Забременели след ин витро - Tема 35

  • 41 479
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 005
Аз се мажа с бебешко олио и лосион за тяло бочко,редувам ги.
Като едно голямо бебе съм. Simple Smile
В 13 седмица и 4 дни съм и още не ми личи,но гърдите ми се надуха доста и най вече тях мажа.

# 16
  • Мнения: 4 696
Здравейте и от мен 😊😉 и аз да се запиша с термин на 13 ноември ! Може ли да ми кажете с какво се мазахте против стрии, защото аз съм в началото на третия месец , а вече си ми личи и имам корем ! Май е време да започвам с цапортията 😊
С кокосово масло. Аз съм от щастливките без нито една стрия, да се похваля. И не съм се мазала редовно, така че по - скоро зависи от типа кожа.

# 17
  • Мнения: 67
Постоянно чета за мазане с мас и екстрати към нея, но пише , че леко загрява след мазане, а нали не е хубаво даа си затопляме телата много много! Объркана съм  вече 😂

# 18
  • Мнения: 4 005
Мен и маслата ме загряват.Дори като се мажа с едно гел олио на джонсънс пак в първия момент се получава лек загряващ ефект,а е за бебета и едва ли може да навреди.За зехтина и свинската мас съм чувала,че много помагат но с мас не бих се мазала.

# 19
  • Мнения: 67
И на мен не ми се иска , но явно тялото ми е податливо доста за поява на стрии и ако наистина помага много , ако трябва ще се прежаля😥

# 20
  • Мнения: 5 894
G.g_stz, добре дошла! Мазането го обсъждахме точно в края на предната тема, може да прочетеш там кой какво писа, за да не се повтаряме Wink
Отново напомням на новите момичета, които не са вписани в списъка на първа страница при готовност да изяват желание за това със съответните данни Wink

# 21
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Блинк, благодаря за темата!
Боби, добре дошла и до термин да стоиш в списъка. А той да наваксва бързо и да и а нови и нови попълнения.
Маста загрява много и не се препоръчва да се маже през лятото. Аз се мазах с какво ли не, файда никаква. Зависи от кожата!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Блингче, благодаря за страхотната тема  bouquet  Hug
Добре дошли на новите момичета и успешен финал по термин!
Честито и на родилите мамчета! ❤

# 23
  • Мнения: 1 269
Беби, Люксен , Фиорето честити бебчета! Много здраве и късмет и за мамите и за дечицата.

# 24
  • Мнения: 749
Да питам мамите, които дават АМ: възможно ли е бебо да получава колики още докато си пие от шишето. Започва да се гърчи и извива и да плаче.

# 25
# 26
  • Мнения: 4 696
Да питам мамите, които дават АМ: възможно ли е бебо да получава колики още докато си пие от шишето. Започва да се гърчи и извива и да плаче.
По - скоро е рефлукс.

# 27
  • София
  • Мнения: 509
Да питам мамите, които дават АМ: възможно ли е бебо да получава колики още докато си пие от шишето. Започва да се гърчи и извива и да плаче.
По - скоро е рефлукс.

Или болки в ушите.

# 28
  • Мнения: 749
Ох, дано не е рефлукс. А защо болки в ушите?

# 29
  • София
  • Мнения: 509
Много често се получава при бебета, не е страшно. В началото докато са много гладни сучат бързо, след което рязко се дърпат и плачат силно. Най-лесно се проверява, като се натисне леко в основата на ухота, до бузато, ако се дръпне рязко или заплаче, значи го боли, ако не реагира търсете причината другаде. За мен бебетата не плачат без причина, винаги има обяснение.

Общи условия

Активация на акаунт