Нашите кухни - 68

  • 99 292
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 234
Аз си мисля да не е вграден, да има шкаф над хладилника. И плоскости от двете му страни. Струва ми се най- практично като че ли. На дизайн дали ще е ок?

# 721
  • Мнения: 41 496
Аз си мисля да не е вграден, да има шкаф над хладилника. И плоскости от двете му страни. Струва ми се най- практично като че ли. На дизайн дали ще е ок?

Обикновено хладилникът е в края на реда мебели (до стена). Ако е така за какво ти е плоскост откъм стената? Според мен е ненужна. А и без нея все пак ще има по-добра циркулация на въздуха.

# 722
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Твърдо за съм за свободните хладилници. 12-13 г бяхме със 75-сантиметров хладилник (невероятнл удобство). Две години вече сме с side by side хладилник. Даже 60 см невграден ми е малък, камо ли вграден.

# 723
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Твърдо за съм за свободните хладилници. 12-13 г бяхме със 75-сантиметров хладилник (невероятнл удобство). Две години вече сме с side by side хладилник. Даже 60 см невграден ми е малък, камо ли вграден.
И моята мечта е за side by side, но уви все случвам на малки помещения и си е зор дори да набутам дори нормалните уреди и все ми върви на 45см миялни...

# 724
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 068
И аз съм с малка кухня, но хладилника ми е side by side ! Лишила съм се от един шкаф. Свекърва ми казва, че хладилника е по-голям от кухнята  Laughing

# 725
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Наистина е голямо удобство. Преди почти 6 г като правихме кухнята си оставих 1 м за хладилник, въпреки че си бяхме взели 75-см-я от апартамента. Това си ни беше мечта и съм много доволна, че стана. За мен големия хладилник е огромно удобство. Ако нямам място в кухнята бих сложила поне 70 см, обикновено за толкова се намира Wink.

# 726
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Да, обаче за да сложа голям хладилник ми отпадаше колоната с фурните, а аз съм висока и искам да са ми на високо, защото ми е по-удобно. Както и да е, все пак ще е 201см висок, нищо че е 60см, би трябвало събира  доста Wink
Иначе и аз искам кухня поне 20кв и отделно мокро да сложа пералнята и сушилнята, но уви.. На ММ съм му казала следващият апартамент да е поне с мокро  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 382
Аз нямаше да имам дилема за свободностоящ хладилник,веднага бих си взела най-огромния,и място имам,но избрах уредите бели,а бял хладилник няма да сложа свободностоящ.Сега трябва да избирам нови уреди иноксови.Това ми е проблема.
Сиренце,а твоята фурна на каква височина е,на нивото на плота ли?Отгоре имаш ли микровълнива и идва ли ти високо,ако имаш?
Мокрото наистина си е голямо удобство,ние сега нямаме в новото жилище,но ще слагам  пералня и сушилня във вграден гардероб в коридора,въпреки голямата ми всекидневна не ги искам там.Сегашните ми са в банята и ми е голямо удобство.Сори за спама.

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 08:52 от Aurori

# 728
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Аз нямаше да имам дилема за свободностоящ хладилник,веднага бих си взела най-огромния,и място имам,но избрах уредите бели,а бял хладилник няма да сложа свободностоящ.Сега трябва да избирам нови уреди иноксови.Това ми е проблема.
Моите фурни са бяло стъкло в колона-шкаф, точно до тях ще е хладилника, който е свободностоящ иноксов. И кухнята е бял гланц. Бялото на хладилниците изобщо не ми се връзваше с бялото на фурните, а и много бяло щеше да стане. Иноксов до бялото изглежда супер.

# 729
  • Мнения: 382
Честно казано за този вариянт не се бях замисляла...

# 730
  • Мнения: 1 597
Aurori, мисля, че Либхер има поотделно фризер и хласилник общо около 110 , предлагат ги като комбинация за 2-ен хладилник. http://www.liebherr.bg/HG/bg-BG/112827.wfw/id-1763333-0

# 731
  • Мнения: 1 407
Гледах, че в роси има мдф гланц с пвц (най-евтино) покритие, както и с акрилно и полиестерно? Някой знае ли разликата каква е? Удачно ли е да се вземе пвц?

# 732
  • Мнения: 41 496
Наистина е голямо удобство. Преди почти 6 г като правихме кухнята си оставих 1 м за хладилник, въпреки че си бяхме взели 75-см-я от апартамента. Това си ни беше мечта и съм много доволна, че стана. За мен големия хладилник е огромно удобство. Ако нямам място в кухнята бих сложила поне 70 см, обикновено за толкова се намира Wink.

Абе какво слагате в тези хладилници?  Моят хладилник редовно е като на социално слабо семейство Joy
Явно е до стил на пазаруване де, защото хладилникът на майка ми пък винаги е наблъскан до козирката и като трябва да сложи нещо ново е все едно, че реди някакъв триизмерен Тетрис Grinning

# 733
  • Мнения: 5 234
Черна станция, няма да е до стената хладилника и затова си мисля да има и плоскост накрая. Накрая е на Г - образна кухня след което следва дневна.
А какво е side by side хладилник. В нашия настоящ вечно няма място. За една тенджера или тава все трудно достига.

# 734
  • Мнения: 41 496
А какво е side by side хладилник. В нашия настоящ вечно няма място. За една тенджера или тава все трудно достига.

Ами двоен хладилник Grinning


Общи условия

Активация на акаунт