ако не се яви въпреки поканата? И как ще го открият за да му я връчат
И има ли определен срок, в който трябва да се яви, в смисъл кой определя срока. Ние имаме дата за сделка съвсем скоро, аз изобщо не предполагах че е неоткриваем. Имотът не е в населеното място, в което живеем и се започва едно пътуване и доста разходи, като надявам се накрая всички се подреди

ако не се яви въпреки поканата? И как ще го открият за да му я връчат
И има ли определен срок, в който трябва да се яви, в смисъл кой определя срока. Ние имаме дата за сделка съвсем скоро, аз изобщо не предполагах че е неоткриваем. Имотът не е в населеното място, в което живеем и се започва едно пътуване и доста разходи, като надявам се накрая всички се подреди 
съсобствениците ще разпишат декларация, че не желаят да закупят моята част. Започнах да приготвям документите и какво да видя нотариалния акт залепен по средата. Много е стар и явно баба ми е сметнала за редно да го лепи Препоръчани теми