Инконтиненция при жените

  • 8 068
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 300
Здравейте. След раждането на детето ми получих инконтиненция +  вагинални проблеми като сериозно отпускане на влагалището, дискомфорт, пигментации. Момичетата във форума ми споделиха за нов вид лазер, с който се лекуват в София и е единствен в БГ- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=971148;topicrefid=20 . Разбрах, че проблемът с изпускането се среща доста често, засега съм се спряла на този метод. Предстоят ми процедури и се надявам да се оправя.  Надявам се и вие да се справите, ще следя темата. Успех на всички.  Hug

# 16
  • Мнения: 663
Здравейте,  след раждането по-трудно  задържам и то не е  свързано с количеството течности .  Чета  за  този лазер и съм любопитна дали някой  се е  подложил или консултирал?

# 17
  • Мнения: 161
Случайно попаднах на темата и се зачудих.. при едно евентуално раждане без разкъсвания, което не е преминало тежко, пак ли има риск за въпросния проблем?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 663
Аз бях на преглед и доктора ме зарадва, че нямам проблеми. Иначе го имало и при нераждали жени, така че си зависи от мускулатурата, ген, заболявания...

# 19
  • Мнения: 5 820
Аз бях на преглед и доктора ме зарадва, че нямам проблеми. Иначе го имало и при нераждали жени, така че си зависи от мускулатурата, ген, заболявания...

   Някакво лечение не ви ли предписа? В какво се явяваше проблема ви - незадържане на урина ли или често уриниране?

# 20
  • Мнения: 663
Отидох за гинекологичен преглед  при д-р Николов. Мислех си, че по-трудно задържам, но при прегледа не откри проблем и каза, че за сега съм добре и не се налага терапия. Отдавам го на приема на повече течности лятото.

Общи условия

Активация на акаунт