Морбили?!

  • 367 860
  • 6 229
  •   3
Отговори
# 1 980
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 152
Да не говорим, че и една ваксина да имаш са нужни поне 3 броя за да си уж защитен.
Аз пък се зачетох в листовката на една ваксина вчера  Sick беше късно, но ми се мярнаха едни веро клетки използвани....от бъбреците на някви маймуни  Sick не знам до каква степен могат да бъдат стерилни и остават ли следи от тези животински клетки

Какво значи уж защитен? Какви гаранции търсите? А относно листовката - ами те повечето листовки са страшни за четене. Дори на най-обикновенни лекарства. Ама дай сега да се превиваме от болки и да мрем здравословно без да се тровим дори с болкоуспокоителни. Ми зимата от глупост се затри и Роро - не искал да пие лекарства срещу грип, за да си чисти тялото.  #Crazy

# 1 981
  • Мнения: 9 276
Стрес е да гледаш малки бебета, предполагам две наведнъж още повече.
Не бих рискувала здравето на детето си, заради мои внушения. Аз имам батко, който ходи на градина и бебето ми боледува от едномесечно и пак не страдам от паранои. Страх ме е преди всяка ваксинация и поради тази причина все още кърмя и много внимателно следя статуса на детето си.
За лекарите сме просто опитни мишки, на никой не му пука за чуждото дете.
А в чужбина ги ваксинират и сополиви, дай и това да гледаме от тях.
Не страдаш от поранои (като мен), но те е страх преди всяка ваксинация и смяташ, че за лекарите сме опитни мишки?
Намекваш, че аз съм рискувала здравето на децата си при положение, че многократно написах, че децата ми са клинично здрави и без никакви противопоказания за ваксини и просто съм направила  това, което всички нормални милиони и милиарди хора по света правят.
Не знам какво да кажа.
А щом в чужбина ги ваксинират и сополиви не ти ли е хрумвало, че може би ти прекалено много си се ошашкала?

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 13:48 от LillyM

# 1 982
  • Мнения: 5 348

Вирусите се "лекуват" симптоматично, за да се минимизира риска от усложнения. Ако имаш висока температура и отказваш да пиеш температуропонижаващи не се знае как ще реагира тялото ти. Да, високата температура е реакция и борба на тялото срещу вируса, но не се отразява добре на нервната система. Затова е хубаво винаги да има консултация с лекар - ще прецени ситуацията и ще препоръча терапия. На нашето дете е имало случай да му изпишат температуропонижаващи и случай, в който изрично ни казаха да не му даваме, зависи от заболяването и общото състояние.
Морбили също лекуват симптоматично, нали?

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 13:00 от Tatti

# 1 983
  • Мнения: 1 080
Има ли инфо колко са аутистите във Филиповци? Евала им на циганите, даже Принц Чарлз ги посети, без да се страхува,той нали е ваксиниран.  Пробвайте да ги ваксинирате, нали лекарите от БП всеки път ги бият, представям си с ваксинаторите какво ще стане?!

# 1 984
  • София
  • Мнения: 12 489
Ти сериозно ли се възхищаваш на циганите?  #Crazy Имаш ли смелост да отидеш да живееш при тях?

# 1 985
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 152
Има ли инфо колко са аутистите във Филиповци? Евала им на циганите, даже Принц Чарлз ги посети, без да се страхува,той нали е ваксиниран.  Пробвайте да ги ваксинирате, нали лекарите от БП всеки път ги бият, представям си с ваксинаторите какво ще стане?!
Твоята единствена работа по цял ден е да пишеш по темите за ваксините ли? И колко са опасни без да имаш никакви доказателства. Да промиваш мозъка на доста колебаещи се жени, които нямат нужната здравна култура, за да преценят реално ли?!

# 1 986
  • Мнения: 1 080
Листовката на Приорикс, тъй като ЛЛ едва ли ще ви я покоже, нищо че е задължен. http://www.medicine.bg/public/listovka/29205s.pdf
Морбили- как протича заболяването-http://www.medik.bg/?page=cat&id=85

Ваксина срещу морбили,  реакции-http://www.medicine.bg/public/listovka/29205s.pdf

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 15:19 от Z

# 1 987
  • София
  • Мнения: 9 455
Листовката на Приорикс, тъй като ЛЛ едва ли ще ви я покоже, нищо че е задължен. http://www.medicine.bg/public/listovka/29205s.pdf
Прочетох я. Нищо чак толкова страшно не видях. По същата логика чели ли сте листовката на Аналгина примерно?

# 1 988
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 152
Листовката на Приорикс, тъй като ЛЛ едва ли ще ви я покоже, нищо че е задължен. http://www.medicine.bg/public/listovka/29205s.pdf
Всеки нормален човек преди да ваксинира или да даде лекарство на детето си чете листовките. Чета всичко, и тази листовка съм я чела. Както и листовките на аналган, парацетамол, дуспаталин, аулин, витамин с, нурофен... И?

# 1 989
  • Куциндрел
  • Мнения: 25 200
Не знам какво се връзвате на З-та. Периодично я перва нея нещо и идва да си излага въображенията в бг-мамата.

# 1 990
  • Мнения: 78 658
Абе аналгина няма чаак толкава страшни реакции..като енцефалет,гърчове,възпаление на гръбн.мозък   Rolling Eyes

# 1 991
  • Мнения: X
Стрес е да гледаш малки бебета, предполагам две наведнъж още повече.
Не бих рискувала здравето на детето си, заради мои внушения. Аз имам батко, който ходи на градина и бебето ми боледува от едномесечно и пак не страдам от паранои. Страх ме е преди всяка ваксинация и поради тази причина все още кърмя и много внимателно следя статуса на детето си.
За лекарите сме просто опитни мишки, на никой не му пука за чуждото дете.
А в чужбина ги ваксинират и сополиви, дай и това да гледаме от тях.
Не страдаш от поранои (като мен), но те е страх преди всяка ваксинация и смяташ, че за лекарите сме опитни мишки?
Намекваш, че аз съм рискувала здравето на децата си при положение, че многократно написах, че децата ми са клинично здрави и без никакви противопоказания за ваксини и просто съм направила  това, което всички нормални милиони и милиарди хора по света правят.
Не знам какво да кажа.
А щом в чужбина ги ваксинират и сополиви не ти ли е хрумвало, че може би ти прекалено много си се ошашкала?
Не ми е хрумвало. Вероятно защото имам и друго дете, което се разболя на 4 месеца след ваксина ( на другия ден след поставянето). Не пожелавам на никой ужаса и стреса, който изживях тогава. Та страх, лозе пази.

# 1 992
  • Мнения: 1 080
Сеса,tвърдиш, че това, че детето ми е увредено от ваксина е въображение, браво, покажете сте колко сте нагли. Да си знаят хората какво да очакват  ако детето им бъде увредено от ваксини.
Да се чуди човек, защо медицината днес се основава на половинвековна ТЕОРИЯ.  Теория на вирусите........

# 1 993
  • София
  • Мнения: 9 455
Абе аналгина няма чаак толкава страшни реакции..като енцефалет,гърчове,възпаление на гръбн.мозък   Rolling Eyes
Да де, ама аналгина някои го пият като бонбони при най-малката болка, пък ваксината 2 пъти в живота. Въпросът е, че всяко лекарство има съответните възможни странични реакции, дори най-разпространените.

# 1 994
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 152
Абе аналгина няма чаак толкава страшни реакции..като енцефалет,гърчове,възпаление на гръбн.мозък   Rolling Eyes
Абе като за аналгин има доста странични реакции, които не са никак безобидни. Дето се вика човек може да си отиде от един аналгин.
https://www.24chasa.bg/zdrave/article/6184343

Последна редакция: пн, 24 апр 2017, 16:11 от lechugitka

Общи условия

Активация на акаунт