90 процента съм сигурна ,че за нас яслата ще е кошмар ?

  • 6 146
  • 97
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 002
Извинявам се, явно не съм проследила достатъчно добре коментарите.

# 91
  • Мнения: 832
Ани-Иванова,аз ако бях на вас щях да си ги гледам до 3 годинки. Дечицата са две, незнам каква работа ще почнете, но може да се налага да взимате двойно повече болнични...,защото със сигурност ще боледуват както всички деца,само не се знае дали ще е по едно и също време. Ако имате възможност останете и си ги гледайте! Peace

# 92
  • Мнения: X
Ани-Иванова,аз ако бях на вас щях да си ги гледам до 3 годинки. Дечицата са две, незнам каква работа ще почнете, но може да се налага да взимате двойно повече болнични...,защото със сигурност ще боледуват както всички деца,само не се знае дали ще е по едно и също време. Ако имате възможност останете и си ги гледайте! Peace
От моите две деца съм забелязала, че задължитено действа законът за всемирната гадост- точно оздравее едното и се тръшне другото.

# 93
  • Мнения: 10 999
Ани ходите ли на ясла. Много искам и моят есента да ходи на градина, но си знам, че ще се тръшка и пищи. Дано да греша.

# 94
  • Мнения: 10 760
Анито, като е свикнала децата й да боледуват, според мен яслата няма да й се види като кошмар, ами по-скоро като някой час почивка.  Peace Беше писала, че ще ги пуска май месец, до колкото си спомням.

# 95
  • Мнения: 10 999
А извинявайте, не съм в час явно. Моят за сега не боледува, но пък се тръшка яко, ако не стане на неговото.

# 96
  • Мнения: 10 760
И моят не беше боледувал, докато не тръгна на ясла. На 6-тия ден от тръгването вече беше с температура, кашлица, сополи. После две седмици вкъщи (с мен на работа). После половин ден на ясла - пак сополи + карантина за варицела. Сега трета седмица пак с мен на работа и понеже зора ми беше до лятото (лятото майка ми като си дойде, ще го гледа), просто няма смисъл да го пускам още един ден на ясла след като приключи карантината, щото пак ще пипне друг вирус и пак две седмици отиде за лекуване. Stop
Заключение: и аз не видях смисъл от ясла, здраве и живот септември месец - на градина.  Simple Smile

# 97
  • Мнения: 1 565
Ани ходите ли на ясла. Много искам и моят есента да ходи на градина, но си знам, че ще се тръшка и пищи. Дано да греша.
да от май месец тук яслата в като училище има изчакване да се събере група и ти дават дата от която да почнеш да водиш децата си .Тук ще стане ясно от кога на 1 май .Така казаха от градината .Набрах смелост да ги пусна на ясла само защото смятам че не е много редно всичкото време през деня да го прекарват само с мен ,а и нямам много познати с деца да се събираме и си мисля че там ще им е разнообразие .А и плус това през деня ще стане жега за навън и си мисля че може да не е толкова зле .Заведох ги на скоро в яслата да видят как е и бяха доста приятно изненадани дори доволни и се надявам и за напред да е така .

Общи условия

Активация на акаунт