Великденска на мамите от ИБ

  • 37 852
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Бе знам ли от кво е вече... в Петък са им дали оная замразена гняс, не беше горещо, топло да, но не и горещо, ако са били и на течение след като са бягали, другото че може и някой болен да е имало, редовно са кашлящи със сополи, но боси

# 46
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен  Hug
ПоспаланчоHug
Арвенче, ужасно нещо сте преживели - аз също бих преглътнала липсата на шапка, но 3-те метра  Shocked
За Нурофена - с Алекс само него ползвах, при първия прием при Ивайла тя се обрина и доскоро си мислех, че е алергична към него, но се оказа, че просто при наличие на някаква температура над 38гр. тя прави нещо като уртикария, та не е алергия. Личната лекарка на децата не го харесва, чела някакви научни трудове, че имало връзка между ибупрофена и инфарктите, но нищо повече не знам.
Хубава нова седмица, че и Страстна, децата с нетърпение чакат четвъртък да боядисваме яйцата.
П.П. Сама съм и с тримата, дано времето е с нас, че ако трябва да сме вкъщи, другия понеделник ме търсете в някоя лудница  Mr. Green

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Бени, имам предвид рязкото сваляне на Т. Пробвай да дадеш по-малка доза следващия път. Не е нормална такава реакция за мен ... Попринцип ибупрофена е силно лекарство. Гледай поне да хапва нещо преди прием, че дразни стомаха.
Рокси, приятно оцеляване! Дано времето е с теб 😁
Цветенце, благодаря! Чаровник е, факт ... Само дето косата ми взе да побелява. Вчера ги водихме с братовчедка му в Цонево, да побягат на чист въздух. Резултата е, че кашлицата спря и при двамата!

# 48
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Малко на патерици да поздравя всички именници - бъдете здрави и щастливи  bouquet

Арвенче - нямам думи  Shocked

Бени - да се оправя бързо Ема!

При нас има яка зъбна драма + превъзбуда от новото място и многото хора. Резултата мисля ви е ясен, а аз мислех, че ще си почина с толкова хора около мен  hahaha

# 49
  • София
  • Мнения: 23 170
с много хора около теб всъщност е по-неприятно.
всичките са радост и закачки половин час примерно и после като се изнерви детето пак при тебе  Crazy

# 50
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Не знам как ще стоим даже на едно място с тях
моя свекър беше много труден човек - ни се води, ни се кара - като се има предвид колко брутално се скарахме и то не за деца, на мен ми отне 3 месеца преди да успея органически да стоя с него в една стая и поне още половин година преди да успея да проведа нормален разговор .. в интерес на истината, няма да си кривя душата, свекъра почина, когато Ема беше на 4 месеца, през това време дори не се престраши да я вземе на ръце от страх да не й направи нещо, та според мен, в един друг живот, ако  той беше още жив, вероятно пак щяхме да сме се скарали с него, но по повод на това, че ние с Мецан ги пазим прекалено малко Whistling
Рокси и аз съм го чела този материал за връзката на ибупруфена с инфарктите, но то пак не е толкова просто, колкото изглежда .. проблем се появява при продължителна и некоректна употреба на лекарството Peace
Бени дозата е много висока, явно Ема реагира силно на ибупрофена .. започни да даваш половината количество и виж как ще реагира детето Peace
Пънче ще се наспиш бе душко, само Йоан да влезе в пубертета Mr. Green Mr. Green

ох, подхващам го и аз .. не знам дали е добре, че тази седмица ще работим до четвъртък Whistling

# 51
  • Мнения: 39 418
Неволите на Арвенчето, която аз безумно много харесвам се сещам за тая поговорка- децата оцеляват, въпреки родителите си/прародителите си  Mr. Green

Миналата година отивам на едно семейно хотелче в Сапарева баня. Имат малък, но сравнително дълбок външен басейн. Управителят имаше по това време 4 годишно момиченце, което се оказва че е доста често в комплекса, тъй като май не ходи на градина. Та детето на самоотглеждане, пада в басейна. Единствено лудия късмет, че от първия етаж един човечец си пие кафето на терасата го спасява.
Та от тогава знам- с малко дете, очите не на 4, на 15 трябва да са.

# 52
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475
Пънче ще се наспиш бе душко, само Йоан да влезе в пубертета Mr. Green Mr. Green
Според мен времето за наспиване е м/у 3, когато повечето започват да спят що годе нормално, и 16 г.(може и 18) , че после като се почнат барове и дискотеки  Mr. Green

# 53
# 54
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Да, най-вероятно й е хард, а и този Нурофен е тукашен, Та може и да е по-хард...
За недоспиване не ми говорете, моето не спи от как тръгнаха зъбите...

# 55
  • NE
  • Мнения: 10 999
Не ми говорете за зъби, че вече психоза си докарах.

# 56
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Според мен времето за наспиване е м/у 3, когато повечето започват да спят що годе нормално, и 16 г.(може и 18) , че после като се почнат барове и дискотеки  Mr. Green
при нас туй не важи Mr. Green

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Наспах се единствено като бях в болницата 😁
Мраве, какви 18 г.?!? Атанас ако прилича на мен и баща си, ще тръгне по дискотеките от 15 г...  А и като го гледам от сега какъв е танцьор, най много да ходя с него 🤣

# 58
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
с много хора около теб всъщност е по-неприятно.
всичките са радост и закачки половин час примерно и после като се изнерви детето пак при тебе  Crazy
Мдаааа  Crazy
Освен всичко друго майка ми и баба ми едва го удържат като вземе да се опъва в ръцете им, та въпреки най-доброто им желание да го занимават, за да мога да се наям спокойно като хората, пак набързо натъпквам всичко в устата. Поне спи, трудно го приспивам, но успява да поспи, че иначе щеше да е по-крив.

# 59
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мдаа любимо ми е някой да я "занимава " в мое присъствие докато ям. Пресяда ми яко. След 5-6 дена в Монтана миналата година майка ми се усети и почна да я води навън. Е яденето беше доооста по-приятно Whistling
Моята свеки снощи ме потресе направо.
Скрит текст:
Слав беше в събота на детски РД. А Бубето я заведоха при баба им да поизчистя вкъщи. Като отидоха да я вземат след РД нашия се затръшкосвал да спи у баба си. Викам на мъжо хубаво, ела му вземи раницата и иди му измий дупето поне/ за къпане у свеки и дума не става, щото ушите ни ще чуят тонове излияния как нямало нужда да си къпем децата всеки ден/, че преди седмица беше яко зачервен и го мазахме 4-5 дена докато се оправи. При пълна раница с дрехи на обяд вчера го заварихме облякъл тези от РД-знаете предполагам какво валяне и търкаляне е в детските центрове. Снощи като му приготвях раницата за ДГ установих,че му е дала да си обуе и носените предния ден гащи. Иии чорапите, с които е бил в детския център. Пантофи не носеха, щото са в детската градина. Вкъщи ходи по чорапи. Та те така.
Оффф това докато го напиша Слав пак се преби. Падна по нос в банята, суха при това. Нещо от месец и малко насам е много спънат. Днес си е вкъщи. Някакво разстройство ни лепна. Леко засега. Гризем цял ден об. бисквити и препечени филии- той и аз. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт