"Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 5

  • 96 763
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 122
Здравейте момичета!Отдавна не съм писала,но чета и гледам всичко,което пишете и публикувате.За привличане между Саная и Барун и аз съм съгласна и то голямо привличане.За Гюл не знам......аз често се заблуждавам и не мога да преценя дали е увлечена по Барун или не.Но със сигурност много харесвам Мохит и Саная като двойка.Пожелавам им успех и в професионален и в личен план.Същото и за Барун.НО.........аз ще си ги обичам като Куши и Арнав!!!Това е сериал FOREVER за мен.И мен този сериал ме спаси от депресия.Аз също си го гледам често според настроението ми.Разбира се се радвам на всички нови неща,които ни показвате за нашите любимци.Много,много ви БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА!!!

# 226
  • Мнения: 558
Здравейте дами!
Да си кажа и аз мнението относно Гюлчето и то е ,че в продължението на пътеките ( сезон 2) се видя от всички,че химията м/у двамата е изчезнала и няма нищо общо с преди. Усещах напрежениението м/у двамата.
Може и Барун да не е искал Саная за партньорство,за да не разтройва Пишманчето...Все пак е възможно нали?
Може и да го е страх и от собствените си чувства....
100% има някаква интрига ,но каква е точно тя едва ли ще разберем.
Силно се надявам този проект да е успешен, защото ако не се получи това е е пагубно за Барун!

# 227
  • Мнения: 13
Нашето момиче Саная и Мохит не са спечелили.Много ме е яд.Струва ми се че Барун е присъствал на финала

# 228
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Да, за жалост са на трето място. Аз си мислех, че борбата ще е между тях и Абинам и съм напълно шокирана от това кои са победителите. От рускините разбрах, че тази актриса е снимала 5 години в Стар плюс и заради това.
А Барун да, там е бил с Пашмин и другите от бандата.



# 229
  • Мнения: 13
Това че бандата е там значи че в реалния живот са  заедно и това е добре поне за мен.Обичам ги всички а дали ще имат професионални успехи времето ще покаже

# 230
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Напоследък нямам време за темата, но следя случващото се и съм разочарована от третото място на Моная, не толкова защото смятам, че точно те трябваше и да са първи, но тази предизвестена победа на двойкта, за която и се говореше, че са се подсигурили ми догорча много.
Хубавото е, че бандата беше плътно до Моная и преди, и след финала - обичат се хората, държат един на друг и си помагат, затова и аз ги харесвам.  Peace



Но... нали покрай новият сериал на Барун се поддеха едни битки из соц медиите, та Ридхи, сестрата на Акшай не се е стърпяла и се е обърнала към тези, които пишат обидни неща в туитър.





Реклама на Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon 3 - Барун влиза за кратко във ''Флирт''

 

https://www.youtube.com/watch?v=Y1PSf-uA9p4

# 231
  • Мнения: 558
Вярно е полудял народът.Вече и призиви и групи си правят с/у сериала.Да не се гледа.Всички искат Саная.Аз мисля,че и тя да участва пак няма да има такъв успех.Просто историята на Арнав и Куши е завладяваща и напълно достатъчна, няма нужда да се продължава.
В ютуб е пълно с негативни коментари под трейлърите,които мен изобщо не ми харесват.Новата му партньорка може да е добра като актриса,но изобщо не ми допада тази визия.Още тук са го объркали... Както и да е!
Кога се очаква на да стартира сериала?

# 232
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Според  последния трейлър на Старплюс,пуснат вчера,сериалът ще стартира на трети юли,от 8ч.(не знам дали сутринта или вечерта newsm78 ).Ще го излъчват  от понеделник до петък.

# 233
  • Мнения: 2 002
Дулсе, извинявай, но не разбрах трейлъра ли не хареса или коментарите?! newsm78
А не разбирам защо някои скачат срещу този проект, може би името е проблема? За мен е все едно, важно е че има нови филми, които да гледаме, коментираме, мразим или обичаме ...

# 234
  • Мнения: 558
512, малко неадекватно съм го обяснила  Wink
Нито трейлърите,нито коментарите.
Нормално е да се дразнят повечето хора,за това че използват името и музиката от любимия им сериал или пък за разни други неща,но е хубаво поне един шанс да им се даде.
И аз не се кефя на новата мома,но няма да седна да плюя по социалните мрежи и да хейтвам, както е модерно да се казва. Едно е критиката,друго е излобяването.

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Нормално е да се дразнят повечето хора,за това че използват името и музиката от любимия им сериал или пък за разни други неща,но е хубаво поне един шанс да им се даде.
И аз не се кефя на новата мома,но няма да седна да плюя по социалните мрежи и да хейтвам, както е модерно да се казва. Едно е критиката,друго е излобяването.
Dulse,абсолютно си права.Напълно споделям мнението ти. Peace Вярно,че е дразнещо използването на  името,музиката и дори фамилията на главен герой от култовия за нас сериал,но наистина хейтърската истерия по соц.мрежите достигна невиждани висоти.Това направо е необяснимо за мен.Чак толкова злоба...  Rolling Eyes
Дразни ме тази преднамерена предубеденост-каквото и да представлява сериала,дори да е много сполучлив,ще бъде оплют от не чак толкова много на брой,но много активни хейтъри.Обективните мнения ще се загубят в цялата бълвоч.Жалко...  Tired
Хубавото е,че на нас не ни пречи да си обсъждаме нещата по по-културен начин Wink Поне след  приключване на "Nach Baliye" ще има какво да си коментираме.

# 236
  • Варна
  • Мнения: 1 039
И аз не съм съгласна с всичко, което се случва. Разбираемо е да има леко негативно настроение, но чак пък толкова. Аз определено ще гледам сериала, защото ми се иска да дам шанс на двойката Адвай - Чадни, макар, че вече знам семейното положение на Барун и ще ми е ясно, че всичко е като на филм. Определено ми се иска и да гледам Барун в нещо ново и се надявам да е успешно.
Обаче, кажете ми, как да се настроя за новото като отново се напомня за старото. Тя първата любов ръжда не хващала, но и като се напомня за нея как да се абстрахираме и да приемем новото. Днес видях, че във Флирт, използват музикалната тема на Арнав. Аз и без това все още имам чувството че е той, а сега се чудя дали Арнав или Адвай ще е на гости на сериала или пък Барун ще играе съвсем различен герой и дали с това не ни подготвят, че и в сезон 3 ще използват някои от темите на сезон 1 Sad.
Определено искам да съм позитивно настроена, но като чух музиката ииии  отново в главата ми беше Арнав и сезон 1 на Пътеките Heart Eyes.

Момичета, мернах нещо, че Саная щяла да си партнира с Arjun Bijlani - Маянк от "Когато се срещнахме" в сериала NAAGIN 3. Моля ви, ако някой знае нещо повече, има превод да публикува.

Малко преводи от мен:
ЧанЧан еп.16 + бг превод https://www.vbox7.com/play:c64b32e9c2
https://vk.com/video338121182_456239227

Моная:

Танц 13 https://www.vbox7.com/play:a0e1e6059a
https://vk.com/videos338121182?z=video338121182_456239223%2Fpl_338121182_-2

Танц 14 https://www.vbox7.com/play:73661a1276
https://vk.com/videos338121182?z=video338121182_456239224%2Fpl_338121182_-2

# 237
  • Мнения: 558
Магди,ако актьорите те накарат да повярваш в тяхната любовна история ето тогава ще си проличи професионализма им. То нещата се случват от самосебе си. Карат ли ни да се вълнуваме,значи са успели да си свършат добре работата,все пак това е тяхната работа...Да влизат обедително в чужди образи.
Аз сега съм се влюбила в един актьор и мога да кажа,че е уникален! Гледам го в друг образ от първия и пак ми влияе с партньорката си.
За да се получи м/у една двойка на екрана  най-важното е да има силна любовна история с малко драматизъм все пак...
Дано да им се получат нещата.
Представяте ли си какъв товар и натиск изпитва новата на Барун(не и помня името) като знае,че никой не я иска.
От една страна феновете,а от друга Баруновата жена....Хихиии  Mr. Green

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Дулсе, така е и това съм пропуснала да коментирам. Това е голямата грешка в самото начало - визията на Чандни(Шивани - "новата на Барун" Laughing). Както бях писала преди, много е хубава и сладка с по-малко грим, а така както не ми харесва сега не знам, как ще ме плени, а когато липсва единият в двойката няма как да стане. Искам, много искам да съм позитивно настроена, очаквам с нетърпение сериала и се надявам всичко да е ок.
Ех тази "Барунова жена" имаш си ти нещо с нея Wink  Joy

# 239
  • Мнения: 558
Ми какво да направя,като все още не съм и простила "дудненето" по време на снимките (продължението на пътеките)
Били имали годишнина- дрън...Дрън!
  Outta Joint
От една страна и съчувствам...Не и е лесно.Хиляди жени да крещят името на мъжа ти, почти всички да искат той да е с друга жена и още куп гадости които и се налага да търпи вече години наред.
От друга страна пък,тя е причината той да си поставя някакви спирачки.
Заради нея,той може би отказва участия със Саная.Заради нея се съобразява с любовните сцени...И разни други неща.
Ами това е...Тази професия и слава не е за всеки.

Общи условия

Активация на акаунт