Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 4

  • 35 010
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 617
Джули, и ни една малка булка!  Laughing

# 661
  • София
  • Мнения: 2 009
Курдов, направо в духа на предизборните обещания и после директно в грозната действителност #2gunfire
Намухах се аз рано, че малката искаше да обядва и да спи, сега ще се пременим и отиваме до личната
Деми, правилно си действала според мен, защото наистина тъкмо се стабилизират и там пак наново.Аз затова си я оставих у дома, да не се чувства поне некомфортно.
Иринита, забравих одеве, момичето ти е вълшебно, като теб Heart Eyes
 bouquet

# 662
  • Мнения: 2 844
Джулс :*:* грабнах веднагически кафето, че днес имам нужда от много Simple Smile А иначе твоите снимки с тези на Жгмъц - двете противоположности - големия и лъскав мегаполис и мизерията, но така е Simple Smile Но това не пречи на разходката ни, ама никак.
Ничия,Деми дано са по- добре дечица Simple Smile
Курдов, твоят шеф е готов за политик Sad

# 663
  • Мнения: 858
Пиша привет и се връщам да ви чета  Hug Heart Eyes

# 664
  • София
  • Мнения: 135
Привет и от мен!
Момичета, прекрасни маникюри видях!  Simple Smile
Жгмъц, много си готина и благодаря за снимките и разказите отдолу!
Курдов, радвам се че малката е добре!  Hug Моя шеф ако може ние да го черпим обядще му е най-добре!  Mr. Green
И моето малко чаве се опитва да го повтори вирусчето с ларингит и сополи! Писна ми вече от болести, от началото на годината не сме се спряли!  #2gunfire
Дай Боже, всички малки и големи бързо да оздравяват!  Praynig
Джулс, всеки следобед очаквам с нетърпение кафепиенето!  Hug
Аз снощи си омазах вечерята с едни пържени тиквички, като чипс ги направих и не можах да устоя на млечното сосче!  Blush
Днес З - банани, О - чабатка и половин, и една салатка от доматки, В - най-вероятно ще е същата.

Ако съм пропуснала да спомена някой поименно, моля за извинение, но ви четох по диагонал! Затова на всички!  Hug
Приятен следобед!  smile3525

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Джулке, Мумбай без менИ Naughty Нищо индийско не ме привлича! Ни малки булки, ни големи зетьове...

Банда, а бе,  много ми е заспало днес...що тъй? Ни моа си отворя очагите Shocked
При вас така ли е? То вярно, че станахме шантави покрай вариациите на температурите, ама чак път толкоз newsm78

Благодаря ви за милите думи за Чаволинка. За сега няма от какво да се оплаквам от момичетата, пу-пу. Свършила съм си работата Wink С риск да се самоизтъкна Embarassed децата правят това, което виждат, а не това, което чуват. Без да искаме попиват нашето отношение към нещата. Така че, внимавайте какво правите .....и не пийте пред тях, сарахошкииииии  Joy Joy Joy Joy Joy

О, Ади, де беше? К'во прави? Някакъв спомен блед ми се мержелее, че щеше да ходиш на маникюр и нова прическа, ама това кога бешеее newsm78

Курдов, радвам се, че детенце е добре! Поздравления и за "твоята свършена работа". Дано родителите й продължават да те осведомяват как се чувства и развива.Това е знак на уважение, пред това което сте свършили със снахичката.
А, как е тя, между другото? А синковеца?





# 666
  • София
  • Мнения: 5 576
Ха, Индия! признавам, Джулс, снимките ти ме изненадаха. Тези на Жгмъци - не.  Wink И мен не ме дърпа Индия, въпреки че ходя на йога и са ми интересни източни духовни учения. Но не ми се ходи там, много разкази съм слушала и съм си направила извод, че не е подходящо за принцеси като мен.  Mr. Green

Аз реших да карам по план днес. Хапнах малко хляб с лютеница, печени чушки и зелена салата. Вечерята ще е сладолед и това е.  Grinning

# 667
  • София
  • Мнения: 11 146
Аз се върнах назад малко диагонално и прочетох за подаръка. Иринита, страхотни деца си отгледала! Възхитена съм.  Heart Eyes

И мен Индия не ме влече, все с нечистоплътност я свързвам.  Sick
То мен предимно топлите страни са ми на сърце, но Жуле снимките са страхотни.  Hug

Помните ли онова CV ? Ядосах се и ще се обадя на девойката, след като се наложи да се правя на камериерка преди малко.  #Cussing out Не ме интересува дали е неграмотна стига да може да чисти.  Crossing Arms

# 668
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз пък се товаря и пристигам


Даже с песен инглиш панджаби стайл  Joy Joy Joy



Джулка, благодаря  bouquet
На който му се гледа хубав сериал, приятен, с хубав английски препоръчвам  Indian Summers или Английски Лета Heart Eyes

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 15:15 от demmy.

# 669
  • Мнения: 858
Мамексче, честито ти вапцане  Hug
Облачкова, приемаш ли поръчки  Hug
Курдов, честита ти придобивка да си готвиш и режеш с кеф и само минуси да ти носи комплекта  Hug
Иринка, честита рокля  Hug
Стреличка, я не се ядосвай на свекито, нали ТМ е с теб  Hug
Група от днес щерка ми е на кормуване за пръв път  newsm01
Ив, изпуснала съм ти малчугана  Sad .  Честити ти обувки  Hug
Ничия, честити придобивки  Hug
Сиси, бързо да оздравява детенце  Hug
Стреличка и прическата ти е хубава и маникюра  Hug
Деси, Ренате  да се оправяте бързо  Hug
Мамекс, на мен много ми харесва маникюра, точно като за мен може и  открадна идеята   Hug
Жгмъц, радвам се че сте си прекарали хубаво  Hug
Иринка ама това с прическата и маникюра беше още края на януари, от тогав колко пъти писах еееее  Joy
Ама пък никой не се сети освен Мими на лични че ме няма  newsm45

# 670
  • Мнения: 1 517
Скрит текст:
Джулииии Hug
Това се едно не е Индия, една крава не видЕх  Mr. Green Mr. Green

 Mr. Green



Аз хапнАх.  bowuu
А, ей за тва говоря  Mr. Green Mr. Green

# 671
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Демитууу, как може да се гледа този сериал?  Flutter  Heart Eyes
Картинката азе не я виджам...  Whistling

Честно казано, и аз не бих отишла в Индия, колкото и мистична и одухотворена да ми изглежда.....
И за мен е доста мръсна и пренаселена.... newsm03

# 672
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ади,  Hug
 
Джулка,оправих.  Peace не знам, по замундите или от този сорт няма ли го?

# 673
  • София
  • Мнения: 11 146
Деми, аз още не я виждам.  Confused

П.П. Видях я.  Joy

# 674
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Аз пък се товаря и пристигам

Joy Joy
Ох, опасна си.....  Joy  Heart Eyes Heart Eyes
Ще го потърся  там да видим.....  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт