Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 95 721
  • 686
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 873
Здравейте! Интересувам се от препоръка за гинеколог, който се замимава и с хормонални нарушения, поликистозни яйчници. Ходила съм при Гидикова и Иванов. От Иванов съм доволна, но наистина е лаконичен и не обяснява много.

Аз се следя при Иванов и при Тодоров. Препоръчвам с две ръце и двамата. Разликата е, че Иванов не обаснява, но е много добър, Тодоров обяснява всичко подробно - и е по-добър. 😊

# 421
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
Благодаря за препоръката Simple Smile.

# 422
  • Мнения: 12
Здравейте, мнение за Пиперкова, тъй като е специалнист, но е доста груба и обмислям варианти..

# 423
  • Мнения: 1 006
Здравейте, мнение за Пиперкова, тъй като е специалнист, но е доста груба и обмислям варианти..
Лично съм усещала грубото и алчно отношение на тази лекарка , не бих я препоръчала , но това е мое мнение .

# 424
  • Мнения: 2 352
Попаднах съвсем случайно на Пиперкова, в една спешна ситуация. Ама така се поддържа изнервих от нея. Задава въпроси и не изчаква да получи отговор, постоянно ме прекъсваше докато говорих като или задаваше нов въпрос или ми довършваше изречението с някакви нейни предположения. Така и не успях да обясня каква точно беше ситуацията.

# 425
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 366
Да и при мен не се отнесе добре Пиперкова.

# 426
  • Мнения: 12
Мнение за доц Мария Ангелова. И Христов от НиаМед

# 427
  • Мнения: 3 729
Мнение за доц Мария Ангелова. И Христов от НиаМед
Аз от години ходя при Христов и съм много доволна.Следи ми цялата бременност и при него родих.Имах не лека бременност и ми се е налагало доста пъти да му звъня в неделя и по празници и винаги ми е отделял внимание.На Великден имах проблем и веднага му звъннах и ме извика на преглед,въпреки,че не беше на работа.
Живот и здраве при 2-ро дете също той ще ми е следящият др и ще родя при него.Без никакви колебания.

# 428
  • Мнения: 2 352
Ходих 2 пъти за фетална при Ангелова. Обяснява и отговаря на въпроси, но е голямо чакане. И двата пъти съм чакала около 2 часа. Ходих след това при Тодоров и съм по- доволна, ако става въпрос за фетална.

# 429
  • Мнения: 12
Благодаря ви, за пореден път чувам добри отзиви за Христов, при Ангелова съм ходила веднъж, но не останах с някакви впечатления , може би защото бях с направление 😀

# 430
  • Мнения: 25
Здравейте, от три месеца се боря с бактерия ентерококус фекалис 😏 и няма изчистване. Ходих при Бузалов пих антибиотици и нищо🥴  Моля да ми препоръчате добър гинеколог

# 431
  • Мнения: 304
Д-р Антоанета Дянкова

# 432
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 366
Аз и Дянкова не удобрих, но... Аз ходих при нея преди 2 г с миома и Бременност (след 2 аборта) пусна ми тромбофилия и антифосфор нещо си, и кръв и урина. Но не каза донесете резултатите за кръв и урина, а тромбофилията излезе късно и аз абортирах, бяха ми лоши изследванията .
После в АГ ми правиха кюретаж тя и още 1 док, не дойде да ме види, и не ми видяха изследванията след аборта...

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 19:55 от nasito8988

# 433
  • Мнения: 25
А някой лекувал ли се е от ентерококи във влагалището

# 434
  • Мнения: 25 574
А някой лекувал ли се е от ентерококи във влагалището

Не съм. Но това, че няколко лекари не могат да се справят с проблема ти, не ти ли говори нещо?
Ентерококите са част от чревната флора. За да попаднат във влагалището, значи имаш проблеми с хигиената. Или не ползваш тоалетната хартия правилно, или смесваш анален с вагинален секс без необходимите хигиенни процедури между тях.

Извинявам се за спама, ама...

Общи условия

Активация на акаунт