Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 3 за щастие!

  • 37 891
  • 702
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 347
Струва ли ми се или наистина бяхте коментирали,че в бобов ден може печени фъстъци?
Сис мерси   Heart Eyes.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 114
Да, фастъците са от сем. бобови или нещо подобно беше. Wink
Мими я няма да ме поправи. Wink

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Стискайте още, моля! За здраве е! Благодаря!  Praynig

# 18
  • Мнения: 3 347
Да, фастъците са от сем. бобови или нещо подобно беше. Wink
Мими я няма да ме поправи. Wink
Супер.Променям вечерята-пакетче 80гр фъстъци и ирландско с повечко лед  Whistling.Да видим по-късно кой кого уважава  Joy.
Вики липсваш  Hug,но вярвам че на теб ти е много хубаво, че тръгна пак на работа.Пет гаджета ли чакаш на гости  Shocked?

# 19
  • София
  • Мнения: 11 114
Аз няма да пия алкохол! Заслужавам похвала пред строя.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 347
Аз няма да пия алкохол! Заслужавам похвала пред строя.  Mr. Green
По-скоро публично порицание  hahaha Joy Joy!

# 21
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аз няма да пия алкохол! Заслужавам похвала пред строя.  Mr. Green
По-скоро публично порицание  hahaha Joy Joy!

Joy  Joy
Май май  Mr. Green

Адорейшън, стискам сииилноо!  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 4 141
Адорейшънче,  Hug стискам силно!
Курдов,  bouquet много галантен жест, специално за всички нас букет bouquet А за постигнатото поздравления, ти си доказателството, че и на авнайста врътка диетата действа, но само и единствено, когато си стриктен и да не забравяме пусти мъжки метаболизъм bouquet
Джулка,  Heart Eyes да нацелуваш слънчицето ми, днес за празника и тя е дама Heart Eyes
Демито, Heart Eyes как сте?
Вики,  Hug много се радвам, че си почнала да ходиш в офиса и да ти кажа, че всеки път ме затрудняваш на снимките на Джули, къде искаш точно да си пиеш кафето Hug
Миленски,  Hug моето предложение към теб пък и към всички останали е заедно да обиколим дестинациите показани от Джулката Peace
Мамексчеbouquet да кажа ли и аз, че страхотно изглеждаш момиче Hug верно е, че Стаси трябва с лупата да ми осслужи, та да видя баш, но основното е супер! Аз на твое място ще си пия ферментирало и ще си свиркам!
Стреличке,  Hug ти ли беше с новата кола newsm78 дано да не бъркам  newsm78 Безаварийно и дълго да ти служи  Hug
Гени,  Hug да нацелуваш това сладко заспиващо "Ам - ам" Hug
Сигурно имаше още, ама не помня какво newsm78
сетих се:
Инджиииии, Hug жив и здрав да е момъка, много радост и само хубави моменти да носи Hug
Тъй и да кажа, аз тази вечер ще готвя от KFC, обожавам го и аз като Деми, ама с него и домашно ферментирало ще пия, та пишето го при мен бегало Embarassed
Хайде весел празник мили приятелки и Курдов и отпуснете душичките! В крайна сметка човек една душа носи и трябва да си я гледа Grinning

# 23
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Вангобиии, нападнах я и я нацелувах..... Crazy  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Аййй, наздраве от мен!  newsm24

# 24
  • София
  • Мнения: 4 141
Вангобиии, нападнах я и я нацелувах..... Crazy  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Аййй, наздраве от мен!  newsm24
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes навсякъде, нали? не си пропуснала сладкото дупенце, краченцата иносленцето! Ох, само да съм там да ти покажа на живо ....ох Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Наздраве на всичкииииии!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Вангобиии, нападнах я и я нацелувах..... Crazy  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Аййй, наздраве от мен!  newsm24
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes навсякъде, нали? не си пропуснала сладкото дупенце, краченцата иносленцето! Ох, само да съм там да ти покажа на живо ....ох Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Наздраве на всичкииииии!
Даааа, по дупето директно я захапах.... Crazy  Crazy Попищя малко... Mr. Green Мачкане на макс!  Whistling
 Heart Eyes  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 313
Да се отчета набързо. До тук по режим и храна и вода.  Mr. Green Grinning
Но вечерята ще е леко омазана с малко домашно червено вино и едно парченце от капамата  Embarassed
Инджи днес може.  Joy Hug
Жгмъцка ти си  chef  Heart Eyes Hug
Сиси Курдов ракия, а ти да не забравиш също едно люкарство да вземеш.  Mr. Green Joy Hug
Жулиетке кат седнеш сега то апетита ще доди.  Laughing Joy Hug
Гени бързо да нахраните детенце.  Grinning Hug
Мамексче можело.  Grinning Laughing  И уиски с тях днес също може.  Joy hahahaПет моми чакам и съм им взела по един зюмбюл.  Grinning Hug Hug
Адорейшън  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Hug Hug
Вангобче наздраве слънце!  Drunk Wine Glass newsm51 Hug Hug
Хубав празник на всички много усмихнат!  Grinning Grinning Grinning Hug Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 4 141
Вики Hug и на теб душка, наздраве! Ти най- много заслужаваш от всички нас да празнуваш bouquet
Джулка, доволна съ вече  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, ама не защото пищи Party

# 28
  • София
  • Мнения: 11 114
Аз прегреших с 30гр. шоколадче Линд, вместо Ф.  Heart Eyes
да видите, че и аз съм човек.  Mr. Green

# 29
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
БАНДА   bouquet

Е, прегреших. И то здраво. Нали съм на принципа "Без едно мога, но с едно - не!". Та отиде коня у ряката. Само варива не съм ял.  Embarassed Embarassed Embarassed  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Както и да е, каквото такова. Сега знам че ми остана само едно планувано омазване до края на врътката. (Надявам се плюсът да е по-малък от кило  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig )

МАМЕКС  Hug Hug Днес пропуснах да ти пиша, че си страхотна!!! Наистина и аз не знам откъде искаш да сваляш  newsm78 Толкова добре изглеждаш!!! Пу, дан`ти е уроки!  bouquet bouquet А фъстъците БЕЗ СОЛ и т.н. , чисти!!!

Сега почвам да кълцам зеленчук за боба - шарен гигант, та ще го сложа в крок-пота на low до 5.30-6 сутринта. Първата вода - вече изхврълена! После имам да къпя малко и голямо дупе. А вече ракията иска да си лягаме. Да видим докъде ще стигна.

П.П. ИНДЖИ Hug Hug Да ви е жив и здрав мъникът!!!!

Общи условия

Активация на акаунт