Искам да кажа ... (112)

  • 56 648
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Станала съм рано. Изпратила съм едно дете на училище, пила съм кафе, нахранила съм две котки, проверила съм десетина писмени работи, остават още около 40.

# 736
  • Мнения: 39 351
Браво, браво! А аз мислех, че още се излежавате по примера на Гена и Марипоса! Mr. Green
Кажете рецепта за една мъжка манджа, че ММ кара моята диета без да има нужда и желание.

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 10:23 от mariat

# 737
  • Мнения: 10 874
Към 9 станах, направих кафе за ММ и чай за мен, нахраних котките и сега чакам детето да се събуди и ММ да тръгне за София.

Хаха mariat, обикновено ние от тебе събираме идеи, ти питаш за рецепта. Grinning Hug

# 738
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
От 6.45 до сега доста работи отметнах.
Отделно от 1 час звъня на един телефон в една болница, за да запазя час за майка ми. Никой не вдига. от другия посочен телефон ме отсвириха.

Какво се разбира под мъжка манджа?
Последната сътворена от Златото е боб с джолан в гювеча. Много вкусен беше Simple Smile

# 739
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Добро утро, само да кажа на Марият, че изръшках Рим за пица бианка и няма, и няма  Crossing Arms Само първият ден видях на 2-3 места, но тогава нямаше как да седнем, а и си мислех, че навсякъде ще има, пък то греда  hahaha
Отивам да пия капучино, ариведерчи

# 740
  • Мнения: X
Ще се отчитаме ли?
5.45. Нагушката и нахранена котка. Един събуден, закуска, 3 броя кутийки с храна за училище. Втори събуден, закуска, сварих кафе, дадох прахче за кашлица. Първия изпратен на училище, дребната събудена. Втория върнатда си измие пак зъбите. Закуска за малката.Пуснах БГ Радио онлайн и си сипах кафе. Втория е върнат за трети път в банята. Проверих си пощата. Един брой ключ за верига за колело- намерен. Втори номер изпратен за училище.  Сплетени 2 броя рибена кост. Пуснах бърза пералня. Трети номер изпратен за училище. Попълнени 2 големи онлайн анкети за училище. Забърках моята закуска, порових във ФБ, хапнах с котката на скута. Обадих се да потвърдя часа за хирург. Пуснах сушилнята, напръсках петната по дрехите с препарат и пуснах пералня - дълга. Отворих си файловете с дизайни и седнах да мисля. Днес трябва да свърша с нещо конкретно, два варианта са готови, но не съм доволна, ще ги направя поне 5-6 до обяд. Някак трябва да сготвя супа и основно за днес и утре, друго време нямам. Само 9 часа е.

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 10:52 от Анонимен

# 741
  • Мнения: 17 987
Добро утро, само да кажа на Марият, че изръшках Рим за пица бианка и няма, и няма  Crossing Arms Само първият ден видях на 2-3 места, но тогава нямаше как да седнем, а и си мислех, че навсякъде ще има, пък то греда  hahaha
Отивам да пия капучино, ариведерчи


Виното просеко е нещото, което ужасно ми хареса, пий едно заради мен  Heart Eyes Онзи ден видях, че и в Кауфланд има, непременно ще пробвам  Peace

# 742
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Привет.Станах в 7.Сега като го няма мм нямам много работа.
Закуска направих на децата котките и кучето..Понеже днес съм на вода само,кафе не съм пила и мисля да не пия нито кафе нито чай.
Сложих да варя нахут.Измих чинии оправих и до сега ги изпитвах че ще правят контролни.Учудващо сами изявиха желание.Трябваше да отида да питам в едно заведение за рд на децата, че те нямат време,но в това гадно време ще се почудя преди да изляза.

# 743
  • Мнения: 14 654
Оооо, изобщо не се занимавам да изпитвам деца, никога не съм го правила и не виждам смисъл - подготовката за училище си е изцяло тяхна грижа, а към мен могат да се обръщат само и единствено с въпроси по задачи, които не са успели да решат сами. За разказвателните предмети изобщо да не ме търсят.
Големият наскоро поиска абонамент за ucha.se, много си помага с този сайт по някои предмети, които мрази, но все пак трябва да учи - химия, физика и биология имам предвид.

# 744
  • Мнения: 39 351
Марипоса, опитай панцероти. Като  пица калцоне е, но много по- натурално и без излишни добавки.
"Мъжка манджа" за мен е храна, която да нахрани мъж, който извършва тежък физически труд, не се храни редовно и му трябва енергия. И да кажа, че не е въпросът да се хапнат 2-3 чинии манджа за обяд, защото това няма как да му се случи.
Давиз, варенето на нахут за мен е загубена кауза. Много време отнема. Предпочитам да си купя консерва.

# 745
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Кучето за втори пореден ден ме буди в 5.30  Crossing Arms. Скимти, скърца, говори, много е настоятелен. Все едно бебе гледам  Crossing Arms

# 746
  • Мнения: 2 016
Сбъдваща,  типично по немски -стегнато, по конец, без излишни емоции Simple Smile
От колко време живееш там?
Моята приятелка също много ме усмихва като ми пише примерно " ще се чуем в 13.45, ще имам време да говорим до 14.05". Simple Smile
Аз режим няма да отчитам, щото ме е срам след вас  Blush

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хич не ме е срам  Mr. Green.Тъкмо се пробудих аз ,за втори път  Blush.Ово е стАндарт!  hahaha
Трябва да шетам и съответно никак не бързам, най-вероятно ще се разпиша амнайсе пъти в темата  bowuu.
Тъкмо изгледах Ромина Тасевска, заразавяща с нейния ентусиазъм покрай трите си деца и планиращи четвърто  newsm78. Заразяващ,заразяващ...колкото да поошетам.Не повече  Whistling.
График на разговорите и аз правя  Crazy,че с мама ,сестра ми и една приятелка говорим по над час  Laughing.

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 10:57 от GeNa

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз обмислям ефектен сладкиш, да зашеметя Белла. Нещо УАУ! с фойерверки трябва да е.

# 749
  • Някъде там
  • Мнения: 16 067
Марипоса, опитай панцероти. Като  пица калцоне е, но много по- натурално и без излишни добавки.
"Мъжка манджа" за мен е храна, която да нахрани мъж, който извършва тежък физически труд, не се храни редовно и му трябва енергия. И да кажа, че не е въпросът да се хапнат 2-3 чинии манджа за обяд, защото това няма как да му се случи.
Давиз, варенето на нахут за мен е загубена кауза. Много време отнема. Предпочитам да си купя консерва.
Консервата ми е лигав дори да го измия. Аз го варя в кукъра с лъжичка сода и капачка ракия. Един час и е готов, без да го гледам.
Янeчeк ,те учат сами също и рядко изпитвам,просто сега изявиха желание и не отказах.
И моите се бяха абонирали миналата година.Тази не са,защо не знам.

Общи условия

Активация на акаунт