Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 33. Тема пролетна :)

  • 39 896
  • 759
  •   1
Отговори
# 660
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ммм дааа... и аз след като видях кифличките вчера, вече втори пакет меденки отварям. Толкова сладокусна не съм била като бременна, но явно наваксвам покрай кърменето (или се оправдавам с него  Whistling )
Моят малък принц тази сутрин ни вдигна в 5:30, като Фелините юнаци. До 7:30 се кисели, мрънка, ревтуни и накрая баща му му намаза венците с Калгел, бутна му биберона и малчо заспа за секунди  Shocked И ние го последвахме - то било много гот да спиш до 10ч  Mr. Green
Отбелязваме и някакъв напредък със захранването - изяжда по 20-30гр, докато аз правя "самолет" с лъжицата и го забавлявам. Поне вече успявам да бутна нещо в устата, че по-рано директно я стискаше.

# 661
  • Мнения: 6 583
Не е оправдание, Пънче, аз съм същата Sad Като бременна не ядях почти сладко, но сега... Точно едни меденки лидълски има, мога да изям целия пакет наведнъж и съм го правила ooooh!
Затова изобщо не погледнах вкусотиите, сигурна съм, че ще ми потекат лигите Mr. Green

# 662
  • Мнения: 7 488
Пънче, един другарски съвет ако приемаш. По-добре с пееща играчка да го забавляваш, защото от самолети и клоунски номера докарах злоядеца до това положение. Свикна, че трябва да се правя на маймуна докато яде, и бая време ми отне докато го отуча от това. Много бързо схващат, че храната е забавление, а не трябва да е така  Whistling В стремежа си да ги накараме да ядат, после го гоних с лъжицата, само и само да яде, а той се забавляваше с  мен Laughing

# 663
  • България
  • Мнения: 3 622
И аз съм станала в 5.30ч.Само дето с близнаци отдавна разбрах,че няма как да си доспиш през деня  Mr. Green

Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 12:19 от ирен22

# 664
  • България
  • Мнения: 3 622
След като родих, умирах за сладко.На връщане от родилното накарах мъжа ми да спре за сладки  Laughing

# 665
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
И ние сме будни от 5:30 да няма нещо във въздуха? Водата не е хаха едва ли е от урана Wink
Фели, много вкусно изглежда! Аз такива неща правя само по великден. Иначе ще се търкалям (още повече), гледам да си спазвам режима, но лидълските меденки всичко развалиха, също и медената торта!

Коко, честит празник с малко закъснение. Много здраве и щастие в семейството.

# 666
  • Мнения: 19 733
Меденките от Лидл са един път!!! Затова и вече само ги подминавам. Влязат ли вкъщи, се омитат за минути Crazy

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Кои са тези меденки, нещо полезрението ми ги е пропуснало newsm78

# 668
  • Мнения: 6 583

Само че в синя и червена опаковка и по-голям пакет. Убийствени са просто! Не успявам да ги подмина Sad

# 669
  • Мнения: 19 733
Точно тези  Simple Smile

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
о, благодаря, ще ги опитам задължително Simple Smile

# 671
  • Мнения: 19 733
Има с млечен и черен шоколад  chef

# 672
  • Мнения: 11 597
Е вие си нямате друга работа, такива неща да публикувате  Mr. Green
В момента захранвам баткото с млечни, по-различно е захранването - минава се първо през млечен протеин, преминал термична обработка. Та днес врътнах едни мега лесни мъфини с ябълка... стискайте палци да останат за захранване, преди да сме ги унищожили с ММ  Crazy

# 673
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Точно лидълски меденки унищожих  hahaha Страхотни са, предпочитам с натуралния шоколад, но този път взехме с млечен и от тези зелените.

Фели - ще му купя някоя пееща играчка, че от сега усещам, че ще ме направи луда калинка.

# 674
  • Мнения: 3 422
аз ще се пробвам да ги подмина  Mr. Green
като бях бременна почти не ядях сладки неща и разни други "вредни" неща - заради киселините, рефлукса, бебето и т.н Сега не мога да се спра, на 3ия ден в болницата ММ донесе шоколад, изядох го за 5мин. Та ММ ме попита - храна дават ли ви  hahaha hahaha hahaha hahaha
все си повтарям още малко и ще намаля храната и ще се взема в ръце, ама кога ще стане - все вкусни и вредни неща ми се въртят в главата  chef

Общи условия

Активация на акаунт