"Пътеки към щастието" и новите проекти на Барун и Саная-Тема 5

  • 96 688
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13
Здравейте аз се включвам за първи  път и искам  да споделя.Когато  почина съпруга ми попаднах  на пътечките.Този филм  ми  помогна да преодолея скръбта. Арнав героя много  прилича  на съпруга ми и аз винаги ще харесвам Барун защото изигра великолепно ролята.Страшно много харесвам и Саная затова нека си ги обичаме за това което  направиха.Готинициатива готини и двамата а също така и бандата им.Искам да споделя и едно мое претиснение.Не ви ли се струва че Гюл по скоро е влюбена в Барун.Наблюдавайерархията как го гледа и изпитва неприятен към Саная защото е усетила че Барун и ми чества  към нея.Пожеланатема и на двамата успехи защото заслужават.Това от мен аз винаги ще си ги обичам и двамата
 

# 211
  • Мнения: 13
Съжалявам за някои грешки в писането но пътувах.Мисля че ще разберете какво съм искала да кажа и още нещо приликата която писах с моя мъж е в положителните качества на героя затова си обичам много Барун за добрата игра.А Саная също я обичам защото тя създава живот около нея.

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Добре дошла на rrakova в групата на най-постоянните и верни фенове на Пътечките! Hug
Много ме впечатли написаното от теб,че именно Пътечките са ти помогнали да преодолееш скръбта в такъв тежък момент.Явно има някаква магия в този сериал,за да не ни омръзва да го гледаме непрекъснато и да внася спокойствие и ведрост в душите ни.Tancheti пише,че си е пуснала наскоро Пътечките.А аз не съм спирала да си ги гледам-за релакс.Понякога съм в настроение да гледам суровия Арнав и отстояващата себе си пред него Куши,друг път-палавата Куши,която  му върти номера или  сериите с постепенното им влюбване,или по-късните серии на вече споделената им любов...Но всеки път натрупаното напрежение се оттича,чувствам се по-спокойна и позитивна.
И точно и аз от  няколко дни имам същото усещане,че Гюл Хан е увлечена по Барун,и то много.Мислех си,че може би само аз си въобразявам такова нещо,но ето че и друг споделя същите съмнения.Гюл непрекъснато е около Барун,и то не от сега.Гледала съм нейни интервюта с него,по снимки е неотлъчно до него и това  логично би обяснило защо не е  добре настроена спрямо Саная,още повече като вижда,че тя и Барун продължават да са си добри приятели.

# 213
  • Мнения: 1 732
МАГИ,БЛАГОДАРЯ ЗА СЕРИЙКАТА И ВИДЕОТО,А АЗ ЛИЧНО И ЗА ПРЕПОДАДЕНИЯ УРОК ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
     rrakovaИ ДВАМАТА НАИСТИНА СА ПРЕКРАСНИ КАТО КУШИ И АРНАВ..

   КОЛКОТО ДО ГЮЛ...И АЗ ИМАМ ТАКИВА СЪМНЕНИЯ... newsm78

    САНАЯ И МОХИТ СА НА ФИНАЛ..
 ЧАТ С ТЯХ...ВЧЕРА..
БАНДАТА ПРАЗНУВАТ РОЖДЕН ДЕН




 

# 214
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Много се радвам, че от време на време, все още се включва по някой нов фен на любимите ни Пътечки.
Добре дошла rrakova! Hug

Аз с моята заетост от няколко месеца и започнатите преводи, така съм се затъжила за Арши, пускам си от време на време песните, които съм правила с тях, но и сериала ми се гледа отново, само да се освободя...

А колкото до Барун-Гюл и аз имам такива наблюдения, а покрай сезон 3 на сериала мернах и такова обсъждане от рускините. Е щом се забелязва от доста хора, значи има нещо.

Виолета,  Hug.

# 215
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug

Скоро не съм се вясвала, че и аз като Маги  Hug от заетост не смогвам с всичките си любими занимания.  Peace

Новините покрай Пътечките ги виждам в туитър, контакта и тук, но.. за писане не остава време, а и може би ми трябва стимул, та... днес го намерих  Peace

rrakova  Hug добре дошла!  bouquet
Относно споделеното от теб... аз те разбирам може би най-добре, бях в твоята ситуация преди няколко години и мен също ме измъкна сериал и от тогава съм с актрисата, която ми донесе този лек  Peace
Пътечките го видях случайно и приликата му с вече любимият ми сериал ме вкара и тук, а после си следвам и Саная. Барун някак ме разочарова след края на сериала, но щом моето момиче не му се сърди и са все още така добри приятели... и аз няма да го мразя, ама ме дразни с този нов проект. Не ми харесва това да ползват заглавие, име и музика напомнящи за класиката от преди години.

Съгласна съм с вас момичета, че работата на Гюл не е чиста спрямо Барун, има нещо гнило там и ако Барун е все още с бандата, то защо и тя не ходи при тях?  newsm78 Не е ли странно това? Там са почти всички - Барун, Саная, Акшай, Далджит, Абхас, сценариста Гаутам, Лата и Зиния ( приятелката на Абхас) са все от екипа на Пътеките, та...

Защо Гюл използва този черен пиар за новия проект? Ами ако си бяха тръгнали на чисто с други имена щеше да се посрещне с голям интерес, нали помните ''Пешката'' - там пак с Шивани бяха двойка и всички се радвахме и чакахме новини. А сега... рекламата провокира омраза и отрицание на новото. Не ми харесва най-много това, че тази отрицателна енергия, която се събра ще натовари много Шивани, а тя каква вина има за интригите на Гюл...

И така... за това толкова, но да не забравяме и финала тази седмица - много се надявам Моная да спечелят  Peace Много популярни актьори застават до тях и призовават да се гласува, защото май... има големи подозрения за зад кулисни игри и дори да манипулират вота  ooooh!

Но... и бандата приятели не се дават - две вечери, покрай рожденният ден на Гаутам те са все заедно и дори и други приятели се включват. Там е и Анундж, партньорът на Саная от ''Чан Чан'' и Арджун от ''Когато се срещнахме''



Днес са снимали последните два танца, та... да им пожелаем успех, нека получат първото място, положиха много усилия, особено Мохит и всички го видяха как тръгна в началото и колко много напредна!  Peace


# 216
  • Мнения: 13
Толкова са сладки и им пожелавам да спечелят защото го заслужават.Обичам ги всичките и когато имам тъжни дни си пускам пътечките.Искам да ги обичаме дори и да нямат успехи всеки път.Не всичко зависи от тях.Както на всякъде и в Индия не е лесно да се доказваш и да бъдеш на върха.

# 217
  • Варна
  • Мнения: 1 039
Тази отрицателна енергия ще натовари не само Шивани, а и нас феновете. Само като чуя Rabba ve направо настръхват и като се усетя, че го чувам или в промото или както преди малко на наградите Стар и е свързано с трети сезон ме навяват негативни емоции. Много ми се иска да не е така, но май няма как. Все си мислех, че ще свикна с променената версия и макар, че ми харесва, ми е трудно. Да вметна, че мернах някъде при рускините, че самата Гюл е писала песента, затова можела да се разпорежда с нея.
И все пак продължавам да си ги харесвам и двамата.

Саная и Барун на Star Parivaar Awards 2017 + бг превод

Саная https://www.vbox7.com/play:2a708bb32b https://vk.com/video?z=video338121182_456239220%2Fpl_cat_updates

Барун https://www.vbox7.com/play:d5b9ba8497 https://vk.com/video?z=video338121182_456239221%2Fpl_cat_updates

И малко извън темата. Не знам дали вярвате в такива съвпадения като струпването на няколко числа или еднакви числа на различни неща, както в случая някои от вас може да забележат, че клипчетата съвсем случайно станаха и двете с еднакво времетраене от което самата аз се изумих, когато ги качих и забелязах. Понеже се наложи изрязване от изпълнението на Саная, как съм го докарала колкото на Барун, въобще не знам, още повече, че първо правих това на Саная и нямах представа, колко дълго ще е на Барун.
Е надявам се това да е на късмет и за двамата, дано Саная и Мохит да победят, наистина го заслужават. И на Барун пожелавам да се завърне най-после и да ни радва с изцяло нови неща.

# 218
  • Мнения: 13
Магди много се радвам на вашите публикации.Това съвпадение не е случайно.Ние толкова сме ги обикнали ,че и ние им даваме нещо хубаво от нас.Дано да им  е на късмет.А за това дали е пламнало нещо между тях аз мисля че да.Но мисля че има нещо с което Пашмин го задържа при нея или Барун е много свестен и не може да наруши брака.Ако проследите интервютата на Гюл с Барун и Саная ще видите нейното държание към двамата.Тя е усетила че Барун има чувства към Саная и доколкото разбрах постоянно и е правила забележки за играта и.И ако не беше така тя задължително щеше да покани Саная защото много добре знае какъв успех пожънаха.Но времето ще покаже.Аз винаги ще си ги обичам и двамата не зависимо какво им се случва и когато ми стане тъжно за тях ще си пускам пътечките за което ти благодаря Магди.

# 219
  • София
  • Мнения: 299
Реших и аз да се включа по темата за Гюл. Не мисля че тя има някакво влечение към Барун , просто е добър бизнесмен и вижда от какво може да спечели, а това е именно манията на жените по Барун и се възползва от нея.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 525
Ако  Гюл е толкова добър бизнесмен и поставя интереса си над всичко,то тогава отдавна би трябвало да е  реализирала проект и с Барун и със Саная,като знае колко печеливша двойка от нейна гледна точка са те. newsm78 .Най-малкото,нямаше да се дърпа да покани Саная за този проект.Доколкото може да се вярва на слуховете,които текат в интернет,Санайчето не е отказала да се снима в IPKKND-3,просто не е била поканена от Гюл.А феновете обичат своята Куши не по-малко от Барун!
Факта,че  Гюл не е част от "бандата" според мен по-скоро означава,че  Барун,(а и останалите от бандата),не иска да я допуска прекалено много в личния си живот и се стреми да запази отношенията им  професионални.Може би защото е усетил не дотам "професионалното"отношение на Гюл към него?  Rolling Eyes

# 221
  • Мнения: 32
Аз също не мисля, че Гюл има или е имала някакви щения към Барун  Grinning Като цяло, това е най-безумната теория, от всички до сега, свързана с личният живот на актьорите.
Споделям мнението на Tancheti, че тя просто има  добър бизнес нюх. 

# 222
  • Мнения: 2
Здравейте, понеже обожавам Пътеки към щастието / Как да назовем тази любов ?/, реших да се включа. Не знам дали Гюл е влюбена в Барун, но определено си личи разликата в отношението й към Барун и Саная. В няколко интервюта ми направи впечатление колко е усмихната докато говори с Барун и леко резервирана, докато говори със Саная. Определено Гюл не харесва Саная.

# 223
  • Мнения: 32
Не знам, за продуценката кой кого харесва повече Joy
Но, е  ясно друго  Crazy няма фенки при нас Гюл, което не е никаква драма, разбира се Hug  С последните страници искренно се забавлявам с написаното, мили дами Peace
  Ако не бяха тръгнали да правят ново продължение, и то само с Барун. Нямаше да ядосат феновете на сериала, да се стига до подписки и т.н.
 Нормално е да го отнесе Гюл, като главна виновница Peace Grinning 
А иначе, чакам с нетърпение сериала, защото харесвам Барун колкото Саная. Радвам се за всеки нов проект с който се захванат Heart Eyes
Може  за в бъдеще, да ги видим и двамата заедно. В нещо ново, различно  Praynig

# 224
  • Мнения: 6
Аз лично си мисля(или се надявам),като чета мненията на феновете, че ако има Пътеките 4 то ще бъде с Барун и Саная Praynig

Общи условия

Активация на акаунт