Звездни компромати - 318 част

  • 100 430
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 546
Уайз не ми харесва, една меланхолична физиономия такава. Тя след този красавец Аронофски(който виждам и чувам за първи път) ли се е взела с англичанина с вид на руснак, който играе Бонд... ъъ как му беше името?!

# 61
  • Мнения: 834
Благодаря за новата тема.  bouquet

Запис със Селин Дион и майка й, която вчера е навършила 90 години.  Simple Smile

Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 4 864
Пинк и семейство
https://www.instagram.com/p/BR5EeV0ljCT/
Прилича ми на Кали Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 10 825
Уайз не ми харесва, една меланхолична физиономия такава. Тя след този красавец Аронофски(който виждам и чувам за първи път) ли се е взела с англичанина с вид на руснак, който играе Бонд... ъъ как му беше името?!
Даниел Крейг

# 64
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Уайз не ми харесва, една меланхолична физиономия такава. Тя след този красавец Аронофски(който виждам и чувам за първи път) ли се е взела с англичанина с вид на руснак, който играе Бонд... ъъ как му беше името?!
За Рейчъл Уайз и Дениъл Крейг ли говориш? Уики казва, че с Аронофски са били от 2001, 2005 е имало годеж, после - бебе, но през 2010 обявяват, че от месеци вече не са заедно. В края на 2010 се събират с Крейг.
Аз много ги харесвам като двойка, имат и филм заедно. Рейчъл ми е симпатична, Крейг - много, и мога само да съжалявам Дженифър Лоранс за избора й да е с Аронофски при контактите и връзките, които има като актриса.

И Onna е отговорила. Simple Smile

Скрит текст:

# 65
  • Мнения: 14 502
Защо да съжаляваш избора на Лорънс - той Аронофски не е кой да е Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 17 546
Да, за Крейг говоря, но все му забравям името, защото нищо английско не ми излиза като го видя или се сетя за него, и просто го забравям. Да се има предвид и че аз не съм киноман, и доста от лицата от киното ги познавам от тук.

# 67
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 691
Малко из инстаграма на Радина ...
Скрит текст:











И бебешки емоции...
Скрит текст:








# 68
  • Мнения: 834
Много повехнала ми изглежда Радина.  Rolling Eyes Преди я харесвах.


Иванка Тръмп ще има собствен офис в Белия дом и достъп до класифицирана информация.

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-39335887?ocid=socialflow … s_source=facebook

# 69
  • Мнения: 4 120
То и Рейчъл след Аронофски с Крейг Sadхаресвах ги като двойка и екип.

# 70
  • Мнения: 7 848
Малко из инстаграма на Радина ...
Скрит текст:











Такова отегчение и тъга лъха от снимките, а е само на 30...  Cry

# 71
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Защо да съжаляваш избора на Лорънс - той Аронофски не е кой да е Rolling Eyes
Е, в душата си съм такъв идеалист, че друга връзка освен по любов не мога да приема. А пък разликата им във възрастта от 21 години е първата лампичка, която ми светва, че едва ли е само любов.
Признавам си, че макар и любител на киното, неговото име съм го срещала рядко, просто не обръщам такова внимание на режисьорите, за сметка на актьори и сюжети. Гледала съм няколко от неговите филми, харесвам много "Черния лебед", но като лице Аронофски напълно ми е бил извън полезрението.
Нормално е Дженифър Лорънс да иска връзка с такъв човек - шансът чрез връзка да си осигуриш касова роля, а защо не и още оскари, е много съблазнителен.  Wink Прегледах по-подробно негови снимки - съвсем не е чак такова дърво, но стайлингът с мустаците определено не му отива.

# 72
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нормално е Лоурънс да се натисне на един от най-уважаваните режисьори в Холивуд- след като си осигури Оскар в постелята на най-мощния продуцент, но той вече има нови по-свежи мръвки да промотира, трябва да се намери друга ракета-носител.

# 73
  • Мнения: 1 401
Нормално е Лоурънс да се натисне на един от най-уважаваните режисьори в Холивуд- след като си осигури Оскар в постелята на най-мощния продуцент, но той вече има нови по-свежи мръвки да промотира, трябва да се намери друга ракета-носител.

Тази информация съм я пропуснала, кой е продуцентът? Много я харесвам Дж. Лоурънс, една такава "измита чиния" в лицето (изразът го знам от тук, от темата), но има нещо палаво в нея, привлича. И, честно казано, аз заради нейното изпълнение в "The silver lining playbook" плаках накрая, добре играе роли на по-възрастни героини  Simple Smile

Какъв е този стар/нов вид на Памела, изрисува ли си тънко веждите, придобива "евтин" вид...  ooooh!

# 74
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ето този грух http://www.imdb.com/name/nm0005544/
Виж обаче кои филми е продуцирал.

Общи условия

Активация на акаунт