Нашите кухни - 68

  • 99 330
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Кухнята е прекрасна Heart Eyes! Страхотно съчетание на цветовете!

# 691
  • Мнения: 813
Краси, много е хубава, със здраве да си я ползваш!

Благодаря !  Grinning

# 692
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Заветните кухненски плочки:...
Моята мивка е отлята, незнам дали е полимермрамор, води се керак newsm78 но не съм се занимавала с фирми директно. Фирмата, която ми прави кухнята се уговаря с тях и т.н. само че идваха да взимат размери 3 пъти, но пък крайният резултат е впечатляващ.
А някакви координати за фирмата с която са се договорили да направят плота и мивката? Или поне името? Ако не на нея, тогава на фирмата която ви е слагала шкафовете? Аз мога да им звънна и да ги питам за координатите на другата фирма с отливката.

Харесва ли ви отливката и плота?

Последна редакция: нд, 14 юни 2020, 08:04 от bubanka

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Нещо обърках за плота  bouquet
Моля ви за мнение - искаме светла гланц кухня с дървен плот. Затруднена съм откъде да изберем плоскостите. Искам да не е много лъскав, за са оставя по-малко следи Hug

# 694
  • Мнения: 1 437
Краси страхотна ти е кухнята, със здраве да си я ползваш

# 695
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
Нещо обърках за плота  bouquet
Моля ви за мнение - искаме светла гланц кухня с дървен плот. Затруднена съм откъде да изберем плоскостите. Искам да не е много лъскав, за са оставя по-малко следи Hug

Дървен плот лъскав не си спомням да има, но на бялото върви небраска натур и състарен меден дъб (тея съм ги правил и ми хващат окото).

# 696
  • Мнения: 88
Нещо обърках за плота  bouquet
Моля ви за мнение - искаме светла гланц кухня с дървен плот. Затруднена съм откъде да изберем плоскостите. Искам да не е много лъскав, за са оставя по-малко следи Hug

Дървен плот лъскав не си спомням да има, но на бялото върви небраска натур и състарен меден дъб (тея съм ги правил и ми хващат окото).

Така,както си започнал с мненията,искам да попитам за някакво предложение за термоплот  в сивата гама/нещо с бели нишки може би/Видях едно на Кроношпан, но не знам дали си струва.Дали ще си подхожда бяло и сиво /бял гланц,бели плочки и сив плот/?Може би си правил тази комбинация за това питам.

# 697
  • Countryside
  • Мнения: 11 647
Baby*, незнам името на фирмата, която е правила плота, но са изключителни професионалисти. Отливката е супер и мивката е супер, и цената е супер...висока, но пък крайния резултат е впечатляващ.  Много съм доволна, че няма да има силикончета и т.н. между другото плота идва на парчета, после те го сглобяват и много фино го лепят и шкурят, и става като отлят, изобщо не личи къде е снаждано. Фирмата за кухнята ще ти пратя на ЛС.

# 698
  • Мнения: 88
Краси2603, мноооого хубава кухня.Да я ползвате със здраве да я ползвате и да й се радвате.

# 699
  • Мнения: 813
Краси2603, мноооого хубава кухня.Да я ползвате със здраве да я ползвате и да й се радвате.

Много благодаря ! Дълъг път извървях от проекта до реализацията, но на всички вас , които сте тръгнали вече- ви е до болка ясно какво е. Дай Боже всеки да реализира мечтаната си кухня и да се получи точно такава каквато я иска и си я представя  newsm10

# 700
  • Мнения: 733
Краси,много красив аспиратор

# 701
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Краси - хубава кухня Grinning
Аз, когато правих моята преди повече от 5г вече , нямах финансова възможност за Блум, сложихме турски Самет- ами доволна съм, още си се затварят плавно и славно, няма нищо провиснало!

# 702
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Baby*, незнам името на фирмата, която е правила плота, но са изключителни професионалисти. Отливката е супер и мивката е супер, и цената е супер...висока, но пък крайния резултат е впечатляващ.  Много съм доволна, че няма да има силикончета и т.н. между другото плота идва на парчета, после те го сглобяват и много фино го лепят и шкурят, и става като отлят, изобщо не личи къде е снаждано. Фирмата за кухнята ще ти пратя на ЛС.
Благодаря! Ще чакам инфото за фирмата за кухнята на лични. Може ли и цената за плота с мивката?  Шанси правят такива, но нещо много се забавиха с отговора на последния ми въпрос, и почвам леко да губя доверие, че са сериозни.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Нещо обърках за плота  bouquet
Моля ви за мнение - искаме светла гланц кухня с дървен плот. Затруднена съм откъде да изберем плоскостите. Искам да не е много лъскав, за са оставя по-малко следи Hug

Дървен плот лъскав не си спомням да има, но на бялото върви небраска натур и състарен меден дъб (тея съм ги правил и ми хващат окото).

Състарен меден дъб от Салекс ли?
Аз не търся лъскав плот. Говорих за плоскостите - мдф, пдч Simple Smile

# 704
  • Мнения: 382
Удтройва ли ви размера на вградения хладилник?На мен ми се струва малък.Искам сеободностоящ,а ме убрждават за вграден,заради естетиката.Аз не виждам пък от кой и за какво да си крия хладилника.Повече ме вълнува дали вградения няма да е прекаленно тесен?

Общи условия

Активация на акаунт