Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 март 2017, 11:17 ч.

Ринопластика

• 80 520
  • 587
  •   2
Отговори
# 585
  • София
Момичета, писах на Мирза, Дилбер и Илхан за цена на ревизия, всички казват 7000 евро, даже Дилбер 9000 евро, това нормално ли е, много ми се вижда...

За цените при д-р Илхан мога да говоря от опит.При него първичната е 5000 евро.Обикновено ревизиите са си точно с 2 или 3 хиляди повече.Д-р Дилбер, по принцип, взима по-малко за първа операция от д-р Илхан, така че не знам как може да е 9000.Може би заради сложността, но според мен е прекалено 9000, точно при този доктор.

# 586
Еее, прекалени са цените!!! Те го обърнаха на търговия, много им се вдигат акциите от хвалебствия по форумите! Имат клиенти и покачват-пазарна икономика!

# 587
Здравейте, наскоро се замислих за ринопластика и започнах да проучвам подробно нещата и естествено цените. Илхан не ми е по джоба определено, а и нослетата които прави не са подходящи за моя тип лице, твърде малки и с тази извивка са. Спрях се на Алев засега, защото ми се струва, че има по-индивидуален подход, но понеже имам и хипертрофия на носните раковини бих искала да попитам дали някоя от вас е имала подобен проблем и дали се задълбочил/оправил след ринопластика? Дали Алев е правилният избор в случая и ако не той, кой друг бихте препоръчали?

Общи условия

Активация на акаунт