Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 3 за щастие!

  • 37 948
  • 702
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 087
        Добро утро,
 Ир,Вангобче,Облашкова благодаря за кафенцата,закуските,усмихнахте ми деня HugВсъщност петък е любимия ми ден от седмицата SunglassesДа отпуснем душички в добро настроение в очакване на събота и неделя. Heart Eyes
  Днес отново експеримента на Тами/Иринитка :
З-помело 1/2
О-пица с дом.сос,лук,чушка и гъбки
В-заешкото на ММ
От този екперимент за себе си установих,че явно всякакъв вид варива ми подуват корема,сега това липсва,а освен това нямам онези ужасни плюсове, т.е много съм доволна newsm78.Да сте живи и здрави Иринитка/Тами Hug
     Днес в 12 имам час за фризьор май ще си направя медни кичури.Явно когато свеки Sick и ММ ме ядосат яко,това се отразява добре на външния ми вид #2gunfire
След малко мерки и теглилки- каттари сантиметър да видя къде съм всъщност след почти 2 месеца режим newsm78

# 616
  • Мнения: 3 347
Добро утро ,нещо не ми стигна съня

Вава шантав петел  Rolling Eyes,но повече ми става жално за животното...
Вангоби ще чакам когато ти се доразказва за синковеца  Hug.
Задържам кг,така че минавам пак на сух режим  Flutter.Днес вгх: З-фреш,З2-7 сини сливи сушени,О и В-салата и от замразените багети в Лидл,опечена естествено  Grinning.Ако не пропусна ще си купя и маслинова паста.Последните дни позабравих да пия вода,пак ще почна от сутринта да нареждам пълните бутилки,които ми се полагат  Grinning.
Хайде бандичка,почвам задачките  Flutter.

# 617
  • Мнения: 2 844
Добро утрооо Hug Hug Стреличке петък и на мен ми е мноооого любим ден,най- любимия Hug Heart Eyes Ще чакаме кичурите Hug Hug
Ир за всеки вкус по нещо Hug Heart Eyes bouquet Вангоби доста си се потрудила за закуската, какви красоти си сътворила Hug Heart Eyes Облашкова ягодиии Hug Heart Eyes
Мамекс много се радвам за Млечко, че още от първия масаж е почувствал подобрение, а наистина иам значение опита Hug Heart Eyes
Курдов Hug Hug дано успееш с всичко запланувано, радвам се баща ти, че е по- добре, а иначе само свирни и всички ще ти се притечем на помощ Sunglasses Sunglasses
Мими не се натоварвай много , след тези чудесни дни в Париж и чакаме снимки Hug Heart Eyes И да не се разболяваш Hug Hug
Иринитка радвам се за ЛО, че се чувства по- добре Hug Hug
Вава петела е уникален Hug Hug Hug
Деси Hug Heart Eyes завид за музикалните вечери, да се накефиш на мах Grinning
Вики ще се пробва значи крема Hug Heart Eyes
Моето меню днес:З - круши:О - домашни пълнозърнести хлебчета със апетитка и салата аг+ домат;В - яйца ще хапна със салата
Радвайте се на петъчния ден, ние се събудихме със сняг, но сега пече слънце Mr. Green
Деми Долче Джулс Миленски Ничия Адорейшън Ив Емкасемка и всички, всички много гуш Hug Hug Hug

# 618
  • София
  • Мнения: 11 127
Добрутро!  Hug
Вчера беше гаден ден в работата...
Скрит текст:
Разправии за глупосто. Освен това ни напуснаха камериерките внезапно и сега се чудим как да се оправяме. Има обява по която са кандидатствали 7 човека, но нито един не дойде на интервю! Съответно според шефа ние трябва да се оправяме с положението. Вчера се наложи да помагам за чистене на стаи и пр. дейности.  Sick И така ще е до намирането на пердсонал. Измрънках и аз...
В резултат на всичко това в 7 и 30 успях да хапна кюфтаците без салата то добре, че останаха 10 мин все пак за да хапна преди 8.  ooooh!
Сега чакам конете и се надявам да ме зарадва кантара.  Praynig
Иначе виждам ефект, който много ме радва. Започвам да си виждам мускулите на краката, същия ефект имаше режима, когато го правех за първи път!  Grinning
Днес менюто не е ясно съвсем, обяда вероятно ще е ориз с коприва, за вечеря вероятно ще спретна грах с картофи. По обед ще ходя до Еконт за орхидеята и бодито "черна рокля", така че чакайте снимково включване.  Hug

Хайде ще се включа пак!  Hug Hug Hug

# 619
  • Мнения: 2 844
Жгмъц Hug Hug гадно на работа, дано назначат скоро нужния персонал.
И чакаме орхи и малка черна рокля Hug Hug Heart Eyes
И аз си поръчах едни маратонки вчера и ги чакам днес, да видим ще покрият ли очакванията ми newsm78

# 620
  • Мнения: 1 617
Привет, банда!

Менюто за днес:
З - банан
О - салата АГ (гинекологична Wink ) с домат и авокадо + хлебчета (взех си чиабата и още 2 вида малки хлебчета, понеже сутринта във витрината всичко изглеждаше вкусно и не можах да реша, но едното хлебче няма да го ям, ще видя кое
В - салата и паста, може би арпа фиде със зехтин.

Много не се глезя като приготвям нещо режимно за мен. Домашните ядат съвсем друго. Обикновено съм толкова гладна, че гледам вечерното хапване да е възможно най-кратко за приготвяне. Ако не е от топлата витрина Simple Smile Не че не може и тиквичка, и морков към пастата, ама стомах не трае Simple Smile

Ириниткаа, тръгнах на народни танци...бройте ме и мен в делегацията за взимане на момците. Одеве вместо арпа фиде, бях написала "арап фиде"...добре, че все пак се замислих и проверих в гугъл как се пише Simple Smile

Лек ден на всички! За кантара ще пиша като ме зарадва. А това се случва предимно след плодов ден.

# 621
  • Мнения: 2 314
Добро утро!  Grinning
Днес съм на моно помео.
Ирка за мене джезвето.  Grinning Hug Hug
Вангоби разкошна кошница.  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Облашкова мечока е сладур.  Mr. Green Hug Hug
Деска тъкмо ти се усмихна сутринта:D Hug Hug
Курдов  smile3501 за минуса.  Hug Hug
Наборче да се похвалиш после за прическата.  Grinning Hug Hug
Мамексче идат почивни дни. Ще си отспиш.  Heart Eyes Hug Hug
Хайде на чая.  Joy Grinning Hug Hug Hug


# 622
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро  Hug
Много ми е работата напоследък и не успявам качествено да ви обърна внимание  Sad , за което съжалявам. Чета ви по диагонал, все пак да не изостана с новините покрай вас  Hug
Ир, Вангоби, Облашкова благодаря ви за закуската   Hug . Колкото и кафета да има все са ми малко напоследък.
Мамекс радвам се че момченце се е почувствало по-добре Hug
Курдов, успех. Дано всичко се нареди по план.  Hug
Жгмъц дано скоро намерите персонал  Hug....много те товарят на тази работа, за смяна мислила ли си?
Иринита радвам се че ЛО се чувства по-добре  Hug
Инджи, Сиси, Деми,Джулс, Кати, Деси, Мими, Стрела и останалите неспоменати много  Hug

Днес кантара ме застреля с +1,800 кг  #2gunfire #2gunfire #2gunfire ...............в многоточието е всичко нецензурно,което се сетите. Направих две еднакви 4-ки . Храната се различава единствено в плодовият ден-направих си овкусена салата за вечеря-краставици и домати #2gunfire #2gunfire #2gunfire . Надеждата ми беше овкусената салата да промени нещо, че свалях или 0 или 200грама на четворка  Sad

За днес
З-ябълка
О-домашни кърначета+салата краставица+ФПХ
В-ще запека в гювече сирене,извара, малко кашкавал с домати, чушки и глава лук + зелена салата

Лек петък!  Hug
 

# 623
  • Мнения: 2 087
Деми липсваш много,ако си на кеф и имаш желание и най-вече време пиши моля  HugДано малката вече е съвсем добре smile3525
Инджи,Наборче довечера ще фотна кичурите да видим дали ще ме одобрите newsm78
Мамексче стискам палци за подобрение на Млечко Naughty
Иринитка дано ЛО получи по-бързо подобрение,че с тях зле,ама без тях още по зле bowuu
Жгмъци дано скоро намерите персонал,че аз края на миналата година 1 месец търсих продавачка и след 20 интервюта най- накрая намерих Hug
Ади пиши какво стана с хирурга,притесняваме се Hug
От мен хубав петъчен ден.На всички  Hug Hug Hug

# 624
  • София
  • Мнения: 11 127
Премерих се! - 200гр. А така се надявах да падна под 59кг. Имам още 4кг. да свалям, дали ще успея до края  ? След 3 дни става месец от началото, аз водни не правя... Свалила съм точно 3 кг.

Стрела, направо ме отчайваш, цял месец... Лошото е, че ние имаме обява от 08.03 и нито един не е дошъл на интервю. Положението е отчайващо. Ако някой дойде предполагам, че ще го вземем, какъвто и да е.

Миленски, снощи и ММ ми предложи да се оглеждам за друга работа, но засега не ми се иска да я сменям. Като цяло ми харесва, свикнах вече и не ми се започва наново всичко, освен това си харесвам колегите. Надявам се нещата да се оправят, но дали.

Мемексита, казвала съм много пъти, че харесвам този режим заради това, че мога да си хапвам торта (и други сладости) без това да е нарушение, което не вафи за Ф и Д.  Sunglasses Mr. Green За мое щастие последните две не са ми слабост.  Hug

Със сигурност пропускам някои и нещо, извинете ме!
Обичам ви висичките!  Hug

# 625
  • Мнения: 2 314
Инджи слънчеви почивни дни.  Nature Sun With Face Nature Sunny Nature Partly Sunny Hug Hug
Жгмъцка браво за минуса и появилите се мускули!  smile3501 smile3501 Hug
Емкасемка не е глезене, а грижа за здравето ти.  Wink Mr. Green Hug Hug
Миленски развалил се е Кантарев да знаеш!  Naughty Hug Hug
Момичета и Курдов лекичко днес с празнуването на свети Патрик. То ясно, че трябва да уважим ирландците, но на режим сме все пак.  Joy Joy hahaha Hug Hug Hug

# 626
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет банда,

Прочетох ви по диагонал и търча по задачи. animal037
ЛО отново е с хрипове. Снощи гърдите му свиреха като жътварска стомна и досега уреждах преглед в белодробната болница. На мен ми прилича на нещо като астматичен пристъп, но да видим, дали д-р Томова ще познае ( аз демек). Той се е отчаял и се е сдухал, но по правило мъжете са хипохондрици....
Стиснете по едно палче, да не е нещо сериозно, че ще трябва да отлагаме церемонията с искането Wink


Хубав ден на вас! Аз ще се включа при възможност....най-вероятно по-късно вечерта.

# 627
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Д-р Томова, стискам палци, всичко ще се оправи!!!  Heart Eyes Heart Eyes

Четох, четох, ко запомних, нищо....  #Silly
Много е хубаво така, като сте писали, писали....  Whistling
Днес слънцето намигва, може и да на огрее за разходчица.....  Flutter

Кой каквото има да снима, или е снимал, да слага, да керизим, да са радвами... Mr. Green  Heart Eyes

Хайде, усмихнат и успешен ден!  Heart Eyes  bouquet

Скрит текст:
Едно мое меню, предвиждано, дано се осъществи, де,  Mr. Green
з-"сандвичи" от домати с моцарела и филе, о-омлет с крема сирене, краставица, в-пържолки с гъбено-сметанов сос, броколи

# 628
  • Мнения: 129
Irinita и от мен има стиснати палци,всичко да се нареди и оправи!  Hug Hug

Умирам от глад вече,имах две закуски и пак.. Чакам с нетърпение да стане 12...  ooooh!



  hahaha Joy hahaha

# 629
  • София
  • Мнения: 135
Привет и от мен!
Днес понеже е петък ден на майстора, няма време за нищо, в работата лудница и тонове задачки!  Close А мен ме боли глава зловещо!  Sad

След вчерашния плодово/зеленчуков съм - 600 гр., та заковах 70 кг. Simple Smile За всички, които ми бяха писали вчера, благодаря хапнах си доволно - 5 хранения бяха Simple Smile. Извинявам се, че не ви споменавам поименно!  Hug
За днес: З-бананче, към 10 хапнах и 4 фурми, че ми пристърга коремчето.
О - яйца на очи и салатка от доматки
В - печени крилца и салатка
Вода пия около 3 л. та и повече понякога.

Хубав ден ви желая!  bouquet



Последна редакция: пт, 17 мар 2017, 11:31 от iv_mikova

Общи условия

Активация на акаунт