Парфюмни размисли и страсти - 208

  • 98 360
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 113
Къде в България го има този аромат на Риана?

# 76
  • Франция
  • Мнения: 898
Безумен е малко спорът за името  Simple Smile Не ми е известен европейски език, в който г пред задна гласна да се прочете като ж. Продавачката нещо си е измислила  Rolling Eyes
Rogue значи "измамник, мошеник, пакостник, калпазанин", а също и "дивак, бунтар", както казва и Nikolay87.

Дами, внезапно ми се приноси лакрица  Crazy Сдобих се с някаква лимитка на Малката черна рокля, където тази нотка уж е усилена, обаче е така само в началото, после изчезва. Ще се зарадвам на препоръки  Hug

# 77
  • Мнения: 2 056
Йоан Владимир от мен Hypnotic Poison Eau de Parfum , лакрица да искаш в него. Hug

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Дами, внезапно ми се приноси лакрица  Crazy Сдобих се с някаква лимитка на Малката черна рокля, където тази нотка уж е усилена, обаче е така само в началото, после изчезва. Ще се зарадвам на препоръки  Hug
Класическата Лолита има мнооооого ликорис корен /който аз иначе никак не харесвам, но пък парфюма ми е един от любимите  Heart Eyes/ и също така е добро предложение за бюджетен аромат.
От <звездните> аромати имам М на Марая Кери и Fancy Nights на Jessica Simpson - Лунен сън, ако не успееш да го разкараш скоро моят съвет е да го пробваш отново в топло време, на мен противно на очакванията за такъв парфюм ми харесва през лятото /дори и в жегите  Mr. Green, не е толкова остър и не седи химично, като в голям студ. Пачулито е плътно и потопено в мека сладост, много го харесвам, хем е сладък, хем студен  newsm78 .
Освен горните два към момента имам и един Адам Ливайн, който НЕ харесвам. Съпруга ми обаче има мъжкия, който е отличен летен аромат. Дъщеря ми има няколко Бритнита от линията Фантази и са доста приятни гърли непретенциозни аромата.
Сега се сещам за един много любим бюджетен аромат, който обезателно трябва да подновя преди да е изчезнал Incanto Charms Salvatore Ferragamo много благодаря на Оле, че ме запозна с него. С дъщеря ми го използвахме до последната капчица. Стеле, този аромат винаги ще ми напомня за теб  Hug

# 79
  • Мнения: 515
 Йоан Владимир , от мен това предложение http://www.fragrantica.com/perfume/Pierre-Guillaume/Myrrhiad-13360.html  bouquet

# 80
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Много интересни предложения до тук. На Риана и друг път са  го хвалили, а наскоро една майка на съученичка на дъщеря ми беше с много приятен облак около нея,  и се оказа Ghost Deep Night.Ако имате впечатления, ще се радвам да споделите. Hug
Също така ''срещнах'' много интересна бутилка J'Adore, чудно ми е от коя година е. Laughing
Скрит текст:

# 81
  • Козлодуй
  • Мнения: 781
На Риана и друг път са  го хвалили, а наскоро една майка на съученичка на дъщеря ми беше с много приятен облак около нея,  и се оказа Ghost Deep Night.Ако имате впечатления, ще се радвам да споделите. Hug

Имах го някога, спомена ми не е съвсем ясен, но беше приятен, наподобяваше ми на нещо средно между Кода на Армани и Черната орхидея на Том Форд Grinning Беше ми твърде тих, поне върху мен стоеше близо до кожата и бързо се разделих с него.

# 82
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 231
Влизам да се похваля с най-хубавия си подарък за 8-ми март, откакто свят светува  Grinning

http://www.fragrantica.com/perfume/Juliette-Has-A-Gun/Mad-Madame-15563.html

Огромни благодарности и тук на една прерасна парфюмна фея, която ме направи щастлива с него!!! Страхотно ми стои, има една нотка, която ме кара чак да настръхвам от кеф! С един пръск и Мадамата полека се надига, помита всичко по пътя си, завладява пространството и остава да властва. Лоша, лоша, та чак прекрасна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


И по темата: любимият ми бюджетен парфюм, не вярвах, че ще ми допадне нещо от Келвин Клайн - Eternity Aqua for Women Calvin Klein

За лятото е чудесен, но трайността му... ама на моята суха кожа, единица са парфюмите, които се задържат, та съм свикнала.

Последна редакция: пт, 10 мар 2017, 21:55 от Радика

# 83
  • Мнения: 31 382
Влизам да се похваля с най-хубавия си подарък за 8-ми март, откакто свят светува  Grinning

http://www.fragrantica.com/perfume/Juliette-Has-A-Gun/Mad-Madame-15563.html

Огромни благодарности и тук на една прерасна парфюмна фея, която ме направи щастлива с него!!! Страхотно ми стои, има една нотка, която ме кара чак да настръхвам от кеф! С един пръск и Мадамата полека се надига, помита всичко по пътя си, завладява пространството и остава да властва. Лоша, лоша, та чак прекрасна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нали, нали, нали?! Аз изпръсках една бутилка за рекордно кратно време! /това е невероятно при количествата, които имам/ и веднага купих нова, най-голямата. Един от най-любимите ми.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честит, много късмет да ти донесе! Hug bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 767
Честити придобивки на всички!  bouquetДа ги носите с много настроение! Галоп още не съм тествала, но ми събудихте любопитството.

Днес станах леля!! Най-"бебешкия" парфюм подходящ за настроението , който имам е Шанел 5 Льо . Зная ,е не е особено тачена тази версия във форума , но на мен адски ми харесва .Много мек и луксозен , като да носиш най- ефирната копринена нощница.  Базата му ми прави препратки към ексклузивите и по специално към Бел Респиро.

Жалко , че никоя друга петица не стои толкова меко на моята кожа ( макар да харесвам EDT и  Eau Premiere много). За съжаление не притежавам кожата на Ати, която укротява и по големи "зверове " с по болднати характери. Simple Smile

# 85
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 231
Благодаря, Денси, вече е късмет, че го имам! Много съм щастлива!!

# 86
  • Мнения: 31 382
Днес станах леля!! Най-"бебешкия" парфюм подходящ за настроението , който имам е Шанел 5 Льо . Зная ,е не е особено тачена тази версия във форума , но на мен адски ми харесва .Много мек и луксозен , като да носиш най- ефирната копринена нощница.  Базата му ми прави препратки към ексклузивите и по специално към Бел Респиро.
Аууу Куражче, честито! Heart Eyes Hug bouquet Много хубава новина! Да е живо и здраво бебето и да стане добър човек! А Шанела е един от най-харесваните парфюми тук по мои наблюдения, и то от доста теми насам. Много хора го купихме и го носим с кеф. А сега в топлото ще се носи и харесва още повече. Heart Eyes

# 87
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Йоан Владимир Благодаря ти за идеята с кутията  Grinning

# 88
  • Мнения: 5 020
При мен Шанела трае точно 30 минути Sad Това е единствената 5ица, която харесвам и понасям. Трябва като се затопли пак да го пробвам.
Парфюми на селебрититата не съм имала.
Новата придобивка за 8ми март е Мон Герлен  Heart Eyes получи и одобрението на мъжете вкъщи. В началото е ванилия, след това при мен е лавандула, цитрус и идея ирис. Малко повече ми се искаше като трайност.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 484
Единственият селибрити парфюм, който имам е Pure honey на Ким Кардашиан. Стои ми чудесно и отнася доста комплименти.

Общи условия

Активация на акаунт