Звездни компромати - 318 част

  • 100 486
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 807
hmm аз бях останала с впечатлението ,че Дж Лоурънс е с Дарън Аронофски в момента

# 76
  • Мнения: 3 300
Къде видяхте отегчение и тъга от снимките на Радина, не знамл

# 77
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
и на мен ми изглежда повехнала Радина

Джо, мерси за темата  Hug

# 78
  • Мнения: 1 401
Ето този грух http://www.imdb.com/name/nm0005544/
Виж обаче кои филми е продуцирал.

Разгледах... 330 филма и проекта, 70 % ги определям като силни заглавия - Lion, филмите на Тарантино, този Project Runaway във всичките му подвидове (реалити е, май).
Да и имам вкуса, обаче, на Дж. Лоурънс - хич не са мой тип нейните "изгори", а и няма как да не я заподозря с каква цел е с тях.  Simple Smile А в началото на кариерата си или поне когато стана известна на масовия кинозрител, ходеше с актьорът, който изигра Джак от "Джак и бобеното зърно" - симпатично момче.  Grinning

# 79
  • Мнения: X
hmm аз бях останала с впечатлението ,че Дж Лоурънс е с Дарън Аронофски в момента

Нали това обсъждаме. Лоурънс никога не е имала официално нещо с Харви, което не пречи, да е минала през леглото му, за да осигури началото на холивудската си кариера. Всъщност за голяма част от днешните холивудски старлетки се носят слухове, че са тръгнали именно от "кушетката на Харви". Дали е истина или не, те си знаят.

Елън Дедженеръс продава дома си, ако някой има излишни 45 мил. долара.  Laughing Приятен дом. Peace
Скрит текст:

# 80
  • Мнения: 834
Ей такава кухня ми трябва и на мен!  Crazy Като на Елън - готвейки, докато се разхождам от единия до другия край за по нещичко, ще съм изгорила калориите за бъдещето ядене.

Иначе винаги ми е било чудно кой дава толкова милиони за обзаведен и ползван дом.


Звезден рожденик днес - Гари Олдман
Скрит текст:

# 81
  • Мнения: 8 574
Благодаря за новата тема.  bouquet

Запис със Селин Дион и майка й, която вчера е навършила 90 години.  Simple Smile

Скрит текст:
Много готина рокля има Селин

# 82
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Звезден рожденик днес - Гари Олдман
Скрит текст:
Ах! Любим мой!  Heart Eyes

# 83
  • Viena
  • Мнения: 3 618
Доста е добро новото парче на Дивна  Peace https://www.youtube.com/watch?v=lxKXfp6mpz0&list=RDMMbWd6vNaAGYI&index=27

# 84
# 85
  • Мнения: 15 112
На Ева много ѝ отива да ретро.

# 86
  • Мнения: 511
На Радина снимките хич не са толкова арт,колкото тя си мисли.Възмутена до гнус съм от куче(макар и супер сладичко) в пазарска количка.Да,такава съм си.
На Елън колко пари ми искате за всички външни части?Перфектни са за моя вкус!Върте не ми харесва.

# 87
# 88
  • Мнения: 17 546
Вече го оплюхме и парчето, и Дивна. Спестете ни го още веднъж!  Stop

# 89
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Селин Дион Heart Eyes

Джой  bouquet за темата!

Общи условия

Активация на акаунт