Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 33. Тема пролетна :)

  • 39 877
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 23 190
Всички ранобудни, ние пък си поспахме до 9 часа.
За сладкото и аз след раждането понаваксах. Преди това диета и като казаха че вече няма проблеми що баклави унищожих. По цели тавички само за мен.
То си ми и личи вече де, все на една част от тялото се налепиха  Crazy
Нещо хич нямам стимул да се ограничавам.

# 676
  • София
  • Мнения: 6 302
Привет, момичета, как сте? Хубаво е, че са 3 почивните дни, ама времето да беше малко по-прилично.... Няколко пъти ни се случи да излезем навън на разходка и да завали. Добре че МОЛа е наблизо....

Фели, страшно преживяване сте имали, дано не се повтаря  Hug

Кокона, не разбрах, имате намерение да се връщате в България ли?

# 677
  • UK
  • Мнения: 5 999
Зази- да. Живота навън, не е, за всеки  Naughty

# 678
  • Мнения: 7 488
Пак съм в болница с малкия, направо незнам на кой свят съм вече, писна мииии.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
ох, Фели, не е истина направо Confused

# 680
  • Мнения: 3 191
  Ооо, Фели.... какво стана?

# 681
  • Мнения: 7 488
Пак сме с пневмония, защото не са излекували старата. Нещата не отиваха на добре, започна да диша учестено, имаше и тираж. Предпочитам да е под наблюдение.

# 682
# 683
  • Мнения: 13 946
Фели  Hug измъчихте се вие.

# 684
  • Мнения: 7 488
Нямам избор, наказило са тия болници, но сама не мога да се справя. Всички в болницата му се чудят, как едвам диша, пък не му спира устата, и не стои на едно място. Тука под 37,8 не дават температуропонижаващо, мерят с електронни като лидълските. Целия гори трмометъра показва 38, за мен е 39, познавам си детето.
Направо ми идва  да ги гръмна  #2gunfire

# 685
  • София
  • Мнения: 1 928
Фели, дано нещата бързо се оправят и да се приберете бързичко здрави у дома.

# 686
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ох ФЕли  Hug
Ужасно е това. Какво им става на децата. Толкова ли, зле, им се отразява дг  Rolling Eyes направо се плаша, като те чета.

# 687
  • Мнения: 3 191
Фели-ужасна работа. Бързо да се оправя малчо Hug

# 688
  • Мнения: 11 523
Фели, измъчихте се  Tired Дано поне този път си свършат както трябва работата докторите, как може да го пуснат недоизлекуван?!
И ние имахме интересни планове за деня, но снощи баткото като каза "Боли ме гърлото..." сега ще си се гледаме у дома.

# 689
  • Мнения: 7 488
Моме, 10, дена след като ни изписаха ни викнаха на контрола. Казаха, че всичко е наред и да си доизпием антибиотика. Изпълнявам всичко което ми кажат, то само туй остана втора специалност педиатрия да завърша  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт