Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 754
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 210
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 760
К се иска само за регване чрез смс. Аз си ползвах сайта. Писала съм час, прочетох Правилата . Уж.
Пак чета. Ако не се отнася само за смс регистрация, де да знам вече. Ще се пробвам по-късно. Ако не, измислих друг начин.

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 12:55 от TopsyG

# 211
  • Мнения: 1 437
Topsy, играта на Скитълс искаше едно К пред номера на касовия бон.. newsm78
Сега пак така пишеше в правилата че трябва да има К. Аз мисля утре да взема днес нямах време

# 212
  • Мнения: 3 547
АЗ нали вчера се опитах да вкарам касова бележка и пак искаше К, нищо че е от сайта. Пробвай.

# 213
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Пише си, че и от сайта да регистрираш трябва да има буквата К преди кода на бележката.

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
Донесли са двете чашки от Орео Simple Smile В крайна сметка баба ми ги е получила, тъй като не е имало друг на адреса Mr. Green За другата чаша съм дала служебния адрес, да не занимавам нашите.

# 215
  • Мнения: 7 295
Topsy,нямах проблем с регването през сайта току-що,написах номера,часът с интервал и : и отпред лат.К.прие ми регистрацията.Успех ти желая!

# 216
  • София
  • Мнения: 9 850
Да попитам отново за бирите от Каменица - някой получи ли ги, как се получават? Изпратих данни вече.

# 217
  • Монтана
  • Мнения: 530
Да попитам отново за бирите от Каменица - някой получи ли ги, как се получават? Изпратих данни вече.
Аз спечелих на 23.03 изпратих си данните и после получих отговор че са ги получили. Все още не съм получила наградата, по правилата пише до 20 работни дни след спечелването.
А дали някой си е получил вече тениската Dove, аз чакам мойта още от първия ден?

# 218
  • Мнения: 3 140
Мерси за новата месечна тема  smile3525

В играта на Морени неограничен брой пъти ли може да се регистрираш или играеш само веднъж?
Неограничен брой пъти. Пише в правилата, че така се увеличава шанса за печалба.
Обадиха ми се от Тип Топ - и петте награди от Орео са при тях. Ще мина през офис да си ги взема, защото.... как да кажа... куриерите ги мързи? #Cussing out

Точно това влизах да напиша за куриерите на Тип Топ.
Мързели.....

# 219
  • Мнения: 36 666
Да попитам отново за бирите от Каменица - някой получи ли ги, как се получават? Изпратих данни вече.
Аз спечелих на 23.03 изпратих си данните и после получих отговор че са ги получили. Все още не съм получила наградата, по правилата пише до 20 работни дни след спечелването.
А дали някой си е получил вече тениската Dove, аз чакам мойта още от първия ден?

Аз отдавна получих тениската - също беше от първия ден. Най-добре им пиши - мисля, че доста хора вече ги получиха, даже във фейсбук има снимки.

# 220
  • Мнения: 2 581
Да попитам отново за бирите от Каменица - някой получи ли ги, как се получават? Изпратих данни вече.
Аз спечелих на 23.03 изпратих си данните и после получих отговор че са ги получили. Все още не съм получила наградата, по правилата пише до 20 работни дни след спечелването.
А дали някой си е получил вече тениската Dove, аз чакам мойта още от първия ден?

Аз отдавна получих тениската - също беше от първия ден. Най-добре им пиши - мисля, че доста хора вече ги получиха, даже във фейсбук има снимки.
И аз не съм я получила, а дъщеря ми отдава  носи нейната.

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 19:10 от valida6

# 221
  • Мнения: 3 547
Пишете им, и аз отдавна я получих.

# 222
  • Мнения: 361
Получих си бирите от ариана  днес. Чакам от амстел само .

# 223
  • София
  • Мнения: 14 760
Малките коли са с нови капачки - сребристи. Под тях ще има символ за значка или слънчеви очила. Или код, с който ще се играе за 360 градусова камера или очила за виртуална реалност.

# 224
  • Мнения: 3 799
Добре,че свърши играта на Лидъл..качих над 50 снимки то описания то оценявания пък да подходящи за темата..за едно нищо.Много мразя така  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт