Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 34 935
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Иначе ми излиза тук в един сайт https://www.justwatch.com/au/tv-show/indian-summers/season-1, ама ми е малко съмнителен.

# 676
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Иначе ми излиза тук в един сайт https://www.justwatch.com/au/tv-show/indian-summers/season-1, ама ми е малко съмнителен.
Тук са платени май, но в замунда намерих. Ще накарам ММ да ги свали. Че аз индианче....  Flutter

Колко сезона са минали? 2 ли? по 10 епизода на сезон ли са?

# 677
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Да, 2 сезона по 10 серии.  Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 11 126
Ако има БГ субтитри ще го видя.  Wink

# 679
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Да, 2 сезона по 10 серии.  Hug
Ммммм, много обичам такива сериали, ся ако намеря и време да го гледам, ще е супер.....  Hug Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 4 142
Да, 2 сезона по 10 серии.  Hug
Ммммм, много обичам такива сериали, ся ако намеря и време да го гледам, ще е супер.....  Hug Hug
ДжулкаHeart Eyes е как няма да намериш време, слагаш децата да спят и засядваш Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green
Ако, знаете колко прекрасен ден имах: обадих се на мама, след като ви писах и дойде тя с идеята, че на филм ще ходим, лаф, клюки, за малко да закъснеем да тръгнем. От там беж до мола купихме билети и на бегом по магазините в мола - намазахме с щерката по една блузка. Моята виси отзад и ми скрива дупето Blush, а на щерката е нищо особенно, ама си я хареса детето със скъсаните дънки е супер. От там филма, ех филма! Препоръчвам, то си е баш по анимацията, даже и музиката към него! Хареса ми определено и ще го чакам по торентите пак да го гледам, романтичка съм аз, пък на излизане щерката изцепи, че любовта била само по филмите #Cussing out е надявам се да срещне принца скоро и друга песен да запее!
Деми, докато чаках мама днес прибрах най- дебелите и изчистих, сега ще отпусна Grinning В хладилника имам едно АГ, колкото пъти го отворя и го видя се сещам за теб Hug Heart Eyes
Жгмъц,  Hug страхотен разказ и страхотни снимки, ако след подялбата на якето остане едно джобче за мен е Party да си знаеш! Hug
Ади, Hug къде се загуби,  момиче bouquet
Иринитка, Курдов, Hug нищо по ясно от това, да похвалят децата ви няма, че вие сте си свършили работа като родители Hug Hug Hug
Облашкова,  Hug Hug радвам се, че си добре вече Hug
ИнджиHug не ти се спи, само така ти се струва Hug Hug
Индия свързвам с ММ в болница, а аз пътувам в такси към него и слушам разказа на таксиметровия за живота му в Индия! Не знам дали бих отишла, но с вас тръгвам bouquet
За сега съм режимна, смених менюто в движение, но е режимно, та за сега:
З. банан
О. слатата дето писах сутринта с парче сирене и ФЧХ Mr. Green вкусно е, или бях много гладна  newsm78
Хайде, сега ще опъна щастливото си тяло на дивана и после пак ще ви вдия bouquet bouquet bouquet

# 681
  • Мнения: 2 844
Аз пък се товаря и пристигам

Демииии, ще ме умориш - хахахаха

# 682
  • Мнения: 3 347
Ади  Hug Hug Hug,виновни   Embarassed.Ходи ли пак при лекар или за по-нататък беше?
Мен ми е много разпокъсан и натоварен деня покрай големия-вземам го рано за да не лежи по чина,рехабилитация,танци,плуване и т.н.Дребното и то куфар с нас постоянно  Crazy.Важното е,че май има подобрение в стойката  Praynig Praynig Praynig.Та затова така съм телеграфна тези дни  Heart Eyes.

# 683
  • София
  • Мнения: 11 126
Свалих 2 серии, но бг субтитри нъц.  Sad

vangobi, страхотен ден сте прекарали!  Hug
А ние напоследък с моята майка само се джафкаме...

# 684
  • Мнения: 28 890
Оооох, една приятелка като и казах, че искам да ида в Индия, вика "Сматам че там не е за теб, мръсотията няма да ти понесе" hahaha
Адииии, появили се пиленце, тъкмо пак щях да те издирвам пак? Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 4 142
Свалих 2 серии, но бг субтитри нъц.  Sad

vangobi, страхотен ден сте прекарали!  Hug
А ние напоследък с моята майка само се джафкаме...
Жгмъци,  Hug когато беше синковеца тук, така съм крещяла на моята по телефона  ooooh!, но от тогава, нямам проблеми, но на мен още ми е тежко Sad
И аз проверих за сериала, няма субтитри, дали да не командироваме някоя или всички от англоговорящите дами в темата, да ни превеждат в ефир ooooh!
Мими Hug Hug и доместоса няма да те спаси за там Hug

# 686
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Вангобиии,  Heart Eyes , имали сте страхотен ден.......  Whistling

Моята вечеря се измени, тез гърдички не моа ги хапна и туй то.  Mr. Green ММ щял да пие биричка с коУеги, та аз хапнах яйчени мъфини,
Скрит текст:
с бекон, сирене, кашкавал, салата печени чушки

# 687
  • София
  • Мнения: 4 142
Вангобиии,  Heart Eyes , имали сте страхотен ден.......  Whistling

Моята вечеря се измени, тез гърдички не моа ги хапна и туй то.  Mr. Green ММ щял да пие биричка с коУеги, та аз хапнах яйчени мъфини,
Скрит текст:
с бекон, сирене, кашкавал, салата печени чушки

ДжулкаHeart Eyes Heart Eyes а сега дай рецепта за тези мъфинки, очичките ми изтекоха, ей newsm03 newsm03 smile3508

# 688
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Вангобиии,  Heart Eyes , имали сте страхотен ден.......  Whistling

Моята вечеря се измени, тез гърдички не моа ги хапна и туй то.  Mr. Green ММ щял да пие биричка с коУеги, та аз хапнах яйчени мъфини,
Скрит текст:
с бекон, сирене, кашкавал, салата печени чушки

ДжулкаHeart Eyes Heart Eyes а сега дай рецепта за тези мъфинки, очичките ми изтекоха, ей newsm03 newsm03 smile3508
Heart Eyes  Heart Eyes
 Flutter
Скрит текст:
Нарязах на кубчета около 150 г бекон, натроших сирене, около 150 г, зелен лук на дребно 2-3 стръка. Смесих ги хубаво. Със супена лъжичка сложих във всяко гнездо около 2/3 от обема да се напълни. Отделно разбих 10 яйца с щипка сол и около половин кафяна лъжичка сода бикарбонат.
Налях във всяко гнездо и отгоре настърган кашкавал. Пекох ги до зачервяване в предварително загрята фурна на 200 г, може би около 20-25 минути.
В мъфинчетата продуктите могат да варират. Каквото има в хладилника.
Мързеше ме, но ако бекона хубаво се препържи предварително, още по- ароматни и вкусни ще бъдат.

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимоуз, точно си те представях как пътуваш до Индия с цистерна доместос. Не са за теб, майка, тези дестинации. Wink
Вангоби, душе, то на нас по какво ли не ни изтичат очите....без очи останахме от пустата му лакомия.
Чаволинка си прави яйчени мъфини, като слага различна плънка в гнездата. Примерно в едното печен пипер, в друго - сирене, в трето - броколи, в четвърто - колбас и т.н. общо взето почисти хладилника Laughing
Прочетох книгата. Поздравления за авторката!!! Хвърли ме в размисъл.

Аз вечерях в 17,30 фурми с мисълта да отида на танци, но днес ще пропусна. Изморена съм , а и нещо не ми достига въздуха. Няма смисъл да проявявам героизъм в мирно време.

Ще започна "Стопанката на господ".

Ади, може и да е било през януари, но мойта памет е като на синигерче. Простено ми е. От критическата е hahaha hahaha hahaha нъл тъй, Стреличке.
Стреличке, ще си отнася до погледа ти - ами говорещ е, и умен Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт