло някак да изучи  , израсло без баща и озлобено от майка си  срещу мъжете . Първо  като  някаква неграмотна  /а уж докторка/  забременя от Пецко , използва го , а после не и понесе миризмата на старо  и  яхна  Наумчо . Той пък не знае  къде да кацне , явно още има  чувства към Луиза /дори не мога да  запомня  имената на героите им /.
Луиза  кату чу  сърцераздирателната история за фонтана , може и да опита да се бори  newsm78 , тя също нещо все ми дава на заето , прави едни  спонтанни и малоумни неща ...

Общи условия

Активация на акаунт