Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 96 402
  • 689
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 154
Мен ми изписаха за киста 6 см
Полезна информация. Може би всеки доктор има различен подход. В такъв случай няма ли да е хубаво консултация за второ мнение.

# 106
# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
за Кадирева какво ще кажете, момичета, за сега съм при нея. водя се с рискова бременност и много исках да съм при Иванов, обаче ми дават час за след един месец, а аз не мога да чакам.

# 108
  • Мнения: 136
Защо не пробваш при Пламен Янев той утре  е цял ден и ще минеш независимо ,че нямаш час!

# 109
  • Мнения: 295
При Янев съм ходила веднъж и няма да повторя. Стори ми се страшно безотговорен, взе ми материал за изследвания, който след това явно е изгубил, защото резултат така и не получих, даже беше забравил за това, че ми е правил преглед. Аз не искам да ме помни, ама да си беше записал някъде какъв преглед е извършил, какво е видял... ей такива елементарни неща. Платила съм си преглед все пак.
Кадирева мисля че е чудесна за следене на бременност. Аз се следях и 2та пъти при Енчева, работят на едно място. Не съм чула лоши отзиви за нея.

# 110
  • Мнения: 136
Да в интерес на истината и на мен ми беше загубил веднъж резултата от цитонамазка.Но съм му пациент от 12 години и съм много доволна .

# 111
  • Мнения: 295
Аз отидох при него за 2ро мнение, защото имах проблем. Освен цито ми взе и материал за биопсия. Също исках преглед с кулпоскоп. Както казах, аз не държа да ме помни, той има много пациенти, така че не е възможно, но не е професионално да извършиш преглед и да не запишеш някъде какво си видял. На следващата седмица, като отидох за резултатите се държа така, все едно го лъжа че ми е правил преглед и си измислям че ми е вземал материал за изследвания! Бях много възмутена или по скоро огорчена.

# 112
  • Мнения: 1
Здравейте,може ли да ми кажите мнение за Др.Мария Ангелова!

# 113
  • Мнения: 5 385
Момичета, аз ходих при Бузалов октомври миналата година. Установи, че имам полип на матката и каза, че трябва да се гори. Паралелно имах и друг по-сериозен проблем и ходих на второ и трето мнение. В притесненето си някак забравих да питам другите лекари за този полип, но и никой от тях не го спомена.
Преди време попаднах на мнение във форума, че Бузалов има навика често да слага диагнозата с полипа. Някоя от вас има ли опит с подобна ситуация?

Последна редакция: пн, 26 мар 2018, 15:55 от Rocket

# 114
  • Мнения: 452
От Пламен Янев и аз съм с негативно мнение. Като започнем,че преди прегледа,вече бях в кабинета и човека си излезе да пуши, и ме остави трепереща,притеснена сама в кабинета да го чакам... След това ми направи впечатление колко свободно и дори вулгарно си говореше с една от сестрите която влезе,докато ме преглеждаше. Каза,че имам кондиломи,което си беше така, и трябва да се изгорят,но трябва да си платя, съгласих се,изгори ги без упойка и се оказа накрая,че трябва да платя там на него,така без бележка,без нищо(вярвам,че тези пари си влезнаха директно в джоба му). Накрая му споделих за проблеми,които тогава имах, а той каза че няма идея от какво може да е,трябвало да направим няколко изследвания за да се разбере.
   След този преглед повече не повторих при него,отидох при Бузалов. Първия проблем бяха пак кондиломи, изгори ги с упойка,за самата процедура не ми взе и стотинка отгоре, изписа ми лечение,каза че най-вероятно с приятеля ми си ги предаваме,изписа и на него лечение, и от тогава този проблем изчезна. Споделих му и за проблемите,които бях казала на Янев, той ми зададе още няколко въпроса и каза,че трябва да се направи лапароскопия,защото  най-вероятно е ендометриоза. Няколко пъти ме пита,дали съм сигурна за симптомите и дали ще правим лапароскопията,защото трябваше да се доплатят 250 лв. за операцията. Останах страшно изненадана,когато на операционната маса заедно с Бузалов видях и Янев. От тогава се следя само при Бузалов,при него си следих и бременността. Никога не ми е взел пари за нещо друго освен за прегледа,не ми е измислял диагнози и не ме е пращал за ненужни изследвания. Вече 8 години ходя при него, и го препоръчвам с две ръце.

# 115
  • Мнения: 295
След случая с Янев, аз отидох при Тодоров и също съм много доволна.

# 116
  • Мнения: 38
Мили бъдещи мами не се доверявайте на "доктор" Веселина Цанкова аг Стара Загора , тя уби здравото ми бебе, мъчи ме прекалено дълго за нормално раждане, след това го набута навътре за секцио, в резултат на гаврите й и чакането сина ми беше с тежка асфикция, увреждания в мозъка, кома и така след 87 дена борба за живот почина...Моят малък красив Никола! Това не е човек, не е лекар, това е животно незачитащо човешкия живот. И накрая да ми се изсмее и да каже "то беше ясно, че нямаше да го родиш нормално", а ЗАЩО ПИТАМ чака 2 часа,с думите " давай още един напън пък да видим." А думите "една епизиотомия и излиза бебето, ама за нищо на света няма да те срежа"... Голяма цена платихме заради нейното арогантно и нехайно държание... Просто не искам да има други малки ангелчета, заради нейната немърливост.
 http://m.bg-mamma.com/?topic=1014560

# 117
  • Мнения: 1 084
Мили бъдещи мами не се доверявайте на "доктор" Веселина Цанкова аг Стара Загора , тя уби здравото ми бебе, мъчи ме прекалено дълго за нормално раждане, след това го набута навътре за секцио, в резултат на гаврите й и чакането сина ми беше с тежка асфикция, увреждания в мозъка, кома и така след 87 дена борба за живот почина...Моят малък красив Никола! Това не е човек, не е лекар, това е животно незачитащо човешкия живот. И накрая да ми се изсмее и да каже "то беше ясно, че нямаше да го родиш нормално", а ЗАЩО ПИТАМ чака 2 часа,с думите " давай още един напън пък да видим." А думите "една епизиотомия и излиза бебето, ама за нищо на света няма да те срежа"... Голяма цена платихме заради нейното арогантно и нехайно държание... Просто не искам да има други малки ангелчета, заради нейната немърливост.
 http://m.bg-mamma.com/?topic=1014560
Прочетох, темата ви, моите съболезнования. 😑 Мисля, че трябва да разнищите случая и да си потърсите правата в съда. А относно избора на екип. Нямате никаква вина, вината е само в докторката. Съдете я. Поредица от лошо взети решения, небрежност, самонадеяност. Дано други жени не попаднат е лапите и.... 😢

# 118
  • Мнения: 448
Здравейте!  Може ли да ми предложите добър гинеколог с направление за преглед  (не за следене на бременност), от когото сте останали доволни?
От мненията ви в темата се колебая между д-р Начева, д-р Иванов и д-р Бузалов, но не мога да разбера Иванов и Бузалов дали работят с здравната каса и къде преглеждат, а  Начева май преглежда само до обяд.
Приемам и други предложение за доктори Blush
Моля дайте ми някакви насоки, че докато реша сама ще ми изтече направлението Grinning

# 119
  • Мнения: 1 519
Д-р Бузалов не работи със здравната каса. Доктор Иванов работи,но май се чака доста. Нямам мнение за него.
За д-р Начева нищо не съм чувала. Успех с намирането:)

Общи условия

Активация на акаунт