"Oткраднат Живот"- сезон 3 -ТЕМА 15

  • 76 714
  • 840
  •   1
Отговори
# 825
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
На мен много изкуствена ми прозвуча тази история. Като от евтин роман.

# 826
  • Мнения: 1 698
На Галя й трябва мъж, който хем е зрял и знае какво иска от живота, хем е достатъчно млад и необременен от миналото, за да продължат заедно напред.

# 827
  • Мнения: 6 161
На нея май и трябва  млад мъж /да не мирише на дърто/  със стара душа , за да  компенсира  липсата на баща  в детството и .

# 828
  • Мнения: 2 742
Трябват и... нови сценаристи   Laughing

# 829
  • София
  • Мнения: 6 469
Именно защото у нашата мила държава всичко  става точно така, то не е лошо поне на филм да видим нещо по- различно, нали и сезона се казва "Възмездието".  Аз не виждам някой от героите които са имали лоши постъпки да получат някакво възмездие.
 
Ами рака? Thinking

# 830
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На нея май и трябва  млад мъж /да не мирише на дърто/  със стара душа , за да  компенсира  липсата на баща  в детството и .
Какво значи "да мирише на дърто" ? За пореден път го пишеш, затова питам. Буквално ли го употребяваш? Смяташ, че хората над 50 - 60 миришат на старо ли?

# 831
  • Мнения: 2 502
Трябват и... нови сценаристи   Laughing
Точно! Сега се поизтърка любовната драма с доцента и се чудят каква да я направят и се спряха на версия, където тя се натиска да е с друг.

# 832
  • Мнения: 5 916
На нея май и трябва  млад мъж /да не мирише на дърто/  със стара душа , за да  компенсира  липсата на баща  в детството и .
Ако предположим, че ти си млада и не миришеш, значи, че родителите ти миришат на дърто.
Е, можеш ли да ми опишеш, как точно мирише един 50-60 годишен човек?

# 833
  • Мнения: 6 161
На нея май и трябва  млад мъж /да не мирише на дърто/  със стара душа , за да  компенсира  липсата на баща  в детството и .
Ако предположим, че ти си млада и не миришеш, значи, че родителите ти миришат на дърто.
Е, можеш ли да ми опишеш, как точно мирише един 50-60 годишен човек?
Това се превърна в досадно обсъждане  като това с напикаването ....на пребитото момиче  ooooh!
Доцентът има дъщеря  колкото Галя  , за мен /от 99 годишния ми опит/ това е  противоестествена връзка и затова  намирам ,че неговото тяло е "дърто"  до нейното .
И да - по-възрастните тела , въпреки  ежедневната  хигиена и козметика , миришат различно от по-младите /особено пък ако  има и някакво заболяване / . Друг е въпросът ,че когато двама души са заедно и остаряват заедно , те си свикват с уханията   .

# 834
  • Мнения: 5 916
😂Благодаря за дълбокомисленото тълкуване.

# 835
  • София
  • Мнения: 8 942
На нея май и трябва  млад мъж /да не мирише на дърто/  със стара душа , за да  компенсира  липсата на баща  в детството и .
Ако предположим, че ти си млада и не миришеш, значи, че родителите ти миришат на дърто.
Е, можеш ли да ми опишеш, как точно мирише един 50-60 годишен човек?
Това се превърна в досадно обсъждане  като това с напикаването ....на пребитото момиче  ooooh!
Доцентът има дъщеря  колкото Галя  , за мен /от 99 годишния ми опит/ това е  противоестествена връзка и затова  намирам ,че неговото тяло е "дърто"  до нейното .
И да - по-възрастните тела , въпреки  ежедневната  хигиена и козметика , миришат различно от по-младите /особено пък ако  има и някакво заболяване / . Друг е въпросът ,че когато двама души са заедно и остаряват заедно , те си свикват с уханията   .
Глупости! Това за миризмите.
А иначе - познавам доста хора с голяма разлика, които си живеят в пъти по-добре от такива, на една възраст. Чак пък противоестествено било.

# 836
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Някой няма ли да пусне нова тема..

# 837
  • София
  • Мнения: 19 397
С този развод наистина станаха смешни, особено Жени. Такава трепетлика е, ами се прави на силна жена. Като си силна, взимаш си парцалките и си заминаваш, а не да искаш жилище и издръжка и после да се чудиш що мъжът отсреща не подскача от радост. Ако тя го обвини за размяната, а той нея - за намушкването, ще е пито - платено.
Освен това Генадиев смята за неоценена постъпката си. Не казвам, че е прав, но донякъде го разбирам, защото жена му си живя в блажено неведение 33 години, без да се грижи за дете с тежък здравен проблем.

# 838
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
С този развод наистина станаха смешни, особено Жени. Такава трепетлика е, ами се прави на силна жена. Като си силна, взимаш си парцалките и си заминаваш, а не да искаш жилище и издръжка и после да се чудиш що мъжът отсреща не подскача от радост. Ако тя го обвини за размяната, а той нея - за намушкването, ще е пито - платено.
Освен това Генадиев смята за неоценена постъпката си. Не казвам, че е прав, но донякъде го разбирам, защото жена му си живя в блажено неведение 33 години, без да се грижи за дете с тежък здравен проблем.

Напълно споделям това мнение.

# 839
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 944
Разбирам Жени да е искала да се разменят децата, за да си живее добре, ама не - не е знаела. Отделно Жени искаше кротък развод и точка. Той почна първи  Grinning Не знам как ще я вкара в затвора, но като се има предвид състоянието й, опита за самоубийство, това че го е наръгала може и да й се размине.

Общи условия

Активация на акаунт