Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 673
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 90
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Аз път скоро не съм печелил награда така, че чакам.  Peace

# 91
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Купи си сокче и регни кода. Laughing

# 92
  • Мнения: 243
Успех на всички в новата тема.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Аз чакам три чаши от Орео и засега не смятам да купувам други неща. Само Ментина, но по-нататък - когато започне играта, че иначе много бонбони ще се изядат Laughing

# 94
  • София
  • Мнения: 905
Участвах във Морени, ще видим за други игри Simple Smile

# 95
  • Мнения: 874
И на мен не ми дава да се регистрирам в морени- пише да попълня всички данни, а те са попълнени!

# 96
  • София
  • Мнения: 905
Името трябва да се напише на латиница, и при мен не даваше като беше на кирилица.

# 97
  • Мнения: 2 581
Гъбки  Joy Joy Joy Joy Joy

Някой да си е търсил тези дни наградни коли? От кока кола ми отговориха, че имат награден фонд по магазините все още.  В посоченият за награден център в махалата ми  имах проблеми- не искаха да ми  дават колите .. Магазина е денонощен, та трябвало да чакам управителката да се присети да мине и да седя кат клошарка да чакам  и моля..моите си награди . Оплаках се на кока кола. От там ми отговориха,че са разговаряли с управителката и да ходя да си взема с  наличните капачки. Е , да, ама не . Днес "вече ги били събрали наградите" - ми отговориха в магазина..
Та търся из Варна де може да има налични. Че са ми 2 стека..
Магазин 300 на колхозния отстрани на блоковете и Макао до бизнес хотела. Късмет!

# 98
  • Мнения: 4 841
И аз тази седмица вземах кола. Не са ми правили проблем. Свършиха капачките обаче. На работа ме снабдяваха с печеливши капачки, а тези коли които взех нямаха нито една.

# 99
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Само Ментина, но по-нататък - когато започне играта, че иначе много бонбони ще се изядат Laughing
О, да.
Аз взех само с мента, защото видях с код, не са моят вкус, с портокал ми допадат повече.
Ще взема и аз като започне играта, още едно кодче ми трябва да си пробвам късмета.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Аз всичките видове ги обичам Sunglasses

# 101
  • Мнения: 528
Благодарябза хубавата темичка!

# 102
  • Мнения: 9 442
Спечелих от София мел с един код едновременно хлебопекарна и миксер.Сега се чудя кое ще ми дадат и дали да не си искам и двете все пак грешката си е тяхна

Искай си ги и двете. Това си е голям късмет.

Четвъртото камилче.  Laughing

Скрит текст:
Три излъгани камилчета  Sunglasses.Честит първи април!


Скрит текст:
Днес и аз се хванах на една тема, че във Фейсбук ще блокират профили, които не пишат на кирилица. Така се зарадвах, а то било шега.  Laughing


А, уж не съм от наивните hahaha

# 103
  • Сандански
  • Мнения: 1 697
Преди година например също толкова забавни колкото сега ли са били темите или пък не? Simple Smile

# 104
  • у нас
  • Мнения: 5 721
За новата тема  bouquet

Охо, даже вече и шаранчета се уловили  Joy Joy Joy  Честит първи април  Heart Eyes

Днес в Билата имаше промоутърки и като вземеш две препарата Феъри и ти дават да търкаш скреч карта. Падна ми се мистър Пропърти 1 литър. Исках друго, ама и това е нещо.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт