Имате ли междусъседски войни

  • 35 708
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 262
говорим за къщи с градинки . за тях има правила от областта, от общината и има междусъседски закон. т.е. ако общината каже, че не и е в приоритетите се разправяте на частно 
 

# 256
  • Мнения: 10 655
Не е забранено да се пуска водата, просто не е препоръчително. Как се справят - лягат си и не пикат след 22 ч Smiling Imp или не пускат водата.

# 257
  • Другата България
  • Мнения: 37 528
 Laughing Пълна недомислица е това. Категорично против съм такива крути мерки. То бива, ама с това се прекалява.
Ако си с разстройство, какво правиш? Тъпотия е, да ме извиняват западняците.
Всичко останало е ок.

# 258
  • Мнения: 5 262
това ако са стари , несанирани сградите и шумоизолацията не е наред. ами да си я оправят вместо да се карат помежду си.

# 259
  • Мнения: 10 655
Изобщо не се карат. Всички си знаят и спазват. И са доволни.

# 260
  • SF
  • Мнения: 21 276
Аз редовно се прибирам след 22 часа. За мен това е много ранен час за затваряне на кранчетата.

# 261
  • Мнения: 5 262
Изобщо не се карат. Всички си знаят и спазват. И са доволни.

Ахам . Много са доволни и изобщо не се карат. Защо ли ме заболя корема от смях. На такива караници съм присъствала , че не е истина.

# 262
  • Мнения: 13 780
Ти не си ли при италианците? Там всичко е супер емоционално, драматично и в кресчендо Simple Smile

# 263
  • Мнения: 5 262
не. аз съм при германците, които са в състояние да си вгорчат живота заради невероятни глупости.

# 264
  • София
  • Мнения: 24 839
Изобщо не се карат. Всички си знаят и спазват. И са доволни.

Е, спазват да не тропат с подковани обувки и да не трескат вратите.
Не са спрели да пикаят, нито са се умирисали от непускане на водата.
Като ги заизмисляте, да ви се чуди човек. Joy

# 265
  • Мнения: 1 941
Ние сега имаме някакви чужденци наематели над нас, май са италианци, защото са доста гръмогласни.
Мъжът ми две нощи пие хапчета за сън, защото почват да местят и сглабят мебели към 1 през нощта.
Аз не ги чувам, защото спя дълбоко, ама любимият вече е вдигнал ръце.

# 266
  • Мнения: 72
ех,  че хубава тема, може сценарии за филми да се напишат.

Аз няма да хваля комшиите, че току някой ще ни урочаса.
Да и купони имаме и деца отглеждаме и кучета имаме във входа и тинейджъри и антикварни часовници...
Живи хора с хоби и деца !
 Важно е културно отношение в общите части като се засечеме и да не ни пука....  
 Жив съм, тук съм!   Чистиш, мълчиш и любезно отношение !  
Че кой ще ти помогне за нещо?  -Комшито!!!  
Айде... не бъдете заядливи с хората около вас... щорите, тапите и докато си кажеш молитвата и  благодариш и помолиш за добрите съседи  си заспал ....  
 

# 267
  • Мнения: 935
И тъкмо заспиш и идиота отгоре се прибира и тряска нещо в пода, който е просто плочи, понеже той е твърде интелигентен, за да се интересува от звукопоглъщащи свойства на различните материали. Все пак цвета е бял, гланц, всичко блести (и кънти). И се стряскаш, подскачаш, въпреки тапите. Трябват ти няколко такива събуждания, повярвай и следващия път вместо поздрав, ще ти се иска да го треснеш с нещо.... силно...

# 268
  • Мнения: 10 655
А когато това тряскане е всяка вечер от 12 до 3-4 сутринта, ставаш сценарист на филми на ужасите. Това да не можеш да спиш с месеци, въпреки тапите е мъчение, достойно за Инквизицията.
Но който не го е преживял, няма как да разбере.
Аз от два дни спя без тапи- няма такъв кеф. Ония мърши (без извинение), които ме тормозиха десет месеца, най-сетне бяха изгонени от квартирата им.

# 269
  • Мнения: 1 761
Или пък когато прекрасният ти съсед влезе в дома ти и ти пребие малолетното дете.

Общи условия

Активация на акаунт