Анатомията на Грей - Тема №24

  • 78 715
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Аз този стажант по принцип не го харесвам, няма да ми липсва. Но не разбрах защо беше тая усмивка от Алекс като му се накара и го уволни. Излезе и пусна една усмивчица. Нещата, които каза бяха вярни и супер сериозни, а и пациентът в крайна сметка умря, какво смешно има?

# 706
  • Мнения: 5 478
Успях да гледам Grinning Май Джаксън не е заминал сякаш за постоянно....

# 707
  • софия
  • Мнения: 775
Аз този стажант по принцип не го харесвам, няма да ми липсва. Но не разбрах защо беше тая усмивка от Алекс като му се накара и го уволни. Излезе и пусна една усмивчица. Нещата, които каза бяха вярни и супер сериозни, а и пациентът в крайна сметка умря, какво смешно има?

Според мен един вид от задоволство че ще се покаже строг и че има власт .

# 708
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Според мен , защото Алекс не знае за уговорките с Бейли предния път.

# 709
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Никаква логика не намирам в тая усмивка. Кефи се, че има възможност да се докаже като добър шеф и да нашока канчето на стажанта понеже пациента умря? Е, той да не е някакъв изверг? Ако пациентът не беше мъртъв и Алекс му крещи на стажанта, за да го стресне, ок, ама човека си умря, какво има да се хилиш, че ти се е отдала възможност да се правиш на шеф?!?!

Както и да е, нелогична ми беше и усмивката, и Бейли, която не знае сърби ли я, боли ли я, и Уебър, който бая пресоли манджата, и Джаксън, когото поне на нас трябваше да покажат как тръгва към хоризонта да търси себе си😁

# 710
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Да за Джаксън  аз си помислих, че съм изтървала епизод Grinning

# 711
  • Мнения: 25 818
На героя на Джаксън му се насъбра множко, но заслужаваме да има един епизод посветен на него преди да го изпратим.
Много малко от основните останаха...липсват ми Аризона, Кали, Кепнър, сега и Джаксън...въпреки, че последния малко ме издразни с избора си...
Стажантчето така и не разбрахме гей ли е, не е ли...Шонда само загатна, за това си мислп, че ще има завръзка там.
Алекс прецака бюджета на болницата за 1 ден, уволни стажант...много деен. hahaha

# 712
  • Мнения: 5 478
Е, той се уби от дейности просто Sweat Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 8 678
Започвам да си мисля, дали на Теди няма да и измислят здравословен проблем и спешно ще се озове пак в болницата. Току виж умре и тя, и Оуен ще си гледа бебето. Няма да се учудя. Ще я върнат с гръм и трясък.

# 714
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Не съм гледала епизода, но не е ли възможно да се е усмихнал, защото най-накрая са се отървали от него?

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 1 798
Не съм гледала епизода, но не е ли възможно да се е усмихнал, защото най-накрая са се отървали от него?
Да, и аз това помислих - нали Бейли беше уволнила въпросния стажант, а наглецът дойде с брат си - адвокат и бяха принудени да го приемат обратно с извинение дори...

# 716
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Гледате ли? Има го качен. Готин беше. Участваше Тед от How I met your mother. Много остарял ми се стори.

# 717
  • Мнения: 5 478
Ох, не съм го дръпнала още... май чак в неделя ще се добера до него Satisfied

# 718
  • Мнения: 25 818
Скрит текст:
Гледах го. Знаех си, че Маги няма да може да запази тайната, обаче Мередит едва ли ще се раздрънка.
Този Джон май е само гост, според мен няма да има завръзка там.
Делука харесва Мер, щом сестра му го усети... hahaha
Епизода ми хареса. Алекс обаче май си позволява страшно много, дано това не му изиграе лоша шега.

# 719
  • София
  • Мнения: 8 678
Гледате ли? Има го качен. Готин беше. Участваше Тед от How I met your mother. Много остарял ми се стори.
Състарили са го, за да пасва на Мередит Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт