"Oткраднат Живот"- сезон 3 -ТЕМА 15

  • 76 713
  • 840
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 168
И аз си мислех, че д-р Добрева  и д-р Тасев са твърде млади, за да са завършили дори, но тази седмица имах преглед при една такава младичка лекарка и видях, че не е толкова странно.

# 811
  • Мнения: 13 207
Д-р Тасев има едно хриптене като говори, все едно не се е доизкашлял, направо лошо ми става като го слушам, все имам чувството, че му е зле.

# 812
  • Мнения: 4 607
Д-р Тасев има едно хриптене като говори, все едно не се е доизкашлял, направо лошо ми става като го слушам, все имам чувството, че му е зле.
Мен пък ме кефи тази дрезгавост в гласа му. Много е секси Stuck Out Tongue

# 813
  • Мнения: 258
Галя ако ми опротивя. То бива, бива гадно и жлъчно отношение, но това минава всякакви граници. Не защитавам Пецко, просто ако една жена ми говори така ще я пратя на майната и изобщо няма да се занимавам с нея. А тоя като пребито куче ходи и скимти след нея. Жалка картинка, чак ми става неудобно.
На същото мнение съм. Супер противна става. А Пецко сега ще го отритнат от всякъде. Младата кръв не го ще, бившата му не го ще. Чудо.
С тоз развод на професора и Жени става като турски сериал. Сега ще го влачат сигурно до края на сезона. И освен това ме дразни, че нищо положително не се случва. Все драми - тия се развеждат със страшна злоба, Пецката го отритват от всякъде, Калин с опасения за СПИН, драмите около новите. Може би само около Виолета нещата са донякъде позитивни. Абе слаба работа. На Дрийм Тийм нещо не им се получават множеството сюжетни линии, не могат да ги развиват едновремено. Така беше и е в Столичани в повече, така и тук.

# 814
  • Мнения: 9 865
Може ли този път аз да кажа дежурното: а нима не е така в живота?!  Mr. Green

И освен това ме дразни, че нищо положително не се случва. Все драми...

# 815
  • Мнения: 7 848
Снощи телевизорът работеше за фон, имахме гости, но не бих си пуснала "мъката" в нова плей, (особено след коментарите ви), заинтригува ме само  историята с монетата на Тасев, която изобщо не чух.
Моля, някой с две думи да разкаже.

# 816
  • Мнения: 2 742
Може ли този път аз да кажа дежурното: а нима не е така в живота?!  Mr. Green

И освен това ме дразни, че нищо положително не се случва. Все драми...

Ами... не е точно така. На хората покрай мен им се случват хубави - сватби, бебета... ей такива нормални за млади хора нещица. Животът не е само драми, пролет е!  Laughing

# 817
  • София
  • Мнения: 8 942
Някой питаше за недовършени сюжетни линии - ами какво стана с Ирина и нейното откраднато бебе. Колкото и да се опитват да променят Виолета, тя продаваше бебета. А и Миро изчезна покрай Ирина. И този развод - егати чудото.

# 818
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 554
Снощи телевизорът работеше за фон, имахме гости, но не бих си пуснала "мъката" в нова плей, (особено след коментарите ви), заинтригува ме само  историята с монетата на Тасев, която изобщо не чух.
Моля, някой с две думи да разкаже.

Каза, че преди 7 години я извадил от един фонтан заради бас за целувка с едно момиче. Не получил целувката, защото не й казал, че е извадил монетата.
В същото време Добрева подслушваше и разбра, че все пак е извадил монетата, т.е. тя е била момичето.
Пропуснати мигове, ала- бала.

# 819
  • Мнения: 9 232
 Peace

Галя я превръщат в много гадно копеле .Избиват и комплексите на селянче , успяло някак да изучи  , израсло без баща и озлобено от майка си  срещу мъжете . Първо  като  някаква неграмотна  /а уж докторка/  забременя от Пецко , използва го , а после не и понесе миризмата на старо  и  яхна  Наумчо . Той пък не знае  къде да кацне , явно още има  чувства към Луиза /дори не мога да  запомня  имената на героите им /.
Луиза  кату чу  сърцераздирателната история за фонтана , може и да опита да се бори  newsm78 , тя също нещо все ми дава на заето , прави едни  спонтанни и малоумни неща ...

Стилянова я направиха к..в..а на болницата , като че ли се придържат към нейната лична история , тоест тя не е в роля а играе себе си Mr. Green
Скрит текст:
....дамата, която дели жилище с него, била известната като Доктор Стилянова от „Откраднат живот” актриса Ралица Паскалева. Въпреки аферата си с нея Башар, не смятал да се развежда със законната си половинка Калина.
За сърдечна връзка между младата Ралица и  Башар се говори отдавна, като отношенията им са на приливи и отливи и зависят пряко от местонахождението на съпругата на актьора – Калина. Двамата от години живеят на практика разделени. Тя е в САЩ, а той прекарва основната част от времето си в България. Нямат официален развод и дори прекарват част от времето си заедно, гостувайки си един на друг, пише столичен седмичник.
Това развързало ръцете на любовчията да заживее официално с любовницата си Ралица Паскалева. Двамата вече не криели връзката си от никого, твърдят техни познати.

# 820
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Някой питаше за недовършени сюжетни линии - ами какво стана с Ирина и нейното откраднато бебе. Колкото и да се опитват да променят Виолета, тя продаваше бебета. А и Миро изчезна покрай Ирина. И този развод - егати чудото.

Е, как какво стана? Захариева отвлече детето, принуди Захариев да оттегли всички неща срещу нея и се спаси. Made in Bg. У нас нещата стават точно така. Хората са притиснати да не вдигат глас и властоимащите си правят, каквото искат.

# 821
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 055
Именно защото у нашата мила държава всичко  става точно така, то не е лошо поне на филм да видим нещо по- различно, нали и сезона се казва "Възмездието".  Аз не виждам някой от героите които са имали лоши постъпки да получат някакво възмездие.
Галя умори родилка, излъга и се покри, преспа с доцента, роди дете, разведе го и като взе специалност го изгони - да ви звучи познато от действителността.

# 822
  • Мнения: 7 848
Снощи телевизорът работеше за фон, имахме гости, но не бих си пуснала "мъката" в нова плей, (особено след коментарите ви), заинтригува ме само  историята с монетата на Тасев, която изобщо не чух.
Моля, някой с две думи да разкаже.

Каза, че преди 7 години я извадил от един фонтан заради бас за целувка с едно момиче. Не получил целувката, защото не й казал, че е извадил монетата.
В същото време Добрева подслушваше и разбра, че все пак е извадил монетата, т.е. тя е била момичето.
Пропуснати мигове, ала- бала.

Тартииии, много благодаря!  Hug Знаех си, че има чувства между тях. Дано доразвият отношенията между тях, поне си подхождат. По възраст.

# 823
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 610
Билян@, историята с монетата беше на финала, можеш да пуснеш само последните 8 минути, интересна е.  Peace

# 824
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Аз съм си заклета романтичка и на мен историята с монетата много ми хареса. Само не знам, как 7 години може да си траеш и да не споделиш чувствата си. А те явно са и споделени.
Отностно възмездието според мен за Виолета това е рака, за Захариев е, че Галя го заряза, за Генадиев развода ( който може и да не се случи като гледам ) за Галя и тя май като Пезан от два стола ще е на земята. Нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт