Търся книга - хартиена, не електронна

  • 74 325
  • 354
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 623
Момичета, опитвам се да се сетя, коя беше книгата /и вероятно да я купя/, сюжета в общи линии е за баба и внучка, на която никак не и върви с връзките...

"Класически наръчник за любовта"? Макар че не е рисувана.
Скрит текст:

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Благодаря, това е книгата.

# 227
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета Kissing Heart Май не съм много по темата, ни търся една книга. Не й помня името, нито автора… Чела съм я преди най- малко 12год. Става въпрос за момиче, болно от рак. Прави списък с нещата, които иска да направи преди да умре. Това си спомням само. Ще бъда благодарна, ако някой я знае и ми каже как се казва.
П. С. Не е “ Аз, Ърл и умиращото момиче”.

# 228
  • Варна
  • Мнения: 623
Здравейте, момичета Kissing Heart Май не съм много по темата, ни търся една книга. Не й помня името, нито автора… Чела съм я преди най- малко 12год. Става въпрос за момиче, болно от рак. Прави списък с нещата, които иска да направи преди да умре. Това си спомням само. Ще бъда благодарна, ако някой я знае и ми каже как се казва.
П. С. Не е “ Аз, Ърл и умиращото момиче”.

Сещам се за "Преди да умра". Първоначално е издадена тук през 2010.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497

# 230
  • Мнения: 1
Здравейте момичета ,търся книгата "Специален подарък за любимия учител",но навсякъде е изчерпана😔Може ли някой да ми помогне?

# 231
  • Мнения: 158
Здравейте момичета. Търся книгата  "Французойките не пълнеят" на Мирей Джулиано. Много старо издание е и никъде я няма. Дали някоя от вас не може да помогне? Благодаря предварително

# 232
  • Мнения: 18 571
Здравейте момичета. Търся книгата  "Французойките не пълнеят" на Мирей Джулиано. Много старо издание е и никъде я няма. Дали някоя от вас не може да помогне? Благодаря предварително
https://dox.abv.bg/download?id=474fd7ebac

# 233
  • Мнения: 158
Здравейте момичета. Търся книгата  "Французойките не пълнеят" на Мирей Джулиано. Много старо издание е и никъде я няма. Дали някоя от вас не може да помогне? Благодаря предварително
https://dox.abv.bg/download?id=474fd7ebac

Много благодаря!:grinning:

# 234
  • Мнения: 1
Привет дами, искам да зарадвам племенницата ми, която всеки момент ще роди момиченце.  Тя има детски спомен от една любима нейна детска книжка, която издирвам, за да я изненадам:). За съжаление има само един израз, който си спомня , цитирам: "Не е нужно нищо да ми обясняваш"...със закачлив тон при прочит от майка и.... Знам, че е безкрайно малко, но ако на някоя от вас и говори нещо ще се радвам да сподели .
Благодаря предварително!

# 235
  • Мнения: 5 149
Тъп въпрос и предполагам сте опитали, ако е възможно, но няма ли как да попитате майката?

# 236
  • Мнения: 207
Малко повече подробности. Книжката с животни ли е? Нещо от сюжета?

# 237
  • Мнения: 2
Здравейте търся детска книжка "Моят Мечо Водолаз". Ако не желаете да се разделите с книжката си, моля поне споделете стихчето. Благодаря!

# 238
  • Мнения: 5 741
Търся автор, не се сещам от каква народност беше, може би евреин, но не съм сигурна. Има поредица с главен герой шеф в израелското разузнаване. Преди години четох една от книгите, хареса ми и мислех да прочета и другите от поредицата, но времето си мина и сега не се сещам нито за името на автора, нито за заглавието на поне една негова книга.

# 239
  • Мнения: 18 571
Да не е  Даниъл Силва  с поредицата за Габриел Алон. Май няма друга голяма поредица за израелското разузнаване. Доста филми има по не я също.

Общи условия

Активация на акаунт